Jump to content
Forum
Imena bez

Merhamet - Milost

Recommended Posts

Prevod najave -
- Kod svakog čoveka postoji svetla strana. Takođe postoji i loša strana. 
- Nije sve kako izgleda, doktorice.
- (ovo ne razumem)
- Asli Činar je nestala. Zadnji put su je videli u bolnici gde je radila. 
- Ako želite da "skinete kožu" čoveku prisiljavajući vaše srce na ćutnju, ne možete se igrati sa tim.
- Hajde.
- Molim te izbavi me odavde, obećavam, nikome neću reći. Molim te! Ti nisi čovek. Ne približavaj mi se. 
- Loše ste postupili, doktorice

ma daj...pa kako ce mu ovo oprostiti... znaci ne verujem, Narin me nervirala njena reakcija nakon sto joj je rekao sta je bilo one noci, ali kad je rekla Atifu jooooj tu me dobila skroz... i sad Firat ufffff pa daj bre... i jos se ona luda kao vratila.... kad ovo odgledam, pa gledam samo lepe, vesele, srecne, komedije romanticne a ne ovoooo...  joooj Firate!!!

1 hour ago, Mimimi said:

ma daj...pa kako ce mu ovo oprostiti... znaci ne verujem, Narin me nervirala njena reakcija nakon sto joj je rekao sta je bilo one noci, ali kad je rekla Atifu jooooj tu me dobila skroz... i sad Firat ufffff pa daj bre... i jos se ona luda kao vratila.... kad ovo odgledam, pa gledam samo lepe, vesele, srecne, komedije romanticne a ne ovoooo...  joooj Firate!!!

vec vidim da ce ti trebati moj kraj:smoke:

40 minutes ago, sara said:

vec vidim da ce ti trebati moj kraj:smoke:

hahahah ma samo mi reci, hoce li oni koji srecan trenutak...

i jos ovo, hoce li Firat i Babur biti kao braca, mislim ne sad ono nerazdvojni ali hoce li ici malo u tom smeru... ne znam zasto ali mi je Babur pored svih njegovih mana nekako lik, umirala sam od smeha zbog njega...

a ovi dvoje ...znaci odusevi me zakucavanje i onda sok ma daj stvarno mislim da preteruju, Narin kako prezive ona sve ovo.,.. i sad mi Firatu nije dobra a ona uf vestica pored njega, hoce li se uskoro pomiriti.. reci mi bar nesto

1 hour ago, Mimimi said:

hahahah ma samo mi reci, hoce li oni koji srecan trenutak...

i jos ovo, hoce li Firat i Babur biti kao braca, mislim ne sad ono nerazdvojni ali hoce li ici malo u tom smeru... ne znam zasto ali mi je Babur pored svih njegovih mana nekako lik, umirala sam od smeha zbog njega...

a ovi dvoje ...znaci odusevi me zakucavanje i onda sok ma daj stvarno mislim da preteruju, Narin kako prezive ona sve ovo.,.. i sad mi Firatu nije dobra a ona uf vestica pored njega, hoce li se uskoro pomiriti.. reci mi bar nesto

ma naravno da hoce..pa njihova ljubav je takva da moze preko svega preci...oni su ..(to si vec prosla valda 13 ili 15 ..ona na plazi) bili sve jedno drugom >ti si bio moj prijatelj moj ljubavnik moj otac..sve si mi bio> tako nesto ..predivna scena toliko ljubavna a nije bilo poljupca

a Babur..ma on je likcina..odlican glumac ja sam njemu i aliju umirala od smeha..naravno da ce biti pravi kardesi

a imacemo i bebeka 

jel dosta

37 minutes ago, sara said:

ma naravno da hoce..pa njihova ljubav je takva da moze preko svega preci...oni su ..(to si vec prosla valda 13 ili 15 ..ona na plazi) bili sve jedno drugom >ti si bio moj prijatelj moj ljubavnik moj otac..sve si mi bio> tako nesto ..predivna scena toliko ljubavna a nije bilo poljupca

a Babur..ma on je likcina..odlican glumac ja sam njemu i aliju umirala od smeha..naravno da ce biti pravi kardesi

a imacemo i bebeka 

jel dosta

nije nije dosta, gde dosta...

