Guest admin

Adini Feriha Koydum

84573 posts in this topic

Hvala MAYSCH na pažnji...razumemo mi tebe, i što nam se retko javljaš...ali mi mislimo na tebe i druge drage nam mlade mame...Pozdravljam te...i :wub:

I ja se pridruzujem pozdravima hvala na na srcu i imenima koje si uradila za nas i pored svojih obaveza.Ujedno da pozdravim i Jovanku i njezine blizance potpuno sam za nju zaboravila.Ljubim vas obje i zelim laku noc.2l8b71u.jpg

DINA EVO JA IH NADJO PA DA IH TEBI URUCIM

643906_10151271993662240_1076747764_n.jpg

BANCICE oko moje HVALA ti dusice jesu slatki majko moja dahin mogu scepat

samo dahin malo izgnjavim ljubim te pile :wub: :wub: :wub:

DruÅ¡tvo moje...ja na brzinu prokomentariÅ¡em epizodu, i da se ne istrÄavam......jedino Å¡to ću reći, da se zaista trude da od ovako praznog scenarija, i nejasne radnje, izvuku maksimum...Uvode nove likove, koji će, imam utisak, ponovo razvodniti seriju, i samo popunjavati minutažu...To je moj trenutni utisak...a kako će dalje biti...videćemo...

O epizodi, samo kratko, ovde će Emir imati mnogo posla oko ove devojÄice...jer će dosta neprijatelja oko sebe nakupiti...MiÅ¡ljenja sam da Emir i nije svestan, u Å¡ta je utrÄao, jer je doneo ishitrenu odluku o osveti...On je mlad Äovek, a ona već ima simpatije prema njemu, i nije nemoguće, da se izmeÄ‘u njih rodi ljubav...ma koliko bili ljuti jedno na drugo...

ĆAO BOBO IZGLEDA DA SMO MI JEDINE JOŠ BUDNE , MISLIM ISTO KAO I TI DA ĆE STEĆI MNOGO NEPRIJATELJA I TO VRLO OPASNIH, YAVUZ, NJEGOV PRIJATELJ.... ALI ČINIMI SE DA SU ONI VEĆ ZALJUBLJENI JEDNO U DRUGO. DA LI SI VIDELA KAKO JE BIO LJUBOMORAN KADA SU JOJ DONELI CVEĆE. SADA ĆE SE NJIH DVOJE BORITI PROTIV YAVUZA I MISLIM DA ĆE NA KRAJU OSTATI SA NJOM .

POZDRAV BOBIĆ

ĆAO BOBO IZGLEDA DA SMO MI JEDINE JOŠ BUDNE , MISLIM ISTO KAO I TI DA ĆE STEĆI MNOGO NEPRIJATELJA I TO VRLO OPASNIH, YAVUZ, NJEGOV PRIJATELJ.... ALI ČINIMI SE DA SU ONI VEĆ ZALJUBLJENI JEDNO U DRUGO. DA LI SI VIDELA KAKO JE BIO LJUBOMORAN KADA SU JOJ DONELI CVEĆE. SADA ĆE SE NJIH DVOJE BORITI PROTIV YAVUZA I MISLIM DA ĆE NA KRAJU OSTATI SA NJOM .

POZDRAV BOBIĆ

CICI draga, ja se odjavila, ali ne mogadoh, a da te ne pozdravim.....i ne kažem...ne beše mu svejedno...ljubim te i laku noć... :wub:

Srećko, ja seriju gledam joÅ¡ iz prikrajka...ali je gledam...i ako mogu na bilo koji naÄin Cagatayu da pomognem, ja bih to uÄinila...DeÄko zaista zaslužuje, naÅ¡u podrÅ¡ku...U prethodnim serijalima mi se mnogo toga nije dopadalo, negodovala sam, ali sam seriju odgledala...Ja zaista unapred ne znam Å¡ta se sve može u ovoj seriji izroditi, ali za sada je sve u granicama podnoÅ¡ljivog, i proseÄnog....Ali meni to ne smeta, jer sam sebe dosta istrenirala na koje kakve, i svakakve scenarije i glumce, pa mi ovo ne predstavlja problem...

