Jump to content
Forum
Guest admin

Adini Feriha Koydum

Recommended Posts

Guest admin

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju Adini Feriha Koydum !

Feriha je devojka koja živi u Etiler (luksuzni Äetvrti). Njen otac radi na održavanju u stambenom objektu, gde im je uprava obezbedila mali prostor za stanjovanje u okviru bloka. Feriha je pametna, i dobija stipendiju za Å¡kolovanje na privatnom univerzitetu gde ubrzo biva primećena od strane najpopularijih tamo ukljuÄujući i Emira koji je bogat i zgodan Playboy. Ona nosi bogatu odeću svojih komÅ¡inica i deluje bogato spolja, ali koliko će biti potrebno da oni saznaju njenu istinu?

adini.jpg

Sve epizode nove turske serije Adini Feriha Koydum mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu....iha-koydum.html

Uzivajte wink.png

Tabanko

Guest tiki

Å ta je ovo sve se promjenilo,joÅ¡ juÄer je sve bilo po starom i nigdje obavjesti da Äe se neÅ¡to mijenjati.Kako Äu uÄi u forum ili je sve do sada izbrisano,ovo novo niÅ¡ta nerazumijem.Hvala za pomoÄ

Guest admin

NISMO STIGLI da postavimo obavestenje jer smo zurili da pustimo novi FORUM!

Stari FORUM je imao dosta SPAMova i nije vise mogao da se azurira !

NOVI Forum je najbolji tip foruma koji se koristi na svetu !

Ovde cete moci da REGISTRUJETE svoj nick i da se logujete sa svojim nickom, sa kojim cete moci da koristite i CHAT !

Znamo da vam treba vremena da se naviknete, ali videcete da je ovo BOLJI forum !

Hvala na razumevanju ! :D

TABANKO !

Dobro jutro Tabanko.

Meni baÅ¡ i nije dobro,opet se pitam Å¡ta se ovo deÅ¡ava,prvo one glupe reklame pa ponovo nov forum bez najave.Opet moramo da idemo u Å¡kolu da nauÄimo kako da baratamo sa novim forumom.

Lepo bi bilo da postaviš neko uputstvo kako i šta treba raditi. :blink:

Guest admin

Carna, sve je stvarno lako. Na nasem je jeziku i dosta pregledno. Evo ti si se snasla i ostali ce :) nasi Tabanasi su pametni, racunamo da hoce.

Drage drugarice pozdrav izgleda da je sve što je do sada pisano otišlo u kantu i mnogo mi je žao zbog toga jer sam vam sinoć poslala nešto lepo a vi to niste videle.Ljubim vas pišemo se kasnije.White-Kitten-and-Red-Roses-roses-16155609-1280-800.jpg

Drage drugarice pozdrav izgleda da je sve što je do sada pisano otišlo u kantu i mnogo mi je žao zbog toga jer sam vam sinoć poslala nešto lepo a vi to niste videle.Ljubim vas pišemo se kasnije.White-Kitten-and-Red-Roses-roses-16155609-1280-800.jpg

Carna,dobro nam se vratila...nedostajalo mi je tvoje tvitovanje sa onim losim momcima ;) .Slicice sam videla,zato ti se u ime svih devojaka zahvaljujem :P

Ugodan ostatak dana dragim forumasicama

354981.jpg

DOBAR DAN DEVOJCICE :wub: :wub:

TABANKO NAM PRIREDIO IZNENADJENJE :D SAMO DA VISE NEMA ONIH DOSADNIH REKLAMA <_<

DA VAS POZDRAVI I POZELIM LEPU RADNU NEDELJU,KOD NAS JE DRZAVNI PRAZNIK PA DANAS

SE NE RADI :D

SVE VAS REDOM POZDRAVLJAM I LJUBIM :wub: :wub: 598428_560002917348686_1078879470_n.jpg

Carna,dobro nam se vratila...nedostajalo mi je tvoje tvitovanje sa onim losim momcima ;) .Slicice sam videla,zato ti se u ime svih devojaka zahvaljujem :P

354981.jpg

Maysch drago mi je da si videla ono Å¡to sam postavila a Å¡to se tiÄe tvitova to sam prestala da radim jer nema viÅ¡e smisla poÅ¡to seriju ne gledam,iznervirali su me mnogo i prestala sam da ih pratimn ali Äitam na Fb da ih fanovi baÅ¡ ganjaju i vredjaju možda budu uspeÅ¡niji do mene.

Nije loš ovaj novi forum samo se treba navići.

TABANKO NAM PRIREDIO IZNENADJENJE :D SAMO DA VISE NEMA ONIH DOSADNIH REKLAMA <_<

DA VAS POZDRAVI I POZELIM LEPU RADNU NEDELJU,KOD NAS JE DRZAVNI PRAZNIK PA DANAS

SVE VAS REDOM POZDRAVLJAM I LJUBIM :wub: :wub: 598428_560002917348686_1078879470_n.jpg

DOBAR DAN DRAGE MOJE JA CELO JUTRO SE UBIH DA VAM POSALJEM POST ZATO JE OVO SAMO PROBA NADAM SE DA SAM USPELA MARIJA B :wub: IZVINI JA ULETELA U TVOJ POST :lol: :lol:

354981.jpg

CARNA DOBRO DOSLA OPET SA NAMA BAS MI JE DRAGO .MOLIM TE MI NAPISI GDE DA KLIKNE DA NAPISEM MOJ POST BEZ DA CITIRAM .HVALA :wub: :wub: :wub:

Cao draga,neka si,moramo da vezbamo :rolleyes:

Moram joÅ¡ jednom da probam da postavim neku sliÄicu jer ona prva nije proÅ¡la.

543_3bcc7.jpg

Dobro je vratio nam se pregled.

Carna kako si usjela da postavis sliku

ĆAO CURE ...Zoki je :P :P :P

jedva sam progulila ..tobeee..ustvari još neznam ni da li sam ...

pozdrav za sve cure ...neobiÄno je ...ali navići ćemo se ... :) :)

neznam ni gdje da se potpišem ..i šuuuššš nemojte mi se smijati ....

:wub: :wub:

ĆAO CURE ...Zoki je :P :P :P

jedva sam progulila ..tobeee..ustvari još neznam ni da li sam ...

pozdrav za sve cure ...neobiÄno je ...ali navići ćemo se ... :) :)

neznam ni gdje da se potpišem ..i šuuuššš nemojte mi se smijati ....

:wub: :wub:

Nemoras da potpises automatski je.....prvo me je tabanko naljutio a sad mi je vec bolje posto se sakupljamo juhu

Bas lijepo sretan ti praznik.......neznam da li ste uspjele da na starom forumu procitate Bobin post...

SAMO DA PROBAM DA LI ZNAM POSTAVITI SLIKU I USPUT

DA POZDRAVIM MAYSCH KAKO SI DRAGA BEBICA JA LI NAPREDUJE KAKO JE DIVNO VIDJETI VAS OPET I CARNA JE TU184992_293540090763245_1606025426_n.jpg

OPA NIJE LOSE....JOS MALO PA CEMO RECI KAKO JE OVAJ FORUM SUPER