da to na plazi je bilo odlicno, tu je ona priznala da ga i dalje voli...

stigla sam do jooooj, kad radi sa Atifom protiv Firata a njemu nije dobro smrc smrc... ja bih najradije ovog Atifa zajedno sa Irmak ispratila....

a tako dobro izgleda kad joj kaze dotle smo dosli da radis sa ovim gadom protiv mene faca padanje u nesvest....

e super drago mi je za kardese... da Ali i Babur hahahahaha Ali trenutno muti da ga spoji sa Deniz - e to bi mi bilo vrh ako budu zajedno!

pocinjem sa 42 ep... pa ovako Firat Kazan - zameram mu samo Semu, nju nikako da mu oprostim a ne znam sto, Narin mu je nju najlakse oprostila...

Firat i Sermet - obozavam ih!

Irmak - popizdela sam od nje...sto je mnogo mnogo je...cak sam htela i da prekinem sa gledanjem ali nisam mogla...

Sadije - kod nje mi Zafer bio previse...ne znam mogli su to nekako drugacije ali kad je prebio to mi je bas bilo tesko da gledam, nakon svega sto je prosla, evo i sad jos ne znam sta ce biti sa njom...

Firat i Narin - obozavam to kako je ljubi, ono kad se ona ne da, a on je stisne i ne pusta... i u faci je neodoljiv! osim onog zalizanog - mislim super je bio kao mlad, ali izgled ja cim ga vidim umirem od smeha to je jace od mene, zalizan zubi cudni ma ne znam, a ovako padanje u nesvest!

i tako, verovatno cu nesto i dodati kad odgledam do kraja

4 hours ago, Mimimi said:

covece...odgledala do kraja...komentara bez....

nećete mi verovati....ja sam Milost gledala bez daha tri puta i uvek prestajala posle onog kampovanja... nikad je nisam odgledala do kraja.. tu mi je Firat izgubio nešto, ne umem da objasnim ali tako je bilo svaki put... valjda ću nekad odgledati do kraja...

Ustvari ja prestajem da gledam onog momnta kad ne gledamkao hopnotisana ili nešto počne da me iritira strašno..

Serije koje preporučujem kao najjače (bar za mene) Pitanje časti (Seref meselesi) sa Kerimom Bursinom i ekipom, Rat ruža (otkriće za mene cela glumačka ekipa) i za sada SBA... Asi je bila prva pa mi je nekako i najdraža..:t4515:

9 hours ago, cakana2 said:

nećete mi verovati....ja sam Milost gledala bez daha tri puta i uvek prestajala posle onog kampovanja... nikad je nisam odgledala do kraja.. tu mi je Firat izgubio nešto, ne umem da objasnim ali tako je bilo svaki put... valjda ću nekad odgledati do kraja...

Ustvari ja prestajem da gledam onog momnta kad ne gledamkao hopnotisana ili nešto počne da me iritira strašno..

Serije koje preporučujem kao najjače (bar za mene) Pitanje časti (Seref meselesi) sa Kerimom Bursinom i ekipom, Rat ruža (otkriće za mene cela glumačka ekipa) i za sada SBA... Asi je bila prva pa mi je nekako i najdraža..:t4515:

Asi nije mi bila prva turska serija, ali najdraza jeste, i dalje ih gledam i uzivam!

te dve druge nisam gledala...

5 minutes ago, Mimimi said:

nisam gledala...

videcu ovih dana da se bacim na neku, dok cekam Ferhata da imam zanimaciju...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

evo ti je super serija,super,,,,ima sretan kraj,,ima humora,,ima ljubavisanja,,,ima svega,,,

6 minutes ago, Rita said:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

evo ti je super serija,super,,,,ima sretan kraj,,ima humora,,ima ljubavisanja,,,ima svega,,,

eeee ovo obecava! ima sve sto volim! onda cu ovo poceti da gledam pa javljam utiske... nego ovaj glavni ne izgleda uopste lose...