Jump to content
Forum
Lordisano

Lord Dr "Love"

Recommended Posts

UÅ¡la je u vlak…. Sva sreća nema gužve…. Jedno u nizu, dosadno putovanje…. NaÅ¡la je prazan kupe i osmjehnula se…. Fala Bogu za taj dar…. Zavalila se u sjedalo, izvadila knjigu i razoÄarano shvatila da joj je ostalo svega 20-tak stranica…. Bit će to dug i dosadan put….
Vlak je polako kretao iz stanice, kad je uletio u kupe…. "Slobodno?" Potvrdno je klimnula glavom jer od zabezeknutosti nije mogla izustiti ni rijeÄ…. Bio je to Äovjek njenih snova…. Visok, guste crne kose, crnih prodornih oÄiju…. Odjeća jednostavna, traperice i majica kratkih rukava, samo su isticali njegovo tijelo…. Promatrala je kako mu se ocrtava svaki miÅ¡ić pri najmanjem pokretu…. Oblio ju je znoj…. Sakrila je lice iza knjige, da ne bi primijetio u kakvom se stanju nalazi…. Sjeo je nasuprot nje i promatrao nezainteresirano kroz prozor…. Sunce je samo pojaÄavalo njegovu privlaÄnost…. Bila je u stanju u kojem je mislila da se nikad neće naći…. Vidjela je samo njegovo tijelo…. Sklopila je oÄi, dah joj je bio isprekidan…. Koliko god se trudila to pripisati sparini, bila je svjesna da zavarava samu sebe…. SluÄajno je nogama dodirnuo njene…. Toplina joj se proÅ¡irila cijelim tijelom…. Nije se usudila pogledati u njega, iako je osjećala njegov pogled na sebi…. Osjećala je kako ju miluje pogledom…. Prelazio je od nogu, prema bokovima, do grudi…. Tu se zadržao taman toliko da izmami uzdah želje…. Nastavio je prema vratu i nije mogla viÅ¡e izdržati…. Pogledala ga je…. Pogledom koji je preklinjao…. NasmijeÅ¡io joj se…. ZakljuÄao je vrata kupea i navukao zavjese…. Bio je ugodan polumrak…. ViÅ¡e nije primjećivala sparinu koja joj je zalijepila haljinu uz tijelo…. PriÅ¡ao je i sjeo do nje…. JoÅ¡ uvijek je grÄevito držala knjigu, kao Å¡tit, ali ne od njega, nego od sebe…. Uz smijeÅ¡ak, izvukao je knjigu i bacio ju na mjesto gdje do prije nekoliko minuta sjedio…. "Opusti se…." ProÅ¡aputao je…. Glasom hrapavim od želje…. Odmaknuo joj je kosu s lica i lagano ju poljubio…. Kao lahor…. PoÄeo je jezikom istraživati njen…. Slijedila je njegovu igru…. Krenuo je lagano niz njen vrat, prema uhu…. Tu se na kratko zaustavio, da Äuje njen strasni uzdah…. Vratio se prema usnama, dok su ruke polako otkopÄavale haljinu oslobaÄ‘ajući put prema njenim grudima…. Za to vrijeme njene ruke su uživale, istražujući to savrÅ¡eno tijelo…. Zadovoljno je uzdahnula u trenutku kad je obuhvatio grudi….. Palcima je kružio oko bradavica, dok nisu postale tvrde od silne želje…. Potpuno je izgubila kontrolu…. Rukama oslobaÄ‘ajući put do njegove probuÄ‘ene muÅ¡kosti…. Bio je krupan…. Primila ga je i poÄela maziti…. Zadrhtao je…. Usnama je obuhvatio njenu bradavicu i jezikom kružio, polako, dok je rukama skidao gaćice, mokre od želje…. Prstima je polako prelazio njenim klitorisom, izazivajući u njoj erupciju strasti…. "Želim te, sad…." Zastenjala je….
Naglo ju je stresao…. ZaÄuÄ‘eno je otvorila oÄi…. Ne shvaćajući…. Zbunjeno je gledala u usne koje su neÅ¡to govorile…. Iz daljine do nje je doprlo: "GospoÄ‘ice, probudite se, stigli smo u Zagreb." Odlazeći, okrenuo se i namignuo uz osmijeh….  ;)

Guest LonnieCop

OH YES SUSAN Thank you so much for pointing me to this thread. I started a thread a year ago on this very thing. The day the Lord lead me to watch the youtube was just a horrible day. When I watched it all I could do was weep and PRAISE THE LORD

Absolutely amazing that you should feel lead to have me look at it again a YEAR LATER I was specifically praying about some certain things this morning and Yes .......does it speak to the situation I friend from FB also posted Psalm 91 for me and said the Lord lead her to share it with me today. Thank you Jesus.... for speaking so loudly

I challenge you ALL TO WATCH THIS VIDEO. IT IS ONE OF THE MOST AMAZING THINGS I HAVE EVER SEEN

I know when I posted it before it did not get much response... I am praying that many will watch it this go around as it just speaks to the GREATNESS OF OUR GOD

Thanks Susan....

Love you,

Valerie

Messiahiscoming

Guest LonnieCop

OH YES SUSAN Thank you so much for pointing me to this thread. I started a thread a year ago on this very thing. The day the Lord lead me to watch the youtube was just a horrible day. When I watched it all I could do was weep and PRAISE THE LORD

Absolutely amazing that you should feel lead to have me look at it again a YEAR LATER I was specifically praying about some certain things this morning and Yes .......does it speak to the situation I friend from FB also posted Psalm 91 for me and said the Lord lead her to share it with me today. Thank you Jesus.... for speaking so loudly

I challenge you ALL TO WATCH THIS VIDEO. IT IS ONE OF THE MOST AMAZING THINGS I HAVE EVER SEEN

I know when I posted it before it did not get much response... I am praying that many will watch it this go around as it just speaks to the GREATNESS OF OUR GOD

Thanks Susan....

Love you,

Valerie

Messiahiscoming