Jump to content
Forum
Guest admin

Asi

Recommended Posts

Guest admin

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju ASI !

Već tri generacije obitelj Kozcuoglu posjeduje veliko imanje. Vlasnik Ihsan Kozcuoglu i njegova kći Asi rade i žive za svoju zemlju. Mnogo godina prije Demirova teta Sühelya i njegova majka došle su raditi na imanje obitelji Kozcuoglu, gdje je Demirova majka smrtno stradala utopivši se u rijeci Asi.

asi.jpg

Nakon povratka u Antakyju Demir susreće Asi spram koje odmah osjeti privlaÄnost. No životi obitelji Kozcuoglu i Demirove opterećeni su duhovima proÅ¡losti. Süheylin povratkom, tajne polako poÄinju izlaziti na vidjelo. Demir saznaje da je obitelj Kozcuoglu, vjerojatno odgovorna za smrt njegove majke te odgovore u vezi tog dogaÄ‘aja Demir je odluÄi potražiti na imanju Ihsana Kozcuoglua.

Sve epizode nove turske serije ASI mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu....ska-serija.html

Uzivajte wink.png

Tabanko

Narode, jedva... aaaaaaaaaaaaaaaaaj...

Registrovala se, uspjelo, eh, cekala neku kontrolu, bila na carini :rolleyes::)

Sada ozbiljno....

Pozdrav, Djevojke. Novi forum mi se dopada, ali bit ce pitanja :wacko:

Evo me k' o Fazlinovic.... Sunce mu kalajisano, :rolleyes: kako da postavim sliku, bila kod frizera, maksuzije :lol: :lol: :lol:

Svabice, cekam te,,, habera ja sa ovim nemam... osjecam se kao u svemirskom brodu...

Za sada mogu samo da pozdravim i ljubnem.

Odoh probati sliku da postavim.

Narode, jedva... aaaaaaaaaaaaaaaaaj...

Registrovala se, uspjelo, eh, cekala neku kontrolu, bila na carini :rolleyes::)

Sada ozbiljno....

Pozdrav, Djevojke. Novi forum mi se dopada, ali bit ce pitanja :wacko:

Evo me k' o Fazlinovic.... Sunce mu kalajisano, :rolleyes: kako da postavim sliku, bila kod frizera, maksuzije :lol: :lol: :lol:

Svabice, cekam te,,, habera ja sa ovim nemam... osjecam se kao u svemirskom brodu...

Za sada mogu samo da pozdravim i ljubnem.

Odoh probati sliku da postavim.

EEEEEE GDE SI TI GRANATO MOJA JA TE JUCE CEKALA CEO DAN TEBE NEMA JA CELO JUTRO SE UBILA KAKO DA UDJEM VEC SE POZDRAVILA KAD MOJA STARIJA CERKA ME UTESI I POGA MI:BAS JE SUPER I SVE JE LAKSE :LJUBIM TE DUSO ZNALA SAM DA ME NECES OSTAVITI :wub: :wub: :wub:

Tu sam ljubavi,,, kako da vas ostavim,,,, znam da si se potajno nadala da cu ostaviti Mukija, ali uzalud vam trud, sviraci... :) Ne odustajem... slika je- glava boli, jos malo da se ugoji a ti i ja cemo da se pobrinemo , da cojeka vratimo u zivot :P ... Kafica, bas na vrijeme...

Ljubim duso mooooooooooooooojaaaaaaa!!!

Tu sam ljubavi,,, kako da vas ostavim,,,, znam da si se potajno nadala da cu ostaviti Mukija, ali uzalud vam trud, sviraci... :) Ne odustajem... slika je- glava boli, jos malo da se ugoji a ti i ja cemo da se pobrinemo , da cojeka vratimo u zivot :P ... Kafica, bas na vrijeme...

Ljubim duso mooooooooooooooojaaaaaaa!!!

Stvarno mi misli citas :lol: :lol: normalno da cemo se pobrinuti ,prvo malo banja pa u Granatu na cevape ,mantije i svega po malo. :wub: :wub: :wub:

pozdrav svima,novi sam clan,ne snalazim se bas najbolje,moze li mi neko pomoci kako dapregledam seriju Asi posto su prve epizode izbrisane,da li zna neko gdije da potrazim

Pozdrav,

Moze se naci jos na Yoj Tuge- YT, ne ljutis se sto se malo salim... Utipkaj -Asi serija i pojavit ce ti se - thebucu.-.. nisam sigurna da li sam tacno napisala ali snacices se. Na njenoj stranici imas skoro sve dijelove...

Za GABI..... ne mogu da citiram tvoj post... bas se jos navikavam....

Komsinice moja, ti bas dosla sa obrazom- domacinski a mi se obrukasmo- osramotismo, nejse, hvala na posjeti,,,, joj lude kuce :lol:

Pravo si se bila skockala :lol: :lol:

Ja sam kaficu ostavila za putnike, namjernike.. Nastojat cu da uzvratim posjetu ali ja kada dodjem ne znam se kuci vratiti :o:rolleyes:

Da se iskupim, da mi oprostis, evo jedna pjesma od ANDJELA..... Makedoniji iz Bosne- Sarajeva... koncert u Sa

Ljubim..

SVABICE; SEKO; AKO DODJE JOS KOJA KONA, ,,, kod mene ispod slike stoji staus upozorenja????? Ima li jos kod nekoga da se pojavljuje. Boga pitaj, sta ja ovdje radim :o klikam na sve moguce sto pise :lol: :lol: ..... Molim brzi odgovor...

Ljubim, kafice imate od komsinice GABI, od mene, uzivajte a ja se odoh hvatat' posla..

Ljubac....

SVABICE; SEKO; AKO DODJE JOS KOJA KONA, ,,, kod mene ispod slike stoji staus upozorenja????? Ima li jos kod nekoga da se pojavljuje. Boga pitaj, sta ja ovdje radim :o klikam na sve moguce sto pise :lol: :lol: ..... Molim brzi odgovor...

Ljubim, kafice imate od komsinice GABI, od mene, uzivajte a ja se odoh hvatat' posla..

Ljubac....

DOBRO JUTRO MACKICE MOJA NEBRINI ZA UPOZORENJE I KOD MENE JE ALI DOK GOD PISEMO DOBRO JE VIDIM I GABI NAS NASLA SAMO TI RADI PA NAVRATI OPET JA CU HAIRLISKU POPIT OD GABI :wub: :wub: :wub:

e bravo domacini...ja dosla a vas nigde nema....zovete na kafu...ali niste kod kuce....

317631_460895230622182_986261340_n.jpg

evo ja skuvala za vas.....

296769_447157638655747_489897714_n.jpg

:wub: :wub: :wub:bighug.gif

VIDI MALE GDE ME NADJE :lol: NI OVDE MI NEDAS MIRA DA LJUBAVIM SA MUKIJEM :lol: BICE SVEGA SAMO DA MALO RAZRADIMO NEMA NAS PUNO :wub: :wub:

EVO NA BRZAKA TI SPREMIH DORUCAK :rolleyes: :rolleyes: :lol:

tumblr_m4q13qcdYC1rqbo6ro1_500.png