Jump to content
Forum
Sign in to follow this  
Imena bez

Stella

Recommended Posts

Jasmina se prijavljuje na talent show Stella u nadi da će svojim izuzetnim pjevaÄkim sposobnostima osvojiti glavnu nagradu i tako spasiti majÄin život. Majka je teÅ¡ko bolesna, a novÄana nagrada obećana pobjedniku Stelle jedina je nada za njezino lijeÄenje.

988741_10151873782686294_1256760768_n.jp

veljacaprizmic-09022013-625.jpg

Muzicko  dramska serija “Stella†joÅ¡ je jedan projekt autorke i kreativne producentice Jelene VeljaÄe, u kojem su glavne uloge dodijeljene Sementi Rajhard koja glumi Jasminu te Vandi Winter koja igra Jasmininu najveću suparnicu Lanu.

– Lana je “zloÄesta cura†koja krivim odlukama, donesenim iz osobne nemoći, zakomplicira živote drugim likovima, ali ipak najviÅ¡e - samoj sebi.To je Äini zanimljivijom - izuzetno je talentirana, sposobna i doista nimalo malen zalogaj svojoj konkurenciji – opisuje svoj lik Vanda.

http://www.youtube.com/watch?v=i315dqZyeAw

http://www.natabanu.com/serija/stella.html

Kakva bre Veljaca....Sta je ta zena pored ovog uposte i kreirala(?):)((...Potpuno sam razocaran odabirom serija od strane admina,da cu biti prinudjen da napustim ovaj pre svega simpaticni sajt...(( Ne samo ta serije nego i ostale dno dna(preko Zore do Suza i natrag)no dobro :)...neki kazu(a sta oni znaju(?)) da su serije lepe..."Jesam pijan al' nsm izgubio osecaj za lepo" :D aj pozz sad odo'

Kakva bre Veljaca....Sta je ta zena pored ovog uposte i kreirala(?) :)((...Potpuno sam razocaran odabirom serija od strane admina,da cu biti prinudjen da napustim ovaj pre svega simpaticni sajt...(( Ne samo ta serije nego i ostale dno dna(preko Zore do Suza i natrag)no dobro :)...neki kazu(a sta oni znaju(?)) da su serije lepe..."Jesam pijan al' nsm izgubio osecaj za lepo" :D aj pozz sad odo'

O ukusima je suvisno raspravljati,nekome se svidja ovo,nekome ono,nekome nista...Prosto je nemoguce da od ovoliko serija nema nesto po tvom ukusu..))

O ukusima je suvisno raspravljati,nekome se svidja ovo,nekome ono,nekome nista...Prosto je nemoguce da od ovoliko serija nema nesto po tvom ukusu..))

Disciplina:do kraja ce na nogama da stoji!

Sustina: da istraze se limiti svoji?(moji(?)) ....nzm sta mi je to se i ja pitam?,dal je sto se sisam ovako nzm,il' je nes dr.,al' stvarno mi se ne svidja ni jedna :(...CAk ni to 

"nista" mi se ne svidja :(,a mozda nsm norm?..Sta htedoh reci...da... u ovim serijama nema nema nimalo akcije(tako da ostajemo bez reakcije)...Jedna jedina koja bi mogla da prodje je "Oluja_La Tempestad" ali nazalost poglavica ne ubacuje vec nek dana nove ep,a na jos vecu zalost i nemam vremena da gledam...tako nekome ovo,ovome ono,a meni nista(jbt al' sam puko :D!(to je zato sto mi je uginula kerusa,nsm je vakcinis;o na vreme! :D ))