Guest admin

Adini Feriha Koydum

83389 posts in this topic

VeraVera....cmokic duso za tebe i onaj divni post........ :wub:

moj doprinos iz omiljene nam epizode........

558857_4039367504356_1241269512_n.jpg

I moje,i moje omiljene 46-te...jer posle nje samo mi je 52. bila ok ali samo sredina jer poÄetak zbog bolnice i kraj zbog Ruye nisu baÅ¡ bili gledljivi...veliki cmok za tebe draga.

Nikolina ja sam bila oduÅ¡evljena kako Turci prave serije i kako je sve realno prikazano ali posle dosta odgledanih serija sam malo promenila miÅ¡ljenje a AFK me je dokrajÄila jer sam polagala nade da će proraditi zdrav razum kod ludaka bar zbog publike jer se realno serija i snima zbog publike.

Sve serije su imale neki red a u AFK su se totalno pogubili i sve je ispalo naopako,svi oni imaju određen šablon šta je dopušteno a šta ne i većina se toga pridržava plus je ogromna konkurencija,prepisuju jedni od drugih jer je po meni normalno da malo izgube inspiraciju ali da ovako izgube kompas mislim da je nedopustivo.

U AFK su se trudili da zamrse da ne možeš ni da naslutiš šta će se sledeće dogoditi a sada i bez gledanja ja već znam šta će se dogoditi.

ÄŒARNA ..HAJDE NAPIÅ I MOLIM TE ....TVOJ SCENARIO DO KRAJA ..BAÅ  ME INTERESUJE ... :wub:

MA EVO SAMO ZDRAVA HRANAffe6cfa2fbb954212d7274e49c483623.gifI ZDRAVO PIĆEa709377f83ad5cf9cffcadd44e39da9e.gif I BEBAĆ279a79199c5853b78636387bece7a3c4.gifI CVIJEĆE ZA CICIbc882d7673b59cd4b5241b010a54a78d.gifŽIVJELI JOŠ JEDNOMa1cd250e243567bb217bcbb4cca73b31.gif

Pozdrav Mirka,ti baš danas zasukala rukave i svašta nešto spremila.

ÄŒARNA ..HAJDE NAPIÅ I MOLIM TE ....TVOJ SCENARIO DO KRAJA ..BAÅ  ME INTERESUJE ... :wub:

Zoki napisaću ali ne mogu sada jer mora da me uhvati onaj moj osećaj za pisanje.Sada ću ti samo reći da u ovom pokušaju svako zašto ima svoje zato bez krivudanja kao u AFK.

DINO ..POZDRAVZA TEBE I AYDINA ...NEMA TE ...JOÅ  NISI DOBILA DOZVOLU .. :):P:wub:

ZOKI MILA POZZ EVO MENE DUSO JA MALO NA FORUM MALO CISTIM :P

AYDIN ZASPO PA JA DOBILA SAD SANSU :lol::wub: :wub: :wub:

set....

6971_209040239231384_2033549874_n.jpg

Mirka samo ti radi za njih,sada će da ispadne Hazal je bila namćor i nije htela sa Cagom da se druži Äak ni da se slika a ova fina devojka (kojoj treba promocija) sve radi suprotno od nje.

480377_4966635253683_1238217213_n.jpg

SANEM ODLAZI ..JEDVA ÄŒEKAM DA VIDIM KAKO ...

OVOJ GLUMICI SKIDAM KAPU ..I PORED BOLESTI NIJE PREKIDALA NIKAKO SNIMATI ..SVAKA JOJ ÄŒAST ...

TREBALO JE TO IZDRŽATI I PSIHIČKI I FIZIČKI ..NEKI LJUDI SU STVARNO VELIKI BORCI U ŽIVOTU ..

