Jump to content
Forum
Sign in to follow this  
tamarica

RAMO

Recommended Posts

Pogledala celu 7. epizodu i malo je jasnije sta se sve dogodilo, ipak je bolje sa prevodom.

Ramo ima neki razradjen plan i cilj, ali ne kaze svima sve i onda dodje do nesporazuma, posebno kad su u pitanju strina i ta dva njena sina. Oni nisu bas "tacni" u glavi :wacko:,  stariji pogotovo. Tako na svoju ruku krenu u akciju i sve pokvare, od nj[hove gluposti me bas zabolela glava :default_facepalm-smiley-emotico . 

Epizoda je zanimljiva i drzi paznju, mada u ovoj nije bilo Yavuza sa tetkom, oboje su resavali svoje porodice i probleme. Ne znam dokle je njihova veza dospela, meni se cini da su proveli noc zajedno ili gresim....:in-deep-thought-smiley-emoticon

Tip H..... , koji je sada sklonjen u klub, mi je veoma dobar (zaboravih mu trenutno ime, seticu se posle), bice njegova prica interesantna, a on jedan od glavnih likova. Krenuo je kao negativac, ali se tu nesto menja ...:unsure:

Fatoş je prenaglila, ipak nije morala odmah pucati, no dobro, neka Neço zna s kim ima posla.

Holi je napisala: "Žene takođe (btw RTÜK ih kaznio za loše prikazanu sliku žene, jbg kad još ni jedna nije dobila šamar, nema zle svekrve i ostalog primerenog za žene u Turskoj galiba) "

... e pa evo ga, pao je prvi šamar, pukla svekrva Fatoş, jedva je docekala priliku :237602131:

Lepe su mi bile scene Sibel sa Ramovom majkom u sobi i posle u basti. Malo se snaha otkravila, ali se jos nije prihvatila nikakvog posla u kuci ;). Ona bi odmah da ide na celo svoje porodice, a da je tamo postavi Ramo. Nema sta, ambiciozna i opasna cura.... A frizerka :(smejese): cackala, pretila pa nahebala .

Pozdrav svima koji gledaju  :skywriter: , cekamo osmu ep. :1311863656-40d8eaad5b166fb1b211

Gledam ja gledam, od Rame ne odustajem :237602131:

Nego mi je zadnje dve nedelje u private life velika gužva pa ne stignem da pišem ništa pametno, a ovu u utorak što je bila nisam stigla da pogledam, sutra sam konačno slobodna pa da uživam. Videla sam snimke, komentare da je epizoda bila odlična. 

Moji favoriti Ramo, Yavuz i Neco :smoke:

A i Halef izgleda da pretenduje. 

Neco je još u "čistilištu" ali posle ove otmice iz fragija i kako ga je Alpay izigrao plus emocija prema Fatoş, popravice se on sigurno. 

Mislim da je Halef dede Süleymana sin sa pevačicom iz bara ali to ne zna... Kad sazna, osećam da će mu on presuditi (bolje nego Ramo da ubije Sibelinog dedu nakon oca). 

Uglavnom gleda se :d_coffee:

Da se javim i ja :237602131: gleda se Ramo jos kako nego bas pritisnuo real life i obabeze :default_facepalm-smiley-emotico

Gde da odustanem od ova 3 para a i same radnje cak i pucačine gledam :D

Neco se popravlja ove scene iz 8 ep su mi uh topila sam se :lol::wub: 

Nzm sta ce dalje posle ove otmice:d_coffee: imam utisak ova 9 ep ima da bude jos bolja i malo poremeti ravnotezu nekih likova. ...

