Jump to content
Forum
tamarica

Siyah beyaz

Recommended Posts

Pozdrav crnobele :)..kazu planira se za novembar...pojavio se i zenski lik..kao bice sestra Ibrinog lika...pa naravno ..samo sestre dolaze u obzir...:237602131:

Izh7mhyMOig.jpg

За неделю до начала съемок нового проекта ремейка "Это мы" Озге Гюрель отказалась от участия в нем. Причина отказа - продюсерская компания ТМС предложила Озге женскую роль в своем предстоящем новом проекте "Великолепный дуэт", ремейк американского фильма "Танго и Кэш". Если переговоры будут успешными, то Озге составит компанию Ибрагиму Челикколю и Керему Бюрсину.

11 hours ago, Cvete said:

Pozdrav crnobele :)..kazu planira se za novembar...pojavio se i zenski lik..kao bice sestra Ibrinog lika...pa naravno ..samo sestre dolaze u obzir...:237602131:

Izh7mhyMOig.jpg

За неделю до начала съемок нового проекта ремейка "Это мы" Озге Гюрель отказалась от участия в нем. Причина отказа - продюсерская компания ТМС предложила Озге женскую роль в своем предстоящем новом проекте "Великолепный дуэт", ремейк американского фильма "Танго и Кэш". Если переговоры будут успешными, то Озге составит компанию Ибрагиму Челикколю и Керему Бюрсину.

Uf pa bas los izbor bar po onome sto sto je znam... Gluma 0 bodova....jedino ako me ne iznenadi...

6 hours ago, viera said:

...aj Birce bola pred SBA   0 bodova..................znaci... :default_fume:............gledame plocice...........pardon trepavice  :(smejese):

Bogami nećeš se sa ovim nagledati sreco moja...eno i Ruskinje galame zbog izbora i kazu ako ova glumi ide sve u vodu...osim toga danom moja kako se piše ONA će biti u seriji gazdina sestra ga njega i nema partnerke za sada...:(smejese):

20 minutes ago, Kivancica said:

Pozdravv cure :m0111:

Ja ne znam na kojoj sam epizodi stala :(smejese): morat cu sve ponovo.

Nego  recite mi jeste zadovoljne sa krajem i opcenito sa serijom? Ako je kara kraj ili puno nebuloza ne znam bi li se uopce upustala u to :D

Bilo je nabuloza znaš kako to kod njih već ide....vredi im dati šansu sad što se tu upetljala visa sila zanemaricemo...:D

1 hour ago, LelaLejla said:

Bogami nećeš se sa ovim nagledati sreco moja...eno i Ruskinje galame zbog izbora i kazu ako ova glumi ide sve u vodu...osim toga danom moja kako se piše ONA će biti u seriji gazdina sestra ga njega i nema partnerke za sada...:(smejese):

Kerem hovorí, že to bude niečo veselé...:m0148:, uvidíme, možno nám sadne aj bez aška ........

https://vk.com/sevgilerimletyrk?z=video-105134593_456242513%2Fdb81300f7205b613cd%2Fpl_wall_-105134593

On 9/5/2018 at 7:45 PM, viera said:

Kerem hovorí, že to bude niečo veselé...:m0148:, uvidíme, možno nám sadne aj bez aška ........

https://vk.com/sevgilerimletyrk?z=video-105134593_456242513%2Fdb81300f7205b613cd%2Fpl_wall_-105134593

Pa radnja je radjena po filmu Tango i Kes to je bila komedija...ovu devojku sam gledala u Dolunay utisak je jako los...a nadam da ce se promeniti ako budu slusali sta ljudi misle... a gazda izgleda jok asik...

On 9/4/2018 at 5:20 AM, Cvete said:

Izh7mhyMOig.jpg

......pa ona i nema neku vaznu ulogu ako idu po filmu,........tako da mozemo i mi odglumiti nekoliko scena gdje se ona pojavljuje,....