U pravu si, da su ukusi razliÄiti, i o njima, se obiÄno ne komentariÅ¡e, ali meni GuneÅ¡ ne izaziva toliku averziju, već naprotiv, simpatiÄna mi je...i izgleda da sam ja jedna od retkih koja to otvoreno kaže...PokuÅ¡avam da se na novonastalu situaciju naviknem, jer ako seriju već gledam, neÅ¡to od svega ponuÄ‘enog, trebala bih i da prihvatim....

Deaga Bobo post koji sam napisala u vezi komentara koji si ti napisala nisam citirala r¨tako da se ne vidi o cijem se postu radi,Nadam se da ces ti odgonetnuti da se radi o tvom postu.Izvini pobrkala sam loncice.

Draga moja napisah post i izgubi mi se i evo igubih volju ponovo da pisem.Uglavnom slazem se sa svakom tvojom napisanom rjecju kao da sam ja pisala mada ti to bolje uradis.Sto se tice Gunes i meni je draga mozda zato sto smo o njoj stekle utisak na pocetku kao o jednoj naivnoj neikvarenoj djevojci ali ipak prkosnoj.Mozda smo u njoj vidjele Ferihu a da nismo bile svjesne.Vidjecemo sta su nam pripremili scenaristi jer oni mijenjaju scenario u hodu tako da se nikad ne zna.Gledam seriju ali sacekam prevod uglavnom na osnovu prenosa Zoki i vasih komentara sam u toku.Samo se zaista nadam da Emir nece imati problema kao sto ih je imao u drugoj sezoni,ali sanse su male jer ocigledno da je opet upao u pogresnu familiju.Ljubim te mila i zelim laku noc.k040.gif

ĆAO EMINA POZDRAVLJAM TE PUNO , NISAM STIGLA DA TI KAŽEM DA SAM U TVOJU BIJELJINU PUNO ODLAZILA KAO MALA NA VAÅ AR ZA SVETOG PANTELIJU ,TAMO SAM IMALA ROÄAKE A KAO VELIKA U HOTEL KRIN , UVEK BILA DOBRA MUZIKA.

LUBAC ZA TEBE

ĆAO EMINA POZDRAVLJAM TE PUNO , NISAM STIGLA DA TI KAŽEM DA SAM U TVOJU BIJELJINU PUNO ODLAZILA KAO MALA NA VAÅ AR ZA SVETOG PANTELIJU ,TAMO SAM IMALA ROÄAKE A KAO VELIKA U HOTEL KRIN , UVEK BILA DOBRA MUZIKA.

LUBAC ZA TEBE

Draga Cici ja se odjavila i kao idem spavati ali nema sanse sad cu pokusati da nesto citam ali ni to ne ide,Imam velikih problema sa spavanjem ni sa tabletama za spavanje ne uspijevam duze da spavam od 2 sata pa ponovo budjenje.Ne znam imas li ti tih problema.Sto se tice vasara i ja sam sve dok nisam zavrsila srednju skolu isla na vasare trajalo po tri dana.Muzika u hotelu uvijek bila dobra plesalo se igralo i pjevalo.Mozda ti poznam rodjake.Pa posto nismo daleko a i ti si sama ako se bude zivo i zdravo mogla bi doci kod mene kada budem u Bijeljini.Ponovo zelim laku noc.

ĆAO BOSANČICE MOJA VIDIM POMALO SI AKTIVNA ŠTO SE SLIČICA TIČE ALI ŽELIM DA MI BUDEŠ AKTIVNIJA OBOŽAVAM TVOJE SLIČICE

vazi mila moja :wub: ali prvo ona torta obecana :lol: i to ko traktorska guma

399139_382273775146115_1805226854_n.jpg

seko duso samo da ti kazem juce sam procitala na fb kazu za regulisanje pritiska 1 kasikica meda i 1/4 kasikice cinnamona.dva puta dnevno...probaj mila ...ja vjerujem da pomaze a dobro iza reumu...a znam da je forum pun reumaticarki pa bujrum jos je bolje sa zelinim cajem :P

535380_394934843880008_632073879_n.jpg