Jump to content
Forum
Sign in to follow this  
Tabancic

Sugestije za forum

Recommended Posts

Dragi Tabanko,

da li bi mogao da otvoriš temu za seriju Hayat şarkısı-Pjesma života?

U Turskoj je već prikazano 37epizoda ove serije i još uvijek traje prikazivanje pa bi bilo lijepo da ima svoju temu za komentarisanje. :)

Tabanko plizzzzzz!!!!! I ja jedva cekam da se otvori tema za pjesmu zivota.

TabanÄiću,

mene je više sramota da se pojavljujem ovde na ,,sugestijama,, ,ali eto moram... :m0191:

Ovoga puta moljakam za lajkove....pa nije kao da tražim kredit u banci (mada puno puta izmirujem rate devojkama tako Å¡to pamtim lepe postove, gifove komentare, pa se sutradan vratim i nagradim ih lajkom -Å¡to se svodi opet na neku vrstu transakcije u narodu poznate kao ,,dozvoljeni minus,, ....blago meni kada sam i ovde u minusu  :lol: )

Predlažem da povećaÅ¡ broj lajkova a da pri tome mi imamo neku skalicu kao uvid kolikim resursima raspolažemo   :) ....dobro, ovo zadnje je možda komplikovano ( to jest, zaboravi)  ali ovo prvo i nije...

Verujem da ćeš razmotriti predlog..

pozdrav mayi.gif

TabanÄiću,

mene je više sramota da se pojavljujem ovde na ,,sugestijama,, ,ali eto moram... :m0191:

Ovoga puta moljakam za lajkove....pa nije kao da tražim kredit u banci (mada puno puta izmirujem rate devojkama tako Å¡to pamtim lepe postove, gifove komentare, pa se sutradan vratim i nagradim ih lajkom -Å¡to se svodi opet na neku vrstu transakcije u narodu poznate kao ,,dozvoljeni minus,, ....blago meni kada sam i ovde u minusu  :lol: )

Predlažem da povećaÅ¡ broj lajkova a da pri tome mi imamo neku skalicu kao uvid kolikim resursima raspolažemo   :) ....dobro, ovo zadnje je možda komplikovano ( to jest, zaboravi)  ali ovo prvo i nije...

Verujem da ćeš razmotriti predlog..

pozdrav mayi.gif

:D pozdrav za nellicu

Ja se također pridružujem ovoj molbi ... ovo mi je druga molba, barem jedna neka bude ispunjena ako je to u vašoj mogucnosti ..

Hvala unapred Gospon Tabancic :)

Pozdrav, imam problem sto uopste nemam opciju smajlica...do skoro nisam mogla ni da pisem to je srecom reseno ali nigde nemam smajlice a bez njih mi nije to-to.Nadam se da ce mi i to biti omogucemo

------------

Pozdrav Daro,

da tvoj post ne visi bez odgovora,

dajem ti  link sa smajlijima, arhiviraj negde pa se služi  :) ..

A možda i Tabanko odradi nešto po tvom pitanju.

Link http://www.pic4ever.com/4

Sign in to follow this  

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 49 Guests (See full list)

There are no registered users currently online