POZDRAV CANIMKE,.....KAKO JE LIJEPO VIDJETI VAS OPET....................:t4515:

On 9/6/2018 at 8:59 AM, Cvete said:

Pozdrav devojke :) 

Kerem je juce na premieri one vampirske serije izjavio da nisu poceli sa snimanjem , da su pripreme u toku , bice  policijska serija sa puno iznenadjenja,  da ce biti jedna dobra i vesela serija..

6bk6XAbMCJI.jpg

Da se javim malo u ove sitne sate...MOZE MI SE:(smejese):

Jeste kaze Kerem tek u novembru se snima i vidim da je dobro raspolozen, iskreno ja mislim da su njih dvoji9ca dobra kombinacija da mogu da pruze mnogo toga...

Sad ovo ASIK MASIK sto kaze Viera ako radnja bude dobra sto da ne...nebitno bolje i da je nema ako ce ga snimati iz nekih debilskih uglova itd...Ako mu je zabranjeno da asikuje pred kamerama onda bolje da to ne radi traljavo...Elem, zelimo im svu srecu jel...pa ako je vec komedija onda neka nas makar nasmeju posteno...

15 hours ago, LelaLejla said:

Da se javim malo u ove sitne sate...MOZE MI SE:(smejese):

Jeste kaze Kerem tek u novembru se snima i vidim da je dobro raspolozen, iskreno ja mislim da su njih dvoji9ca dobra kombinacija da mogu da pruze mnogo toga...

Sad ovo ASIK MASIK sto kaze Viera ako radnja bude dobra sto da ne...nebitno bolje i da je nema ako ce ga snimati iz nekih debilskih uglova itd...Ako mu je zabranjeno da asikuje pred kamerama onda bolje da to ne radi traljavo...Elem, zelimo im svu srecu jel...pa ako je vec komedija onda neka nas makar nasmeju posteno...

...dobar dan.......:m0111:

.....ovo je bas dobra kombinacija,.....samo nek' se vrati na ekrane,......:lol:

,,,a je li snimaju seriju po filmu ili samo film.......

6 hours ago, duca said:

...dobar dan.......:m0111:

.....ovo je bas dobra kombinacija,.....samo nek' se vrati na ekrane,......:lol:

,,,a je li snimaju seriju po filmu ili samo film.......

Pa prvo kao pricali film ako se dobro secam, ali mozda su ljudi to pobrkali zbog Tango i Kesa jer je to film, ali ipak je serija...

Meni bas deluju kao dobar tim obojica po energiji koju imaju.

Ducika pa gde si ti meni?

Kako pisu pregovori se vrse i sa  Nilay Denis koja bi trebalo da bude sestra Keremu u seriji a on ce glumiti komesara koji je dugo vremena ziveo u Americi i koji voli lep zivot. Ibrahim je komesar koji je izgubio zenu zivi kao usamljeni vuk, kome se pogled na zivot totalno promenio nakon zenine smrti. Keremov lik je razveden i ima sina od sedam godina sestru. Keremova sestra ce se slucajno sresti sa likom koga ce igrati Ibrahim a njih dvojica ce biti rivali verovatno bas i tom stilu Tango i Kesa.. 

Ha ha ha i naravno serija ce ici UTORKOM.... 

Tako se pise....

On 9/9/2018 at 6:08 PM, LelaLejla said:

Pa prvo kao pricali film ako se dobro secam, ali mozda su ljudi to pobrkali zbog Tango i Kesa jer je to film, ali ipak je serija...

Meni bas deluju kao dobar tim obojica po energiji koju imaju.

Ducika pa gde si ti meni?

...volim obojicu,...samo nek snimaju, a ni ova glumica nije losa za komediju,...blesaca,....gledala sam je u dvije serije.....:(smejese):

On 9/12/2018 at 3:45 PM, LelaLejla said:

Pocele kolege druzenje...Lepo lepo...svidja mi se...

40409361_398976947304962_773109159797517

I jos jedna novost sad mi nije jasno jesu odustali od ONE glumice pa nasli ovu glumicu za koju kazu bice Keremova partnerka...ili Ona ostaje da bude Gazdina....pojma nemam videcemo...

40605771_2148194195396317_22745111063128

..kazu da je Oyku odbila,......a dobra je glumica:in-deep-thought-smiley-emoticon