Guest admin

Adini Feriha Koydum

83389 posts in this topic

Draga Emina, hvala ti na trudu ali to nije taj tekst. Htela sam da kopiram sa GOOGLE GHROMA  "Kokteli -Margarita najpopularniji koktel pricicu kako je nastao koktel (da li je tacna!?) ali nije islo...samo sam kopirala casux2, tekst nece...

Naucicu, buducnost je predamnom...(ovde jedno dugo hahahaha) Za tebe :wub:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: SLATKO SAM  SE ISMEJALA :lol: :lol: :lol:

MA STA NAS BRIGA KAKO JE NASTALA :wacko::rolleyes: ...DODZI DA MI NAZDRAVIMO ZA BUDUCNOST ;)B):wub:

margarita4.jpg

EPA ONDA NISTA :( ..A HTELA SAM DA POSLUSAM I JA :D ..ALI KAD JE SAMO ZA TEBE :angry:  NECU DA DIRAM :(:angry: ..OBECAJEM ;):P:rolleyes::wub:

P.S

A BAS SAM BILA RASPOLOZENA I ZA PEVANJE I ZA IGRANJE ;):P:lol: :lol: :lol: :lol:

qezbp.gif

tumblr_miwip7cxix1s5i8ifo1_400.gifJLI OVA VERZIJA :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: SLATKO SAM  SE ISMEJALA :lol: :lol: :lol:

MA STA NAS BRIGA KAKO JE NASTALA :wacko::rolleyes: ...DODZI DA MI NAZDRAVIMO ZA BUDUCNOST ;)B):wub:

margarita4.jpg

NAPOKON NEÅ TO I ZA MENE...DODUÅ E JA SAM  PROFITIRALA KAKO JE MEGI TO VIÅ E PUTA KOPIRALA TU MARGARITU...JA POLAKO PIJUCKALA...AFERIM...NIÄŒEG SE POSLIJE NE SJEĆAM :P  :wub:

BIG_ob_IMG5_1351946915250_main-(20).jpg

KAD KOPIRAŠ TEKST NE UBACUJ GA U NIKAKVE GORE KOCKICE VEĆ DIREKTNO NA ONO BIJELO POLJE ZA PISANJE....

NAPOKON NEÅ TO I ZA MENE...DODUÅ E JA SAM  PROFITIRALA KAKO JE MEGI TO VIÅ E PUTA KOPIRALA TU MARGARITU...JA POLAKO PIJUCKALA...AFERIM...NIÄŒEG SE POSLIJE NE SJEĆAM :P  :wub:

BIG_ob_IMG5_1351946915250_main-(20).jpg

KAD KOPIRAŠ TEKST NE UBACUJ GA U NIKAKVE GORE KOCKICE VEĆ DIREKTNO NA ONO BIJELO POLJE ZA PISANJE....

AJDE EVO TI :P ...DA SE VISE NEZALIS DA NIKO NEMISLI NA TEBE :huh: :huh: :huh::angry: :angry: :angry: :angry: :P:wub:

margarita1.jpg

s_wednesday.jpg

PODMIRENA SI DO SLEDECEK TJEDNA ;) ..BAR SE NADAM :huh: I DA TI VISE NISAM CULA GLAS :angry: :angry: :angry::P:rolleyes::lol: :lol: :lol:

SELE MOJA :wub:  :wub:  :wub: EVO MENE VRATILA SE SA TURNEJE :lol:

47789_395112223919949_1307093695_n.jpg

CCCCC :o ..VIDI TI NJU :o ..STAVILA FOTKU SA FOTOMONTAZOM... :huh::angry:

TETKIC OVO JE NJEN INSTRUMENT ;)  ..NAJOMI LJENI ;):P:lol: :lol: :lol: :lol:

MORAM DA PRIZNAM :unsure: ..SAVRSENO SVIRA NA NJEMU ;):P:lol: :lol: :lol::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::wub: :wub:

388698_365248696926231_2080252873_n.jpg

Ljubim te sele moja  :wub:  :wub:  :wub:  , pa jel' bila uspesna turneja ????? 

JAKO USPESNA ;) ..BRILJIRALA JE NA SCENU :D ..STA CE KAD JOJ INSTRUMENT SAVRSENO PASE ;):rolleyes::lol: :lol: :lol::wub: :wub:

MIRKIC EVO CEKAM TE :wub:  :wub:

531030_331819530249219_1876516769_n.jpg

VELIŠ ĆEKAŠ ME.....A ZA MENE LEŽALJKA..

PIĆA GABY NAREDALA ...BOJE BIRAJ ZA JAČINU NE PITAJ I PRIPRENI VRATA DA MOŽEMO IZAĆI ILI UĆI

slika.jpg:P  :wub: