Guest admin

Adini Feriha Koydum

84573 posts in this topic

sele djete ce doci :wub: ostavila sam je kod profesora za tango ;)

734162_499445100115502_2004026787_n.jpg

Lepotica nasa razigrana  flamenco.gif.... da vidis kad se vrati za savladanim novim korakom heavy-metal-hand-gesture-smiley-emoticon , nece proci dugo i ucice ona njega kako se igra  dancing-guy-smiley-emoticon.gif

Lepotica nasa razigrana  flamenco.gif.... da vidis kad se vrati za savladanim novim korakom heavy-metal-hand-gesture-smiley-emoticon , nece proci dugo i ucice ona njega kako se igra  dancing-guy-smiley-emoticon.gif

ufffffffffff sele kad vidi ima da me ubie ;) ja zaboravila d je ona i Emirceka ucila tango :lol:  :lol:  :lol:   

Megi32 draga  :wub: ... evo spremila sam kafu coffee-machine.gif i cekam koje slovce od tebe presentation-smiley-emoticon.gif  nemoj ovako office-basketball-smiley-emoticon.gif

Draga, bas si me nasmejala s dijagramom! Eto vidis sta je tehnika uradila od moje maste i osecajnosti!   (Nema diskusije...2+2=4 i tacka)

A korpa za otpatke ne postoji, kad pisem, pisem direktno, doduse  sa ponekim "delete" .

U pravo vreme -  kafa i to u velikoj solji.  Lolu :)  loli :)  megi :wub: :wub: (ovo za  oba obraza)

Jenis :wub:  sta cekas ? Limun ili kafu ? .... evo jedne za opustanje

3935176720090117045515.jpg

ne treba limun ....dovoljna i kafica ....zanam da je tvoja uvek od srca .........

ne steka komp ....dva posta pocela pisati .....ali sruja me zezala ....nestaje pa dolazi ........neki kvar popravljali .....pola naselja nije imalo ........struje ....juce nisam ni imala vremena .........

sad sem jedva prictala sta ste ispisale.............samo strikate ............

Procitala sam  tvoja post o Emiri ...... na zadatku Nikolininu temu ..........Fenomenalnooooooo.....sve je napisano ..........a zakljucak u samo jednoj..... ali vrednoj recenici ..........

Tako draga moja Nikolina , ja mislim da Emir nije sa Ece bio zbog poriva maÄomena ... Ece mu je bila veza za izazov Yavuz ...i svo njegovo dalje zadržavanje Ece uz sebe nije bilo zbog Ece nego zbog Yavuza ... ona mu je služila kao sredstvo da protivnika drži u borbi do konaÄne pobede .

Napisala bi samo par recenica o macizmu..........

Pitanje koja svaka zena sebi postavi .........barem jednom u zivotu .....kakav je to idealan muskarac???........

maco tip? ....lep ,zgodan,dobar muz i otac,pazljiv,osecajan,duhovit,uvek spreman da pomogne .....onaj koji predvodi ....ili vodi ......ili onaj koji nikad ne posustaje ?.......

Maco muskarca najlakse opisujemo kao jakog ....snaznog muskaraca .....

zene vole takve muskarce ...........i Feriha voli Emira takvog ....jakog ....snaznog .....koji zna sta hoce u zivotu .....koji je stiti .............

a onda se desi Ece ........Emir se pogubi u celoj prici .....pogubi na putu kojim je krenu .........putu kako je to Boba lepo napisala .....koji je vodio na dve strane ........Feriha mi i daje da odabere ....ili JA ili POSAO(Ece)........

Ece se vesto infiltrirala ....pod velom posla .........ona je igrala staru dobru igricu ........po sistemi ......"mamac","riba","obrt"......."zez".........koja po pravili vodi do skrivene "dobiti"......tu igricu su Hande i Cansu a bome i Ruya igrale takodje .........iako na prvi pogled takva igra izgleda racionalana .....ono sto bi neki rekli u ljubavi i ratu su sva sredstava dozvoljena ....takva igra je po svojoj pravoj pritodi duboko iracionalna i destruktivna ...........jer unistava ono sto je zaista lepo .........

Verka moja ....napisala si o ovo .......

I sad dok ovo piÅ¡em pada mi

napamet onaj razgovor Ece – Feriha koji Yavuz sluša u 66 ep. ...Ece je

svesno navela Yavuza na Emira , znala je da će MAGARAC Emir progutati

mamac ... da se neće skloniti sa crte Yavuzu a da će proraditi njegova

džentlmenska zaÅ¡tita za nju .

