Guest admin

Adini Feriha Koydum

83348 posts in this topic

good-morning-46-11512.gif

Halo zenske jeste li se naspavale malo cu da se sa vama druzim pa palim na posao ..

Ma kakvo spavanje vidiš da smo poludele,igramo se na forumu kao deca.

glitter-graphics-humorous-quotes-420871.gif

drage moja arkadasice ,znam da gledate seriju ali evo da vam javim da izlazim iz bolnice za nekih sat vremena . puno pozdrava i poljubaca vam saljem.pisemo se .

Venus,glavu gore...kako kaze Scarlet Ohara:"Sutra je novi dan".Brz oporavak ti zelim :wub:

Dobro jutro.....

Samo da vam se javim...meni ide na bolje...a vas sve ljubim i zelim vam lijep vikend....483358_477966755548564_1569584391_n.jpg

Najvažnije je da ide na bolje,Äuvaj se.

Bez tebe u mom krevetu,moje telo je paralisano

Ti si samo otisao...ali mi vec nedostajes

Moje oci su na putu,cekaju tvoj povratak

Cuvaj me u svom srcu,u najudaljenijem uglu i tu me ostavi

Veruj mi,ja sam zatvorenik...zatvorenik,tvog srca

p.s.kako nedostaju :(

monika JENIS Elma like this

alphabets-night-801236.gifalphabets-water-472096.gifalphabets-night-630302.gifalphabets-night-691935.gifalphabets-night-950538.gifalphabets-night-564456.gifalphabets-night-572237.gifalphabets-night-539367.gif

saba-flowers-rosen-Roses-Flowers-Rose-flower-rosa-la-fleur-RUZE-Nature-Flowers-loris-images-arena-romantic-rosas-flawer-Love-Kwiaty-romance_large.jpg

Draga Nikoliona mi se ne mozemo tebi nikako zahvaliti za sve sto radis za nas ,pa makar nesto simbolicno da i ja uradim

za tebe.Poljubac od mene i lijepe snove tebi i tvojima.Napisala sam Nikolina sa slovima u vodi i ne dozvoljavaju da posaljem kaze vise slika postavljeno nego je dozvoljeno.Zato cu morati nesto drugo da stavim.Bas mi zao.

......Bobo,posle tvog kratkog komentara,meni jos draze sto nisam gledala uzivo........pa ne mogu da lazem,ne svidja mi se glumica igra Gunes i ona me najvise odbija....od svih devojaka koje su se pojavile najvise mi se svidja dadilja i zao mi sto nije Emiru partnerka......ali ukusi su razliciti..........

......za tebe :wub:

Srećko, ja seriju gledam joÅ¡ iz prikrajka...ali je gledam...i ako mogu na bilo koji naÄin Cagatayu da pomognem, ja bih to uÄinila...DeÄko zaista zaslužuje, naÅ¡u podrÅ¡ku...U prethodnim serijalima mi se mnogo toga nije dopadalo, negodovala sam, ali sam seriju odgledala...Ja zaista unapred ne znam Å¡ta se sve može u ovoj seriji izroditi, ali za sada je sve u granicama podnoÅ¡ljivog, i proseÄnog....Ali meni to ne smeta, jer sam sebe dosta istrenirala na koje kakve, i svakakve scenarije i glumce, pa mi ovo ne predstavlja problem...

U pravu si, da su ukusi razliÄiti, i o njima, se obiÄno ne komentariÅ¡e, ali meni GuneÅ¡ ne izaziva toliku averziju, već naprotiv, simpatiÄna mi je...i izgleda da sam ja jedna od retkih koja to otvoreno kaže...PokuÅ¡avam da se na novonastalu situaciju naviknem, jer ako seriju već gledam, neÅ¡to od svega ponuÄ‘enog, trebala bih i da prihvatim....

Bez tebe u mom krevetu,moje telo je paralisano

Ti si samo otisao...ali mi vec nedostajes

Moje oci su na putu,cekaju tvoj povratak

Cuvaj me u svom srcu,u najudaljenijem uglu i tu me ostavi

Veruj mi,ja sam zatvorenik...zatvorenik,tvog srca

p.s.kako nedostaju :(

Drage moje,

u poslednje vreme nisam stigla ponaosob da se zahvalim za slicice,slova,jutarnju kafu,kolace,muziku...zato zelim svoju gresku da ispravim!

Ovo je samo mali znak paznje i znajte tu vas cuvam :wub:

319080_10151357461629673_1604080215_n.jpg

Hvala MAYSCH na pažnji...razumemo mi tebe, i što nam se retko javljaš...ali mi mislimo na tebe i druge drage nam mlade mame...Pozdravljam te...i :wub:

Drage moje,

u poslednje vreme nisam stigla ponaosob da se zahvalim za slicice,slova,jutarnju kafu,kolace,muziku...zato zelim svoju gresku da ispravim!

Ovo je samo mali znak paznje i znajte tu vas cuvam :wub:

319080_10151357461629673_1604080215_n.jpg

Maysch duso moja HVALA ti na paznji mila nebrini razumjem

te jel sa djecom ima puno obavaze i svaka cast kad dospijes se i javit :)

ljubim ja tebe a pposebno bebice :wub: :wub: :wub:

Draga moja napisah post i izgubi mi se i evo igubih volju ponovo da pisem.Uglavnom slazem se sa svakom tvojom napisanom rjecju kao da sam ja pisala mada ti to bolje uradis.Sto se tice Gunes i meni je draga mozda zato sto smo o njoj stekle utisak na pocetku kao o jednoj naivnoj neikvarenoj djevojci ali ipak prkosnoj.Mozda smo u njoj vidjele Ferihu a da nismo bile svjesne.Vidjecemo sta su nam pripremili scenaristi jer oni mijenjaju scenario u hodu tako da se nikad ne zna.Gledam seriju ali sacekam prevod uglavnom na osnovu prenosa Zoki i vasih komentara sam u toku.Samo se zaista nadam da Emir nece imati problema kao sto ih je imao u drugoj sezoni,ali sanse su male jer ocigledno da je opet upao u pogresnu familiju.Ljubim te mila i zelim laku noc.k040.gif