Jump to content
Forum
* Kamencic *

Muzika...Pjesme...Linkovi...

Recommended Posts

Ovdje mozete pisati sve sto se tice muzike. Koju preferirate,koja vas baca u crnjak,koja vas smiruje...itd...Naravno mozete poslati pjesmu nekome ( link ) i obrazloziti zasto (ali ne morate) ... Znaci sve sto ima veze s muzikom....Pa Izvolte uzivajte jer smatram da je pjesma i muzika jezik koji nas udruzuje da smo svi jednaki i u sreci i u bolu.... :)...

Tema pregledana i odobrena od Team Moderatora

Nekada je muzika ,,bolesno sentimentalna'',i navodi ljude da cine ono sto je nerazumno.Mnogi sentimentalnom muzikom ubjede drugu osobu da je vole,da bi je hladnokrvno napustili kada osjecanja nestanu.Napustenoj osobi ostaje duboka rana u srcu,jer je iznevjerena,i njeno emotivno stanje je uzdrmano.Koliko ce poslije tog iskustva biti u stanju da voli?????Ljubav podrazumjeva da budete uz voljenu osobu i kad dodu problemi.Ljubav je vise od emocija. :)Nemogu tebi ja da ljubav naredim,da tvome oku vratim izgubljeni sjaj,nemogu da ti srce ceznjom zarobim, a htela bi,Nemogu ja u tvoje snove nezvana,na druge da se ljtim sto te nemam ja,ne mogu da ti budem vaznija od svih,a htela bi.Sareni leptiru mog sivila neidu ni nevini sa krivima, sta cu i ja medu zivima.To sto me nevolis to je tvoje pravo, moja sudbina ceo zivot pogresne sam ljubila sto bi izuzetak bio ti.

Ona stoji na mojim oÄnim kapcima

I njene kose zamršene su u mojima,

Njeno telo ima oblik mojih ruku,

Ona je boje mojih oÄiju,

Ona se utapa u moju senku

Kao kamen u nebo.

Ona ima uvek otvorene oÄi

I ne dopušta mi da spavam.

Njeni snovi pri punoj svetlosti

Mogu sunce da ispare,

Zbog njih se smejem, plaÄem i smejem,

Govorim, a ništa ne kazujem....(ONA I SAMO ONA...)