Inače ista situacija i kod mene žene Halef mi je već u "pozitivcima" :smoke: teško detinjstvo, odrastao po kafanama a on i Ramo u kadru vrcaju varnice :lol: shipam to bromance :wub: moram da vas pitam malo me ovo iz 8 ep zamislio da li pevacica i decak realno postoje ili ih on zamislja?!?! Jer ih u sceni sa taksijem onaj policajac ne vidi :huh:

Jos mi je glumac u rl bas simpatican lik njima PR ne treba pored njega:D

1 hour ago, natalyy said:

Inače ista situacija i kod mene žene Halef mi je već u "pozitivcima" :smoke: teško detinjstvo, odrastao po kafanama a on i Ramo u kadru vrcaju varnice :lol: shipam to bromance :wub: moram da vas pitam malo me ovo iz 8 ep zamislio da li pevacica i decak realno postoje ili ih on zamislja?!?! Jer ih u sceni sa taksijem onaj policajac ne vidi :huh:

Moram priznati Natalyy da mi ovako nesto nije ni palo na pamet  sve dok nisi napisala, hmm  :in-deep-thought-smiley-emoticon....a sada ko zna sta je zapravo, videcemo. Meni se cinilo da realno postoje, a taj policajac ih je vec video ranije, stajali su tu ispred lokala i pre nego sto je Halef izasao. Zato mislim da ih nije gledao. Tako sam ja to protumacila. Ako su samo plod njegove maste,  onda je ova serija ozbiljnija nego sto se cinilo u pocetku.:237602131:

Svakako, Halef je interesantan lik i dobro glumi, volim sto je ostao ziv.:party:

19 minutes ago, lily said:

Moram priznati Natalyy da mi ovako nesto nije ni palo na pamet  sve dok nisi napisala, hmm  :in-deep-thought-smiley-emoticon....a sada ko zna sta je zapravo, videcemo. Meni se cinilo da realno postoje, a taj policajac ih je vec video ranije, stajali su tu ispred lokala i pre nego sto je Halef izasao. Zato mislim da ih nije gledao. Tako sam ja to protumacila. Ako su samo plod njegove maste,  onda je ova serija ozbiljnija nego sto se cinilo u pocetku.:237602131:

Svakako, Halef je interesantan lik i dobro glumi, volim sto je ostao ziv.:party:

Možda sam pogrešila :huh: mada volela bih da i on nadje "porodicu" ali ako ih "vidi" kao neku svoju traumu iz detinjstva onda zaista jeste plus za seriju. Mislim da će on uskoro da bude na Ramovoj strani ;)

odgledana 9. ep :d_coffee::

Sad se pitam da li da nabrajam ko je ostao u igri :huh:  ili samo da stavim najavu desete epizode, pa tamo pronadjemo prezivele, i to do prve sledece prilike. Dakle, opet bilo ubijanja, ali i smaknuca vrlo neprijatnih za gledanje. Ma kako znali da je to filmska akcija i gluma, ostavlja los utisak ... Sve ostalo je zanemareno, nema lepih scena kao u prethodnim epizodama. Slika porodicnih odnosa,  glavni parovi i njihova ljubav/mrznja uglavnomo su izostali. Samo su prisutni ako je u toku obracun i pistolji u ruci. Mozda nemaju ideja, pa ocigledan prazan hod u seriji  popunjavaju pucanjem i na kraju ubijanjem vezanih ljudi. Kome to treba ne znam, ali preterano je u svakom pogledu. Nisam proucavala rejting, ali ne verujem da je dobar. U mojim ocima su pali. Ocekujem i nadam se ipak boljoj sledecoj epizodi.

Da ne zaboravim, lepe su bile scene Halefa, pevacice i njenog sina. Odlicno prikazanao i sa puno emocija, moze se naslutiti da ce tu biti nesto vise. Takodje, kad se Ramo i Sibel prisecaju proslosti, to je puno lepse nego sadasnjost. Popravilo je utisak.:wub:

On 07/03/2020 at 3:56 PM, natalyy said:

Posle sto godina sam svratila. Skinula sam se sa turskih serija, ali nije isključeno da pogledam Muratovu. Srdačan pozdrav devojkama koje me nisu zaboravile.

Ramo ramoooo druže moj :237602131:

Pozdrav cure, nadam se da ste sve dobro :wub:

Čekam nastavak, nadam se da će uskoro početi snimanje jer se mere popuštaju u celom svetu. Pogledala do kraja sve i s obzirom na to da je turski dizi koji traje po dva i po sata pa se popunjava ponekad glupostima, nemam neke veće zamerke. Iskreno, uživam da gledam od radnje do parova (RamBel, NecFat, Yavuz bey i opasna tetka)