Jump to content
Forum
Imena bez

Grmuša - Calikusu

Recommended Posts

...

U 7 cekamo...nek nam je sa srecom...jel ima na fb fan stranica na eng ? Ako nema kako cemo znati sta pricaju?

-----------------

Za sedam dogovoreno.......a inaÄe, mnogo mi se sviÄ‘a tvoj potpis.......neÅ¡to mi je poznat.......

-----------------

Za sedam dogovoreno.......a inaÄe, mnogo mi se sviÄ‘a tvoj potpis.......neÅ¡to mi je poznat.......

...........

he he he...tu je adresa  :D  al nazalost ja je ne vidim kad sam prijavljena  :lol:  :lol: pa se moram izlogovati da bi nasla adresu i RASPORED serija  :lol:  :lol:  :lol:

crC1cdlWUCg.jpg

fahriye-evce-094128SF.jpg

---------------------------

Znate Å¡ta mi je interesantno........kad su potencijalni njih dvoje, u pitanju.....u raznim serijama.....uvek je neko lepÅ¡i......ako uopÅ¡te mogu da se uporeÄ‘juju muÅ¡ka i ženska lepota......

A ovde su mi oboje SAVRÅ ENI.........i prelepi....

...........

he he he...tu je adresa  :D  al nazalost ja je ne vidim kad sam prijavljena  :lol:  :lol: pa se moram izlogovati da bi nasla adresu i RASPORED serija  :lol:  :lol:  :lol:

----------------

ZnaÄi, mi OTVARAMO sezonu.....

Biće ovo naporan raspored........znate li link .......

----------------

ZnaÄi, mi OTVARAMO sezonu.....

Biće ovo naporan raspored........znate li link .......

...

Jepp...znamo :) kanal D.... postavicemo pre serije.....Znaci veceras krecemo sa serijama, nasa je prva ;) nek nam je srecno :)

---------------------------

Znate Å¡ta mi je interesantno........kad su potencijalni njih dvoje, u pitanju.....u raznim serijama.....uvek je neko lepÅ¡i......ako uopÅ¡te mogu da se uporeÄ‘juju muÅ¡ka i ženska lepota......

A ovde su mi oboje SAVRÅ ENI.........i prelepi....

.........

I meni...oboje se prelepi  :wub:

...

Jepp...znamo :) kanal D.... postavicemo pre serije.....Znaci veceras krecemo sa serijama, nasa je prva ;) nek nam je srecno :)

.................................................

Sretno  :)

VeÄeras ću malo zaviriti kad budu reklame na Karadayi, zanima me kako će to sve skupa izgledati...

Što se događa.... je li uopće provjereno da serija ide danas.... mislila sam Buraku malo izmjeriti brkove dok mi kod Karadayi traje ozet, ali nema ništa...

neznam jeca je rekla da je danas u 20.00h na kanalD to bi trebalo biti sada .. ali tamo je sad KAYIP mozda nije ovaj ponedeljak nego iduci :(

Što se događa.... je li uopće provjereno da serija ide danas.... mislila sam Buraku malo izmjeriti brkove dok mi kod Karadayi traje ozet, ali nema ništa...

--------------------

JA uopÅ¡te ne mogu da potrefim link........taj koji imam, neće.......sve mi izbacuje fragmane.........i neke emisije u studiju.....gde li sam ja to zalutala, majko moja.......

--------------------

JA uopÅ¡te ne mogu da potrefim link........taj koji imam, neće.......sve mi izbacuje fragmane.........i neke emisije u studiju.....gde li sam ja to zalutala, majko moja.......

..................................................

Ako ide na kanal D. ovo su linkovi...

http://www.etvizle.net/kanal-d-canli/

http://www.canlitvx.com/kanal-d-izle/

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod

http://www.etvizle.net/kanal-d-canli/

http://www.kanald.com.tr/CanliYayin/

------------------

E, hvala ti, ali, izgleda da sam na pravom mestu.......i ja imam neki od tih, ........ali se sad trenutno emituje neki kviz.......mada, dole u levom uglu piÅ¡e yeni bolum.........ne znam samo da li se to odnosi na naÅ¡u seriju, ili Å¡ta već.......nejse, Äekaćemo......

------------------

E, hvala ti, ali, izgleda da sam na pravom mestu.......i ja imam neki od tih, ........ali se sad trenutno emituje neki kviz.......mada, dole u levom uglu piÅ¡e yeni bolum.........ne znam samo da li se to odnosi na naÅ¡u seriju, ili Å¡ta već.......nejse, Äekaćemo......

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ja sam isto tražila na tim kanalima,,pa mi bilo Äudno kako nema niÅ¡ta

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ja sam isto tražila na tim kanalima,,pa mi bilo Äudno kako nema niÅ¡ta

---------------

Izgleda da smo promaÅ¡ile ponedeljak.......ili možda samo sat.......dole levo piÅ¡e yeni bolum......možda će poÄeti kasnije.........Å¡to se Jeca ne javlja......

Jeco!!!!!!!!!!!!........Å¡ta ti gledaÅ¡ sad?!!!!!!!!

---------------

Izgleda da smo promaÅ¡ile ponedeljak.......ili možda samo sat.......dole levo piÅ¡e yeni bolum......možda će poÄeti kasnije.........Å¡to se Jeca ne javlja......

Jeco!!!!!!!!!!!!........Å¡ta ti gledaÅ¡ sad?!!!!!!!!

yeni bolum .. ali to je za seriju KAYIP koja isto pocinje danas u 20h znaci nije danas calikusu ili mozda kasnije :(

jeco gdjeeesi :P:)

yeni bolum .. ali to je za seriju KAYIP koja isto pocinje danas u 20h znaci nije danas calikusu ili mozda kasnije :(

jeco gdjeeesi :P:)

..............................................

Jao meni s vaÅ¡om temom  -_-  odoh provjeriti Å¡to se dogaÄ‘a, pa javljam... 

-----------------

Srce si moje,....... od Äokolade.........hvala........

saol canim :) i ja sam pokusala nesto nac al nisam uspjela ..

1185704_414115848694654_614752561_n.jpg

Po ovome Å¡to je izaÅ¡lo prije nekoliko dana, Calikusu joÅ¡ uvijek nema termin.... vjerojatno Äekaju koja koja će od ovih Å¡to idu imati najmanju gledanost pa da je ukinu i prerasporede ostatak serija...

Kad smo ovo rijeÅ¡ili, vraćam se Mahiru, poželjela sam se njegovih brkova, a upravo su ga strpali u zatvor  :mellow: