Guest admin

Adini Feriha Koydum

84573 posts in this topic

EMIR ULAZI KOD YAVUZA ..

TREBAMO RAZGOVARATI ...I KRAJ ... :)

ZOKO lepo moje oko...hvala ti na prenosu...sada sam i nešto shvatila...jer od mog turskog nikakve vajde...ljubim te... :wub:

1249749233.jpg

Zoki likes this

DRAGA SNESKA OPROSTI MI NISAM TVOJOJ DRAGOJ MILICI CESTITALA RODJENDAN OVU CIJELU SEDMICU SAM U VELIKOJ GUZVI...

RADIM OD JUTRA DO SUTRA.....

TVOJOJ LJEPOTICI SA MALIM ZAKASNJENJEM ZELIM SRETAN 9-TI RODJENDAN ...DA BUDE ZIVA I ZDRAVA 100 GODINA..

537524_396578743750614_251586938_n.jpgglitter-graphics-happy-birthday-786637.gif

graphics-balloons-439556.gifsmileys-flowers-884185.gif

Cao draga......nemoj da se sekiras.....verujem da smo svi mi makar u mislima ovde i kada nismo prisutni,tako da ja osecam da su cestitke upucene od svih......i ja u zadnje vreme nesto ne mogu da postignem......sutra imam reprizu rodjendana,za drugare iz razreda......uvece cu dezurati jer najstarija cerka ide u drad(drugarici rodjendan) a u nedelju je pakujem za Nemacku.....i tako samo jedno za drugim......sve to ide u radni staz ;) ........

Pozdravljam te draga.....i tvoju devojanu :wub:

Zoki prenos kao i uvek .....na visini zadatka ...........

kao i sto sam predpostavljala....uglavnom su te episode ............i bile .........

za caj sam pogresila ......Can je isla da ga kupi ..........

ali iskreno skroz mi je bezveze sto pricu ......koja je pocela osvetom ....usmeravaju ka nekoj ljubavnoj prrici ......Hande prepoznaje ljubav ....gle, molim te ......samo kad je ona u pitanju ni sa teleskopom je nije mogla prepoznati .........skroz bezveze .............Savetuje Emiru da se bori za ljubav .........jedino ona i prica o ljubavi .............

Procitah ....XY rece Emir se ne smeje .........ljubav je osecanje koje vam stalno mami osmeh na lice ..........njemu su se i oci smejale kad ugleda njegovu SRECU .....a sad ..........

I dalje mislim da Gunes nema ni truncicu EMPATIJE .........samo njen ABI ........

Yavuz se kune da nije razbio klub....bas kao sto se Unalu kleo da nije upucao Emira ............tako mu je i Unal uleteo u ortakluk............

pitanje je zasto Emir daje fasciklu sa podatcima o Gunes ....Sanem...........ali valjda tako u scenariju pise ..........

Gulsum ....posebna prica .....dokle moze da dosegne bolesna ljubomora ....i opsednutnost ...........da se desi da na zeleci da naudis nekom drugom .....nesvesno mozes da naudis nekome do koga ti je najvis stalo .....a valjda bi to trebao da bude njen sin ..............

Sad test trudnoce .............koji Gunes trazi ............dete osvete .......cekali smo da se to desi iz ljubavi ..............ali ..........nameracili su da to bude na ovaj nacin..........iz osvete se zacne samo seme zla ....nova osveta .........mrznja ......bes .........

Kruna svake ljubavi je trebalo da bude dete .....koje ce ostati iza nas ..........kakva je onda poruka .....da iza Emira treba da ostane samo nova osveta ................

Emir na kraju dolazi kod Javuza ..........bas ko sto je i on dosao kod Emira i njegove srece na kraju 64....ep .....brojcanik se okrenuo.......idemo li dalje u novu AGONIjU.....ili .....................

Zoki, Carna, Elma and 4 others like this

DOBRO VEÄŒE DRUÅ TVANCE

VIDIM TU SU .....

BOBO POZDRAV ,KAKO JE KUCA

XY DRAGA NIÅ TA LOÅ E NISI NAPISALA,LJUBIM TE

ZOKI JE STIGLA,ZA PRENOS HVALA DRAGA

EVA POZDRAV,KAKO JE MALENI

CICI DRAGO MI ZA UNUKA,LEPE VESTI

EMINA POZDRAV

VERA VERA Å TA SE RADI

JENIS VIDIM I TI DA SI TU POZDRAV

SEKO TVOM SINU SREĆAN ROÄENDAN

I SVE REDOM VAS LJUBIM :wub:

graphics-hello-792186.gif

318008_386191094774588_807020604_n.jpgglitter-graphics-hearts-992631.gifclip-art-diddl-flowers-372835.jpg

laku noc .....................

glitter-graphics-jasmine-428368.gif sve su one volele i sanjele nekog svog princa .............sanjajte i vi ....nemojte smo da pogresite bajku ........

Ja sam tu.......laku noc i lepe snove.....