Jump to content
Forum

Recommended Posts

-------------

Agi ...ako volis knjige Mir Jam svideceti se serija....uradjen je film koga jos nema na netu(kazu da je lep)...a seriju su malo zbrzili...saznala sam da ima samo 9 epizoda...meni licno je opustajuca i vraca me u to staro vreme koje mi prija....

aj.gif

--------------------------------------------------------------------   

... :huh: ...ma, kakve knjige...kakvi bakaraÄi...ja zadnje poÅ¡teno proÄitala Bukvar u osnovnoj.... :mellow:

...pojma nemam kako sam diplomirala...valjda onako usput,sluÄajno.... :D

I ja je gledam.......scenario ne ide prebrzo, jednostavno se pridržavaju knjige doslovce.....sve 

Å¡to ima u knjizi, bilo je i u seriji.......glumci slatki, mada mi on deluje premlado za ovu ulogu....Äitajući, ja sam ga zamiÅ¡ljala malo drugaÄije.......

PoÅ¡to su zajedno i privatno.....onda su valjda jedno drugom po ukusu......mada mi on deluje nekako starije od njega....

I primetila sam vrlo bitnu stvar.......nema onih turskih pogleda.....i baÅ¡ mi fale.....naÅ¡i Turci se ne poljube do 60 epizode.....samo se gledaju i upijaju pogledima......a ljubav svuda oko njih.....u naÅ¡im serijama fali toga.....da doÄaraju misli, osećanja u oÄima......nemir u duÅ¡i......Äežnju, strast...samo izrazom lica, oÄima, osmehom...pogledom....naÅ¡i glumci bi trebalo da uÄe od njih......

I ja je gledam.......scenario ne ide prebrzo, jednostavno se pridržavaju knjige doslovce.....sve 

Å¡to ima u knjizi, bilo je i u seriji.......glumci slatki, mada mi on deluje premlado za ovu ulogu....Äitajući, ja sam ga zamiÅ¡ljala malo drugaÄije.......

PoÅ¡to su zajedno i privatno.....onda su valjda jedno drugom po ukusu......mada mi on deluje nekako starije od njega....

I primetila sam vrlo bitnu stvar.......nema onih turskih pogleda.....i baÅ¡ mi fale.....naÅ¡i Turci se ne poljube do 60 epizode.....samo se gledaju i upijaju pogledima......a ljubav svuda oko njih.....u naÅ¡im serijama fali toga.....da doÄaraju misli, osećanja u oÄima......nemir u duÅ¡i......Äežnju, strast...samo izrazom lica, oÄima, osmehom...pogledom....naÅ¡i glumci bi trebalo da uÄe od njih......

Ina....i ja ih gledam....a mi opet zajedno se nadjemo na istoj temi....svidja mi se...samo zasto ovako sporo postavljaju epizode...10314582_870651732960893_542311767258257

Ina....i ja ih gledam....a mi opet zajedno se nadjemo na istoj temi....svidja mi se...samo zasto ovako sporo postavljaju epizode...10314582_870651732960893_542311767258257

__________________--

Pozdrav, Sele moja.......Å¡to ti ozbiljno zabuÅ¡avaÅ¡......baÅ¡  mi faliÅ¡........

Nisam obratila pažnju kad ih postavljaju, ali možda zato Å¡to kod nas na televiziji serija ide samo jednom nedeljno...kažu da se njihove serije koje smo propustili mogu gledati na ....valjda    www.prva.rs.......pa probaj to da ukucaÅ¡ i da naÄ‘eÅ¡ 

__________________--

Pozdrav, Sele moja.......Å¡to ti ozbiljno zabuÅ¡avaÅ¡......baÅ¡  mi faliÅ¡........

Nisam obratila pažnju kad ih postavljaju, ali možda zato Å¡to kod nas na televiziji serija ide samo jednom nedeljno...kažu da se njihove serije koje smo propustili mogu gledati na ....valjda    www.prva.rs.......pa probaj to da ukucaÅ¡ i da naÄ‘eÅ¡ 

Ina..odgledala sam i 7 epizodu....Radmilo nije lud...skonto je valjda da ga ona sad voli...a sad se on malo igra sa njom...              

Onaj komsija, jel bi Ika...ne znam im jos imena...bas je glup....Taman kad malo krene...mislim evo led se otopio, da se malo zblize..kad ono...nesto se desi....i oni se opet vrate na pocetak...

Ina..odgledala sam i 7 epizodu....Radmilo nije lud...skonto je valjda da ga ona sad voli...a sad se on malo igra sa njom...              

Onaj komsija, jel bi Ika...ne znam im jos imena...bas je glup....Taman kad malo krene...mislim evo led se otopio, da se malo zblize..kad ono...nesto se desi....i oni se opet vrate na pocetak...

-------

Ostale su jos dve epizode koliko sam shvatila...tako da bi sada trebalo da ide na bolje njihov odnos...

Poz svima!

Tema serije je odlicna,ali nazalost mislim da se glumci nisu snasli u seriji.Pocetak je obecavao,ali onda su ubrzali radnju,sto se meni licno ne dopada.Da se vratim na glumce.On je isuvise mlad za ovu ulogu,i nekako mu ne lezi.Vecina scena djeluje neuvjerljivo,ili kasne ili zure sa reakcijama.Jedino sto mi se svidja je najavna spica.

Posle male stanke da vas pozdravim i da vam se pridruzim

:) Sale..delim tvoje misljenje…sto se tice ove serije…ON mi je ostao u lepom secanju u  Monte Video.i Sesir profesora …mlad lep sarmantan 

ONA….prosecna i lepota i gluma….

P.S

Sve sam njene knjige procitala .za mene Greh njene majke je za 10 +++++

Kao klinka sam procitala sve njene knjige,neke i 2 puta..Najvise mi se nekako svidjela U slovenackim gorama...

A sto se ove serije tice,glumci su mi mlaki,njanjavi..Radnja se zaista prebrzo odvija..

Ne mogu,a da se ne zamislim koje su to vrednosti i koji moral tada bili,a sta nam se desava sad...Nebo i zemlja,ne mogu reci tad je bilo super,ne mogu reci da je i sad,ali mislim neki mix tog romanticnog i ovog surovog vremena bi bio idealan....

:D Greh njene majke i U Slovenackim gorama dve koje bih izdvojila  :D