Jump to content
Forum
Tabancic

Gunesine cerke

Recommended Posts

I biće ovo još jedno erken finale, rejting znatno slabiji od prve epizode. Nije Turska još spremna na stariji ženski lik sa mlađim muškarcem, too much za njih :(smejese):

Šalu na stranu osim Ferhatovog lika koji je dobro napisan i Tolgi stoji i Banu koja mi je baš super ostali su svi njaaa, plus se ništa do kraja epizode nije desilo, nekoliko kliše scena i beskrajno histerisanje od Şirin.

Slab scenario za moj ukus, neki veštiji scenarista bi možda uspeo mnogo bolje sa "materijalom" koji ima. 

Uglavnom mislim da će pet do sedam epizoda biti plafon ukoliko se ne desi neko čudo. 

Ne znam da li si Leptirak nastavila da pratiš seriju al moj komentar je sledeći i mislim da na temu ove serije više neću pisati što se Mavija tiče, do neke nove i normalne :d_coffee:

Serija ne da je negledljiva nego je ono za nagradu najgori scenario godine :t0107:

I to rejtinga što ima nezasluzeno, za mene su za 0 ko kuća. 

Zao mi glumačke ekipe, i čitam da je sve to drugačije trebalo da bude, ali su otpustili prvog scenaristu i producenti (tj naš dragi Artistanbul i Ömer Durak) kao i režiser radili ozbiljnu reviziju. Da se neko toliko u**e u svoj prvenac kao Artistanbul uz 03 mediju je neverovatno

Za Tolgu mi je jasno zašto ih trpi, nažalost "njegova familija" mu dolazi glave, ali Cansu sigurno ovo nije potpisala, a sad verovatno ima ugovor koji bez plaćanja penala ne može da raskine. 

Nadam se da će ubrzo da prava fajront i da gledam ovog coveka u nečem što vredi, da se ne mučim. 

Inače nikada do sad nisam videla da svi Tolgini fanovi po tviteru navijaju za finale što po pre, a njemu se na dan preko tava, po prvi put, upućuje stotine tvitova da razmisli dokle je druzba a gde služba, jer su mu Durakovi ovo spakovali (još uvek im nisam zaboravila onaj dečiji Kötü Çocuk film nakon kod ga je Tims spasao sa Sozom, kao i nominacija za Emmy i gomila nagrada). 

Debela nek mu se skine sa grbace, Aras je tu najpametniji, on se druži sa AyYapim ekipom zbog posla i oni mu guraju karijeru, nikad nisam videla da mu Özlem ovako visi za vratom kao Tolgi i Enginu. 

Premijerka je tu :237602131::237602131:

A đe si Nato doktorka naša zmajevska :wub:

Videla te da si se upisala kod Rama, odlična serija, pa se nadam da ćeš češće svraćati.

Uz Çukur koji tradicionalno pratim, Babil sam odgledala sve do sad i sjajna serija, Ramo me jedina zadržala u ovoj sezoni. Ona Tolgina bila bzv da se ne može opisati, a nije loše počela. No posle užas  živi i srećom ukinuta. 

Murat i Yiğit Özşener ponovo i u svojim najboljim izdanjima na ekranu su mi vrh, a Esra, Sibel što glumi, za mene sjajno otkriće kao i mala Cemre što glumi Fatos. Serija je prava woman power. 

Ja inace svratim koji put nedeljno da prozborim koju ako imam o čemu. 

Falite mi sve :girl_cray:

Dosla Holi red je bio :m0111:

Nadam se da si na privatnom planu realizovala sve planirano ;)

Sad sam resila da smorim hahaha odavno me nije neka serija zainteresovala ovako... sestre prate Babil pa sam upucena :237602131: A Cukur samo AzKar i to zbog twittera a priznajem Cio mi nije neki glumac uopste al eto konacno neko Karadadzu da zavoli :wub:

Ona Tolgina sve se slazemo, uzas -_-

On 2/16/2020 at 13:19, natalyy said:

Da se javim ovde ekipa prvo :wub:

Holi je i dalje aktivna i  vredna :2075269222:

Ja dugo vremena nisam gledala nista iz Turske :237602131: valjda me stigao RL opasno pa me vratio Murat Yuldirim ko bi rekao :(smejese):

Sta ima novo kod vas? Da znate da ste mi bas nedostajale :( :wub:

Znaci ne mogu da vjerujem koga to moje oci vide joj ne znas kako mi je drago 

On 2/16/2020 at 20:02, Holi said:

Premijerka je tu :237602131::237602131:

A đe si Nato doktorka naša zmajevska :wub:

Videla te da si se upisala kod Rama, odlična serija, pa se nadam da ćeš češće svraćati.