A kod Ece.... nista mu nije smetalo......

.... ni Å¡to ga je ostavila , ni doktor ni Yavuz ... mogla je Å¡ta je

htela ... I veridbu je obezbedila zbog njegovog osećaja duga ... da je

Å¡titi od Yavuza ... i kad mu je Yavuz ... glasno i jasno rekao ...

slobodni ste sa moje strane , ona me viÅ¡e ne zanima ... isto veÄe je

dobila nazad burmu ... ni njega viÅ¡e nije zanima .

Sustina te igrice je u tome sto si napisala...........i Yavuz i Emir su samo sredstava da Ece dodje do svog cilja ..........

Ono sto nijedan maco muskarac nece da dozvoli sebi je da s oseca iskoristeno ...........a tako se osecaju i Yavuz i Emir ...........i stoga ce je obojica odbaciti .........

da,

zene vole i zele  muzevnije muskarce ....dominantnije u odnosu na nju ......ali nikako AGRESIVNe........

Feriha je zato i rekla Emiru .....ti se razlikujes od mog oca i brata .........njih dvojica nisu dominatni u svom braku .....i u odnosu na svoje zene .....pa ,svoj "macizam"izrazavaju ....upravo kroz agresivnost..........Nijedna zena ne sme da pisne ........sve zacute kad u kucu ulaze Riza ili Meho ...........

Boba, mirka and x_y like this

jeste mila cim me vidi sjedne mi u krilo :P

Bosanko, da li verujes da sam mislila da je stvarno rodjendan tvom unuku? A onda se upitam...pa ja uopste ne znam koliko imas godina  i da li mozes da budes baka (makar maloletna!) Dobro je malo stati i ocutati...Voli te megi

bosanka likes this

tumblr_m3z2puVZnN1r8pa9uo1_250.giftumblr_m3z2puVZnN1r8pa9uo2_250.gif

tumblr_m3z2puVZnN1r8pa9uo3_250.giftumblr_m3z2puVZnN1r8pa9uo4_250.gif

GLUME FENOMENALNO LJUBAV,BRIGU...SVE EMOCIJE SU DONIJELI DO SAVRÅ ENSTVA.....

Da veoma jaka scena ......

Emir ....njen maco ......njen zastitnik .............sve je ne bitno kad nju treba zastititi ..........

s vrata ce odgurnuti ....onu koja je  sve cinila ......da njihovoj vezi i njima naudi .........koliko joj je puta samo rekao da ih se kloni ......ona je jedna od onih koja je pokusala da se infiltrira u njegov zivot ako ne na drugaciji nacin ono kroz posao ....samo da mu bude u blizini .......da li je to dovoljno...........

Emir ....njen maco ......njen zastitnik .............sve je ne bitno kad nju treba zastititi ..........

s vrata ce odgurnuti ....onu koja je  sve cinila ......da njihovoj vezi i njima naudi .........koliko joj je puta samo rekao da ih se kloni ......ona je jedna od onih koja je pokusala da se infiltrira u njegov zivot ako ne na drugaciji nacin ono kroz posao ....samo da mu bude u blizini .......da li je to dovoljno...........

NE JENIS NIJE DOVOLJNO ....KAD NEKOG VOLIÅ  ONDA SU DRUGI NEBITNI......ON SA ECCE 3 GODINE...I NEMA LJUBAVI....ONA SA LEVANTOM 3 GODINE I NEMA LJUBAVI.....LJUBAVI IMA KAD JE IMA-FEMIR :wub:

megi 32 likes this

Postirano danas, 03:22 PM

JENIS, on 24 Mar 2013 - 15:16, said:snapback.png

s vrata ce odgurnuti ....onu koja je  sve cinila ......da njihovoj
vezi i njima naudi .........koliko joj je puta samo rekao da ih se kloni
......ona je jedna od onih koja je pokusala da se infiltrira u njegov
zivot ako ne na drugaciji nacin ono kroz posao ....samo da mu bude u
blizini .......da li je to dovoljno...........

NE JENIS NIJE DOVOLJNO ....KAD NEKOG VOLIÅ  ONDA SU DRUGI
NEBITNI......ON SA ECCE 3 GODINE...I NEMA LJUBAVI....ONA SA LEVANTOM 3
GODINE I NEMA LJUBAVI.....LJUBAVI IMA KAD JE IMA-FEMIR :wub:

Upravo tako Mirka ....nije dovoljno ...........jer nema ljubavi ..........