Jump to content
Forum
Imena bez

gunesi-beklerken-cekajuci-sunce/rken - Cekajuci sunce

Recommended Posts

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju GUNESI BEKLERKEN - CEKAJUCI SUNCE !

PriÄa o majci i kćerci koje bivaju prinuÄ‘ene mijenjati život iz temelja. NapuÅ¡taju svoj rodni kraj i odlaze u Istanbul.

Demet je požrtvovana žena i samohrana majka. Zeynep je mlada, borbena djevojka koja se ne može pomiriti s novonastalom situacijom i Äinjenicom da mora napustit rodno mjesto. Pati za ocem . Po pozivu stare prijateljice Jale, Demet i Zeynep odlaze u Istanbul. PriÄa poÄinje Zenyepinim polaskom u Å¡kolu i susretom s razmaženom i bogataÅ¡kom djecom. Tu upoznaje i problematiÄnog, buntovnog mladića Kerema, sina vlasnika Å¡kole, koji joj boravak u novoj Å¡koli neće olakÅ¡ati ni malo ...

gunesi-beklerken-105128.jpg

PriÄa puna laži, tajni, smicalica , neostvarenih snova i neoÄekivanih ljubavnih veza...

Sve epizode nove turske serije GUNESI BEKLERKEN - CEKAJUCI SUNCE mozete pratiti na ovom linku:

Uzivajte      :) 
Tabanko

oooo..klipova ima na stotine..... još se nisam odlućila za gledanje......ali postavim vam štogod zanimljivo ako naletim

imal prevod ove serije il i ovde da buljim u slicice ,,,,

Mirka, inicijatorke izgleda joÅ¡ spavaju  :P  :lol:

Moramo se dogovoriti kako ćemo komentirati... već ima 27 epizoda... 

Do tada, moja dva klipa...

http://www.youtube.com/watch?v=8TY7brQXPVg

http://www.youtube.com/watch?v=avtmXczs5dE

Budimo se polako  :lol: 

Moj predlog za komentarisanje serije je ... krenimo od pocetka  , da upoznamo likove ... i polako udjemo u pricu . Ako ti nije problem , obzirom da si odgledala sve ep. i razumela ih ... pocni da dajes rezime po ep. ... od prve . Ja sam pocetne ep. odgledala na turskom ...na dva, na tri , sa premotavanjem nekih scena ... ali sam sad ponovo pocela da ih gledam sa ruskim prevodom ... i mogla bih ti se pridruziti . 

Nadam se da ce i Primorka poceti da gleda  sa prevodom ...  Mirka , ona je vec NASA ... krenuce i ona da gleda seriju  ... Narin isto tako ... i eto nas ekipa za pocetak . 

945969_443497895758511_980787537_n.jpg555813_505353132888023_1488453029_n.jpgno7nv.jpgTHIg8.gif

VeraVera, možemo se dogovoriti zajedno gledati epizodu po epizodu s obzirom da postoji prijevod za prvih 16.

Svi koji žele gledati, nek mi se jave, reći ću im kako do linkova...

Slazem se ... mogle bi veceras da krenemo sa 1. ep.  jojjjjjjjjjjjj kako se radujem .... i ja trenutno samo ovu seriju gledam . 

Mirka , Primorka , Narin , Jecika .... jeste li  sa nama ?

4913352x.gif