Jump to content
Forum
tamarica

Siyah beyaz

Recommended Posts

17 minutes ago, viera said:

LejlicLelic sorry, mne je otrasný. Skúšala som v Dolunay - nešlo......... Za mňa nestačia okice , musí byť niečo viac

Meni je ovde bas sladak...ja volim opicene tipove...

Dolunay ah onako nisam bas odgledala pažljivo...tu su mi svi bili ustogljeni nekako... 

5 minutes ago, LelaLejla said:

Tu sam ne idem ja nigde....ne ne...kod mene vazi ona parola volim te ali cu te zato i kritikovati kad gresis...tako da nista ne brini ja sam tu....:(smejese):

nenervuj ma aj ty.......... ideš , theEnd :(smejese):................ za plotom je luda kuca.... budeš ako doma :(smejese):

4 hours ago, Rita said:

OLLA KOKEEEEE:m0111:

Šta im koke,,malo su me stisle obaveze,,,malo posao,,,malo nogomet i tako,,,,nemam pojma šta se događa sa ovim našim jel se šta opametio il se raspametio:(smejese):

Jok ic...ni malo...lav nam je postao mali mišić.-pišić...

E ja ti fudbal pratim ko babe film mogu se ladno uspavati uz njega. . Aliiiiii ocekujem pobedu momaka bio bi red kad su vec dosli do samog finala....srećnoooooo.....

Kokice nasa  ja ti gledam KPA I ONOG KERAMICARA malo...jel ono cisto da ne zaboravim...:(smejese):...

Ajde kad se smanje obaveze cekamo te...

18 hours ago, duca said:

OMG, ...rasplakala sam se ,....kako je dobro,.....kako dobra muzika,....cok mi nedostaju a i vi girls,.......:(:t4533:

15 hours ago, viera said:

evet, čok.....................

selam, ženy :m0150:

vEWW8DnTIwQ.jpg

Jeste svima i sretno im bilo u daljem radu sta god resili da urade....

Leto je i svi volimo vise da uzivamo u suncu i ostalim carima leta....ali nedostajete...

PS. Gazdarice cestitam na drugom mestu sto sa moje tacke gledista kao osoba koja IC ne prati fudbal onako kao laik totalni  mogu samo da kazem MALO li je biti drugi na SVETSKOM PRVENSTVU....