Jump to content
Forum
Sign in to follow this  
Tabancic

Nadrealisti - Nadrealna televizija

Recommended Posts

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu domacu televizijsku emisiju NADREALISTI - NADREALNA TELEVIZIJA !

Dr Nele Karajlić je ponovo sa nama u „Nadrealistima“ koji će nas zabaviti inteligentnim humorom. Uz Neleta, za smeh i dobru razonodu pobrinuće se sjajna glumačka ekipa: Nikola Kojo, Zoran Cvijanović, Vesna Trivalić, Miloš Samolov, Goran Sultanović i mnogi drugi.

nadrealisti.jpg

Sve epizode nove domace televizijske serije NADREALISTI - NADREALNA TELEVIZIJA mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu.com/serija/nadrealisti.html

Uzivajte wink.png

Tabanko

Nadrealisti: Nove epizode na proleće?

Kao Å¡to svi znamo, za novogodiÅ¡nje praznike je bilo najavljeno prikazivanje druge pilot-epiozode “Nadrealistiâ€, meÄ‘utim do toga nije doÅ¡lo. Tokom novogodiÅ¡nje noći emitovana je prva, već viÄ‘ena, pilot-epizoda.

tel-9.jpg

Reditelj serijala, Milorad Milinković Debeli, ni sam ne zna zašto nije emitovana druga pilot-epiozda.

- Iskreno, i ja sam mislio da će pustiti, ali nisu i zaista ne znam ništa o tome - kaže reditelj novih “Nadrealista†i dodaje:

milorad-milinkovic-debeli.jpg

- Mi smo u procesu rada i ne mogu sada da vam kažem koliko imamo snimljenog materijala i kada će on biti emitovan, ali Å¡to se nas tiÄe mislim da bi moglo da na proleće da poÄne da se prikazuje - istiÄe Milinković

Sa Prve srpske televizije su obavestili javnost da su reprizirali prvu epizodu zbog velikog interesovanja gledalaca i sjajnog rejtinga tokom novogodišnjih praznika.

- O tome kada će doći do nastavka serijala blagovremeno ćemo obavestiti javnost - kažu sa TV Prve.

Sa druge strane, iz producentske kuće “Adrenalin†poruÄuju da je druga epizoda spremna za emitovanje, ali kada će to biti zavisi iskljuÄivo od programske Å¡eme Prve srpske televizije.

- Mi dalje nastavljamo sa radom na narednim epizodama i sigurni smo da publiku uskoro Äeka sjajan provod sa mnogo smeha uz serijal “Nadrealisti†na Prvoj - poruÄuju iz te producentske kuće.

Producentkinja Svetlana Drinjaković, nam otkriva i šta će se dešavati u nastavku serijala.

- Gledaćemo kako se nadrealisti hvataju u koÅ¡tac sa novim virusom koji preti Srbiji. Ne propustite ni TV duel koji je aktuelan već 700 godina, voÄ‘en od strane britke voditeljke. “S one strane uma†će mrtvi i živi sukobiti interese, dok sa ove strane uma gledaocima ostaje da se dobro zabave - zakljuÄuje Drinjaković.

nadrealna-televizija.jpg

Iako sa svih strana kruže priÄe da od nastavka neće biti niÅ¡ta, da su “Nadrealisti†propali itd., ostaje nam da saÄekamo proleće i uverimo se sami.

Uz Neleta Karajlića u novim „Nadrealistima“ igraju i Nikola Kojo, Zoran Cvijanović, Vesna Trivalić, Miloš Samolov, Goran Sultanović…

Izvor: http://www.nadrealis...ode-na-prolece/

Odgledao prvu i drugu epizodu i mogu samo da kažem da sam delimiÄno razoÄaran.Nije to viÅ¡e ta vrsta humora koje su Nele i nadrealisti radili pre dvadeset i viÅ¡e godina.

Serija Složna Braća je bila po meni nešto što je Nele poslednje,a dobro odradio.

Ova vrsta humora i ovi novi nadrealisti mi nekako nisu legli.

Barem meni.Stvar ukusa.