Uz Çukur koji tradicionalno pratim, Babil sam odgledala sve do sad i sjajna serija, Ramo me jedina zadržala u ovoj sezoni. Ona Tolgina bila bzv da se ne može opisati, a nije loše počela. No posle užas  živi i srećom ukinuta. 

Murat i Yiğit Özşener ponovo i u svojim najboljim izdanjima na ekranu su mi vrh, a Esra, Sibel što glumi, za mene sjajno otkriće kao i mala Cemre što glumi Fatos. Serija je prava woman power. 

Ja inace svratim koji put nedeljno da prozborim koju ako imam o čemu. 

Falite mi sve :girl_cray:

i meni falite a i serije fale nikako da nadjemo nesto za gledanje zajedno

Samo da se javim u moje gnezdo :wub:

Nadam se da ste mi sve zdrave i dobro, glasnite se pliiiz...

Ja sam uzela korona pauzu od serija, odgledala Rama do kraja i čekam nastavak. Murat i Esra savršeni, Yiğit i İdil takođe a novi mezimci definitivno NecFat tj hemija između Ilhana i male Cemre. Nadam se da uskoro nastavljaju pošto mere popuštaju u celom svetu 

E da, pocinjem da gledam Aşk 101, imam vremena ovaj vikend, puno je hvale, dobra ekipa, kratke epizode, pa javim utiske. 

Za Tolgu se pisalo da će možda igrati u obradi Prison breaka. Ja bih bila presrećna jer je ta serija moja stara ljubav, a da se ne lažemo i lik Michael Scofielda. Ako bude tačno, bez obzira na to što je Tolga, ne znam da li će moći da me zakuca kao Wentworth Miller (čovek je gej, ali no me interesa, definitivno jedan od najlepših i najseksi ljudi na planeti za mene)

Videćemo... 

51 minutes ago, Holi said:

E da, pocinjem da gledam Aşk 101, imam vremena ovaj vikend, puno je hvale, dobra ekipa, kratke epizode, pa javim utiske. 

Za Tolgu se pisalo da će možda igrati u obradi Prison breaka. Ja bih bila presrećna jer je ta serija moja stara ljubav, a da se ne lažemo i lik Michael Scofielda. Ako bude tačno, bez obzira na to što je Tolga, ne znam da li će moći da me zakuca kao Wentworth Miller (čovek je gej, ali no me interesa, definitivno jedan od najlepših i najseksi ljudi na planeti za mene)

Videćemo... 

jurim te po temama,svud se raspisala soz ko sisa,ako je ovo istina super,obozavala sam prison break ,sezone gledala u dahu sem pete za koju smatram da je suvisna,a i w miller nije nesto ,ukusi su razliciti ,mozda bi se tolga bas super uklopio u svemu tome,budemo videli

1 hour ago, Holi said:

Videćemo... 

Obavezno pogledaj Ask 101, meni se bas svidjela. Nadam se da ce i tebi, ja sam je pogledala za 2 noci :)

Svi glumci su mi super, znaju svoj posao. A glumi i tvoja Pinar Deniz koja je prelijepa. Nisam je prije gledala nigdje, ali da sam musko zaljubila bih se u nju hahaha. Izmedju nje i Kaana prsti hemija. A i izmedju mladjih parova, kad sve odgledas reci cu sta mi se nije svidjelo. Da sad ne spojlam :D

9 hours ago, bursin_girl said:

Obavezno pogledaj Ask 101, meni se bas svidjela. Nadam se da ce i tebi, ja sam je pogledala za 2 noci :)

Svi glumci su mi super, znaju svoj posao. A glumi i tvoja Pinar Deniz koja je prelijepa. Nisam je prije gledala nigdje, ali da sam musko zaljubila bih se u nju hahaha. Izmedju nje i Kaana prsti hemija. A i izmedju mladjih parova, kad sve odgledas reci cu sta mi se nije svidjelo. Da sad ne spojlam :D

Do šest jutros pogledala od prve do zadnje :(smejese):

Ali ne žalim, serija je vrh. Prvi put, posle Arkadaşlar iyidir i lika Ali Mertoglua, vidim realno prikazane psihološke probleme kroz koje prolaze mladi. 