TREBAJU NAM SVIMA BITI PRIMJER .. :wub:

Drage moje evo i mene vidim opet svasta napisano pa dok sam procitala uze vremena.Sve vas pozdravljam a Venus odavno nisam pozdravila maksuz

pa evo i ja sad uzvracam na njem cmok i evo jedan video za nju vjerovatno je vec bio ali nema veze.

Pozdrav drugarice...jedva se dokopah stolice... :o

Kako ste mi...samo malo da predahnem, pa idem da vas Äitam... :rolleyes:

Ljubim vas... :wub:

Jel' bila ova?...

16065_469635526408015_2117943925_n.jpg

[/quot

Draga mojka drugarice pozdravljam te pa red je da se malo dohvatis stolice.

Nadam se da si sve pripremila za sutra.Ljubim te puno i grlim jako jako, :wub:

Drage moje evo i mene vidim opet svasta napisano pa dok sam procitala uze vremena.Sve vas pozdravljam a Venus odavno nisam pozdravila maksuz

pa evo i ja sad uzvracam na njem cmok i evo jedan video za nju vjerovatno je vec bio ali nema veze.

ja pozurila da posaljem post a zaboravih da cestitam 10- godisnjicu braka zelim vam vam da prozivite jos puno puno sretnih godina.godisnjica10.jpg

Drage moje...prelistala sam šta ste pisale...i postavljale...ima i za odgovaranje...a vi se ne ljutite što ću ovako uraditi... :wub:

Muž se obradovao Äestitkama i lepim željama...za hvaljujem vam se u njegovo ime... :wub:

SEKO, VENUS, EVA, ZOKO, SNEŠKA, DINA, MEGI32...još jednom hvala... :wub:

405162_494570350574049_510363818_n.jpg

ZOKI CAO.......I KOD NEME POSLE LUDE KOSAVE DOSAO SNEG I OBELELO SVE......JA VOLIM.......

:wub: :wub: :wub:

Pozdrav moje cure i vama je napadao snijeg evo slusam vijesti kazu u ponedjeljak u Bosni minus 18 stepeni.Sto se mene tice ja stalno govorim kako sam dosla u Svedsku volim vise i snijeg i neka je i puno minusa samo bez vjetra tmurnih oblaka i kise.

[/quot

Draga mojka drugarice pozdravljam te pa red je da se malo dohvatis stolice.

Nadam se da si sve pripremila za sutra.Ljubim te puno i grlim jako jako, :wub:

Pozdrav drugarice...sve je draga završeno...sutra samo još neke sitnice...Ljubim i ja tebe, dušo moja... :wub:

827568.jpg

ZAHLADNILO ..PA SAM EVO I EMIRA UTOPLILA ...

SLIKA IZ MENI JEDNE OD OMILJENIH EPIZODA

530528_469693219735579_492857629_n.jpg

EMIR I HANDE ..

9170_469778369727064_75072437_n.jpg

EMIRI GUNEŠ ..NA BRODU ..TU ĆE VEČE ONA SKOČITI U VODU ..66065_469779563060278_359827504_n.jpg

gizem-karaca-12039_107633.jpg

Drage moje cure nadjoh ovu sliku od Gunes znamo da je i ona bila Miss ne znam po meni ona nema neku ljepotu da bi bila Miss znam da se ne gleda samo ljepota gleda se i sve ostalo ali bar u seriji nekako mi djeluje bezlicno.Jos sam primijetila da se u Turskim serijama puno glume amateri djevojke koje su bile Miss muskarci koji su foto modeli kao Emir Kivanc i ima ih jos.Cinjenica da poslije nekoliko serija postanu bas dobri glumci evo vidimo kako je Emir napredovao pa Kivanc govorim o onima koje sam gledala.Nekako to mi malo djeluje nepravedno prema glumcima profesionalcima ispade treba biti lijep i zgodan i maltene uspjeh je tu mada nije kod svih,To ja samo naglas razmisljam ne znam dijelite li vi moje misljenje.Znamo da se sve radi zbog novca ali ipak ????