Sign in to follow this  
Followers 0
Guest admin

Git - Geet

13 posts in this topic

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu seriju GIT - GEET !

Git je srecna, ljupka, zabavna devojka iz malog grada Punjab. Njena porodica je konzervativna. PriÄa poÄinje kada se lepa Git uda za idealnog mladoženju, koga je odredila njena porodica. Da li ce Git i dalje biti srecna?

git.jpg

Sve epizode nove serije GIT - GEET mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu.com/serija/git.html

Uzivajte wink.png

Tabanko

Pokusala sam ovo da gledam,ali ne ide..dakle,oni se toliko uzive u glumu,izbece one oci,prave grimase,toliko da je to previse..cak i neka scena smrti izgleda smijseno kad pocnu da se krevelje..Davno sam nekad gledala neki film indijski,ne pamtim vise ni kako se zove,uglavnom to je nesto sto pamtim kao kvalitetno iz njihove produkcije..ostalo im je sve na isti fazon,kreveljenje i igra i pjesma..Ali pozivam one koji prate ove serije da komentarisu..da vidim jel mislite kao i ja...  :rolleyes:

Ma nisam rekla da je njesra,nego samo neki svoj  utisak..to naravno ne znaci da sam u pravu.Ali sto me niko ne demantuje?

ti si  mozda vidovita?.....ahahahhaaaaahahhaha:P

Pokusala sam ovo da gledam,ali ne ide..dakle,oni se toliko uzive u glumu,izbece one oci,prave grimase,toliko da je to previse..cak i neka scena smrti izgleda smijseno kad pocnu da se krevelje..Davno sam nekad gledala neki film indijski,ne pamtim vise ni kako se zove,uglavnom to je nesto sto pamtim kao kvalitetno iz njihove produkcije..ostalo im je sve na isti fazon,kreveljenje i igra i pjesma..Ali pozivam one koji prate ove serije da komentarisu..da vidim jel mislite kao i ja...  :rolleyes:

Ja sam pocela da gledam ali sam odustala ..start je ok, bila interesantna , a kako je vreme vise prolazilo postalalo mi je monotno... cela serija snimljena u mao vecem studiju..radnja se jako osporo odvija a pojedine scene traju kao vecnost...Da neko ozeni zenu svoga brata to nema nigde ..

Pozdrav žao što pišem ovdje, ali ne znam je li netko mogao staviti na web-line dijelovi kako da nazovem ovu ljubav ... hvala

Ne razumem sta ti treba ?