Plus ovde nema apsolutno viška ni u jednoj epizodi. Turci su konačno naučili kako se piše scenario za Netflix, za razliku od Zaštitnika koji je imao rupe. 

Gluma mi je fantastična bila. Alina i Mert od mlađe ekipe po meni, a za Pınar još od Vatanım sensin pišem da je fenomenalna. 

Ona i Kaan i uopšte ta priča između njih dvoje u seriji :wub:

Uglavnom, bez obzira na teen temu, serija je ozbiljnije urađena od 99,9 posto za odrasle gde su nevini sa 35, o seksu niko i ne razmišlja a kamoli da ga javno pomene, hormona nema. 

Ovde svega ima taman po meri i u meri kako se osećaju ljudi sa 17 godina po svim tim pitanjima. 

10 hours ago, marijanci said:

jurim te po temama,svud se raspisala soz ko sisa,ako je ovo istina super,obozavala sam prison break ,sezone gledala u dahu sem pete za koju smatram da je suvisna,a i w miller nije nesto ,ukusi su razliciti ,mozda bi se tolga bas super uklopio u svemu tome,budemo videli

Komutanka evooo me, nisam jedino na Sözü pisala kad je tamo totalno zatišje... 

Prison break, stara ljubav, videćemo da li su govorkanja tačna. Samo da ne bude brkova i idemo :(smejese):

Piši Bursinka šta ti se nije svidelo, meni je sad u glavi haos, nenaspavana od maratona :(smejese):, možda se i meni isto nije svidelo. 

Meni fali jos jedno 3 epizode da su razradili te njihove porodične traume, posebno kod Sinana, ovako smo zaključili kako su svi na neki način nesrećni ali bez dublje analize. Mozda su trebali malo da se osvrnu na taj deo. 

3 hours ago, Holi said:

Piši Bursinka šta ti se nije svidelo, meni je sad u glavi haos, nenaspavana od maratona :(smejese):, možda se i meni isto nije svidelo. 

Meni fali jos jedno 3 epizode da su razradili te njihove porodične traume, posebno kod Sinana, ovako smo zaključili kako su svi na neki način nesrećni ali bez dublje analize. Mozda su trebali malo da se osvrnu na taj deo. 

Mozda ce se u drugoj sezoni na to malo osvrnuti, po meni najgoru porodicu ima Sinan, njih bas boli briga za njeg. Ovi ostali barem nekog imaju :)

A nije mi se svidjela ona zenska sto su je izabrali za odraslu Edu, ne znam kako cu je u drugoj sezoni trpiti hahaha. Ona i Alina potpuna suprotnost. Sve ostalo mi je bilo super, ovi mladi glumci odlicni. Vidim dosta ih je bilo skepticno zbog Kubilaya, ne znam sto ga ne vole. Meni bas simpatican, onako bad boy :D

Hemija izmedju njeg i Aline mi je odlicna, cak se radi nje poslije malo i smirio :)

6 hours ago, bursin_girl said:

Mozda ce se u drugoj sezoni na to malo osvrnuti, po meni najgoru porodicu ima Sinan, njih bas boli briga za njeg. Ovi ostali barem nekog imaju :)

A nije mi se svidjela ona zenska sto su je izabrali za odraslu Edu, ne znam kako cu je u drugoj sezoni trpiti hahaha. Ona i Alina potpuna suprotnost. Sve ostalo mi je bilo super, ovi mladi glumci odlicni. Vidim dosta ih je bilo skepticno zbog Kubilaya, ne znam sto ga ne vole. Meni bas simpatican, onako bad boy :D

Hemija izmedju njeg i Aline mi je odlicna, cak se radi nje poslije malo i smirio :)

Ja Kubija volim od Vatanın sensin još. Gledam ga i u Çukuru, nije savršen glumac ali ok mi je skroz. 

U pravu si za stariju Edu ko je ona omg... Tu glumicu nikad nisam videla do sad i još je bila podnosljiva dok nije počela da drami na kraju. 

Mislim da je ona samo privremeno rešenje. Ako budu pravili ekipu za odrasle, mislim da će ozbiljnu glumačku ekipu da skupe za sve likove. Bade je taman za Işık