Jump to content
Forum
Tabancic

Odbjegle nevjeste - Kacak Gelinler

Recommended Posts

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju  Odbjegle nevjeste - Odbegle neveste - Kacak Gelinler !

Odbjegle nevjeste su nova hit turska serija, koja prati život nekoliko odbeglih nevesti sa svojih venčanja. Pogledajte zažto je ovo jedna od najgledanijih turskih serija svih vremena.

fft16_mf4502729.Jpeg

Sve epizode nove turske serije Odbjegle nevjeste - Odbegle neveste - Kacak Gelinler   mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu.com/serija/odbjegle-nevjeste.html

Uzivajte  :)

Tabanko

Kad će druga epizoda? :huh:

Sestra i ja smo pogledale prvu epizodu i i serija nam se svidjela. :wub: primjetila sam da je prva ep. izasla prije dva mjeseca, ali se svejedno nadam da ćete prevesti ostatak serije  jer ja ne znam turski <_< ,  a gledanje bez prijevoda je vrlo loÅ¡e.... Molim prevedite ostatak.... Hvala :D

Kad će druga epizoda? :huh:

Sestra i ja smo pogledale prvu epizodu i i serija nam se svidjela. :wub: primjetila sam da je prva ep. izasla prije dva mjeseca, ali se svejedno nadam da ćete prevesti ostatak serije  jer ja ne znam turski <_< ,  a gledanje bez prijevoda je vrlo loÅ¡e.... Molim prevedite ostatak.... Hvala :D

Jedna (epizoda) al vredna ... pa cemo u nedostatku nevesta koje su u medjuvremenu odbegle, pisati o drugim zanimljivim porodicama :rolleyes:B)

12340z8fa1bouy.jpg

-----------------------------------------

Stetaaaa... Bas su mi bile slatke!  :wub:  :)

Da li ste svesne da je ovo nasa prva stranica, awwww  :lol:  :)

Drage cure i ja pratim paramparca, odgledala do pred kraj zadnju ostalo mi jos malo, ................Dzansu je bila glavna u ovoj epki,  :)

Sta da kazem, njoj stvarno treba DR :(  :wub: Zao mi je sto su njen lik totalno srozali, ali zato Hazal, bogami postade predivna osoba :lol:  :lol:

Gde je nestao Ozan na trecoj slici?  :lol:  :ph34r:  ;)

15622289_1794765560784437_31935361203411

Mozda je ta gde nema Ozana prva i tu pocinje rasprava, posle idu ostale.

Ili je dobar redosled, pa je Ozan popi**** i otisao. Videce se sutra u epizodi.

Ova dvojica izgledaju kao petlici kad nakostrese kreste.

.

Dobar dan :)
Lily, predivna maca.. Ja imam jednu mladu, tamno sivu,koja mi dolazi u dvorište i pripitomila sam je :);)
Jos uvek raste, ali je mnogo interesantna.. Ima jako lepu boju krzna i plave oke.. Sad je kao pufnica zbog debele zimske dlake :D
Ali obicna maca... Ova tvoja je bas fina dama :) Lepojka :)

Da li ste popile kafu? Mozemo i zajedno, zasto da ne?! :)

105809-Coffee-Time.gif

109378-Coffee-Yeah-Yeah...i-Smell-It-Too

Moj avatar je inspirisan jednim nedavnim dogadjajem, u kom sam i ja bila ucesnica.   :)

Dogadjaj je bio vise nego poucan i podstakao me je da razmisljam da li je maska na licu ona koju stavimo na maskembalu

ili je mozda imamo i sve vreme na licu. :ph34r:  ;)

Da li nam maska pomaze da budemo slobodniji ili da se osecamo sigurnije iza nje..

Da li nas ona animira ili nas mozda sputava.. 

Ima svega po malo, a i jos mnogo vise od toga  :lol:

Zato sam se odlucila da nam ona jedno vreme ulepsava ovaj novi ambijent  :lol:  ;)  :wub: