Jump to content
Forum
Sign in to follow this  
Imena bez

Tajne

Recommended Posts

http://www.natabanu.com/serija/tajne.html

Dramska serija prati probleme i nerijeÅ¡ene odnose tri generacije dvije porodice, Å¡to zasigurno jamÄi napete situacije i dramu na malim ekranima. Dvoje mladih (Filip JuriÄić i Jelena Jovanova) morat će proći kroz niz spletki i dobro prikrivenih tajni svojih porodica ne bi li pronaÅ¡li istinu o sebi i o svojim korijenima.

th1_dramatajne.jpg

PriÄa o dvije zaraćene obitelji zapoÄinje 1943. kada su seljaci provalili u kuriju plemića Nikole Otona Å epera kako bi li se doÄepali hrane. Svjestan situacije koja ga Äeka, Nikola Oton zakopa obiteljsko blago u Å¡umi pokraj kurije, i to neposredno prije upada seljaka. No, ubrzo ulazi u sukob sa seljacima, a u tom ga metežu ubija voÄ‘a seljaka, Marin Franić. Trudna Å eperova supruga, Teodora, nakon toga bježi u Å vicarsku gdje rodi kćer Juliju. Pedeset i tri godine kasnije, Julija (Linda Begonja) zajedno sa suprugom Jerkom i sinom Nikolom vraća se u Hrvatsku u namjeri da vrati oÄevo imanje. 

a7f4912d550145f32a8c1800aa70828c_gallery

Ja gledam ovu seriju,,,odluÄila sam gledati zbog Filipa JuriÄića simpa mi je i dobar mi je glumac,,,nije loÅ¡a serija,,,dosta brzo ide radnja,za sad me drži

;) ;) ;) Filip je jako drag,,iako je imao negativnu ulogu u LARIN IZBOR....A Marinu glumi  moja sugradjanka Banjalucanka ..koja je pred rat preselila u Makedoniju,,tata joj je Makedonac..svidja mi se serija