Sign in to follow this  
Followers 0
Tabancic

Sugestije za forum

35 posts in this topic

Dragi Tabanaši,

ovo će biti mesto gde ćete predlagati nove ideje, rešenja i zahteve.

Ovde možete da nam ukažete na nešto što mislite da je loše, ali i da pohvalite ako je nešto dobro i kako da bude još bolje :)

Otvoreni smo za sve vaše predloge i sugestije.

VaÅ¡ Tabanko  B)

Tiffany and Holi like this

Već smo vam izašli u susret oko SMAJLIĆA.. Već sada imate povećan broj GIF smajlića, a uskoro će ih biti mnooogooo više..

:t0107:  :t0119:  :t0103:  :t0117:  :t0133:  :t0105:  :t0101:  :t0106:  :t0140:

Opet na vaš zahtev, palo mi je na pamet sledeće:

Da se posle sekcije SERIJE, ubaci sekcija GLUMCI:

forum.jpg

Šta mislite ? Samo bi VI trebali da nam napravite spisak od 5 MUŠKIH i 5 ŽENSKIH glumaca sa malim opisom.. kako bi otvorili teme.. a vi posle mozete da nastavite diskusiju ?

Sta kažete ??

Juxuuuuuuu .................odlicno.............videli smo i nove smajlice a nadamo se gomili novih...........ako treba predlog,dobicete tonusmiley_147.gif....jer sve,ama bas sve forumasice,obozavaju smajlice :D .

Super predlog za glumce..........eeee sad 5 ne znam bas da li ce pokriti interesovanje(zaludjenost) svih ...............Imamo dosta tema,mnogo glumaca i svaka voli svog ljubimca ili ljubimicu..........ako moze predlog:pri svakoj temi(seriji),dodajte pod temu-glumci(mislivsi na glumce iz te serije).bice mnogo pregledljivije i lakse.......

Opet na vaš zahtev, palo mi je na pamet sledeće:

Da se posle sekcije SERIJE, ubaci sekcija GLUMCI:

forum.jpg

Šta mislite ? Samo bi VI trebali da nam napravite spisak od 5 MUŠKIH i 5 ŽENSKIH glumaca sa malim opisom.. kako bi otvorili teme.. a vi posle mozete da nastavite diskusiju ?

Sta kažete ??

Ma nema vas nadaleko najbolji ste :D

Samo se pitam,, mislim super je to sa glumcima ali ko ce nas onda obuzdati :lol: :lol: :lol: znate vec kako mislim :lol:

Jedna molba :) (pisala sam tamo na temi za moderatore, pa da ponovim i ovde gde su predlozi :)).

Gleda se nova serija Vatanim Sensin / Ti si moja domovina i nas nekoliko sa razliÄitih tema smo poÄele da je komentariÅ¡emo na temi Sulejman VeliÄanstveni (ta tema je odavno neaktivna, serija zavrÅ¡ena, a poÅ¡to je i u ovoj isti glavni glumac, Halit ErgenÄ, tamo smo preÅ¡le sa komentarisanjem ove serije), pa da joj promenite ime u ovu novu seriju ako može, ili makar dodate i ovo novo ime (da se ne otvara nova tema za Domovinu, jer smo na već ispisale lepe stranice tamo).

Pozdrav veliki :rolleyes:

Već smo vam izašli u susret oko SMAJLIĆA.. Već sada imate povećan broj GIF smajlića, a uskoro će ih biti mnooogooo više..

-------------------------------------------------------------------------------------

Hvala odliÄni su... 

Ja se moram žaliti na lajkice,treba nam viÅ¡e . 

Jedna molba :) (pisala sam tamo na temi za moderatore, pa da ponovim i ovde gde su predlozi :)).

Gleda se nova serija Vatanim Sensin / Ti si moja domovina i nas nekoliko sa različitih tema smo počele da je komentarišemo na temi Sulejman Veličanstveni (ta tema je odavno neaktivna, serija završena, a pošto je i u ovoj isti glavni glumac, Halit Ergenč, tamo smo prešle sa komentarisanjem ove serije), pa da joj promenite ime u ovu novu seriju ako može, ili makar dodate i ovo novo ime (da se ne otvara nova tema za Domovinu, jer smo na već ispisale lepe stranice tamo).

Pozdrav veliki :rolleyes:

Zdravo Holi,

postoji neka opcija da se prebace POSTOVI na novu temu.. pokušaću to da uradim ;)

Tabanko odmah uzima stvari u svoje ruke ovaj prstriće :)

Zdravo Holi,

postoji neka opcija da se prebace POSTOVI na novu temu.. pokušaću to da uradim ;)

...................

E pa ja onda zamoljavam TabanÄića da svojim prstićima otvori Å¡to prije temu Olene Kadar jer sutra nam poÄinje serija pa da startamo od poÄetka

unapriijed HVALA!!! :)

Hvala Tabanko 3964737159.gif

NaÅ¡e cure posebno vole    3931291213.gif3036737718.gif3068272024.gif237602131.gif 2075269222.gif 3115712971.gif 345451756.gif.........................

***Petra..., Aki56, nellica and 1 other like this

Zdravo Holi,

HVALA TABANKO :) :)

To bi bilo odliÄno :)

Dragi Tabanko, 

na temi  "20 minuta" od 4. stranice  pratimo seriju "Hrabar i lepa" (Cesur ve Guzel ), pa te molimo da dodaÅ¡ naziv serije. Ukoliko postoji opcija prebacivanja postova bilo bi sjajno, jer ne želimo da ostanemo bez 460 ispisanih stranica. Unapred hvala. 

nellica and Tiffany like this

Dragi tabanko.

Na temi Calikusu/Grmusa razglabamo i o seriji Kara Sevda,od istog je glumca.Posto smo istancale podosta stranica,jel moze samo da dodate na toj temi i Kara Sevda.Nemora ici nova tema.

Hvala

Pozdrav Tabanku i smoje strane.. :wub: ............Ne znam radi li se o istoj osobi, ali svejedno, hvala za odgovor na fejsu.... :) .................Tamo sam ostavila sve podatke za seriju Olene kadar ...................Pa kad prstići stignu.................. :D

Dragi Tabanko,

da li bi mogao da otvoriš temu za seriju Hayat şarkısı-Pjesma života?

U Turskoj je već prikazano 37epizoda ove serije i još uvijek traje prikazivanje pa bi bilo lijepo da ima svoju temu za komentarisanje. :)

Aki56 and krofnica like this

TabanÄiću,
OdliÄan izbor moderatora,pre svega da kažem ...zahvaljujem... :) 
Htela sam da pitam,kako je moguće da gledaÅ¡ profil nekog Älana foruma a da nisi registrovan? :huh:  sinoć sam sluÄajno, pre prijavljivanja,  kliknula na ime nekog novoregistrovanog lika i baÅ¡ se zbunila kada mi se otvorio profil...isprobala sam i na ostalim Älanovima-isto...
Nije da je to neÅ¡to mnogo važno,ali sa druge strane i jeste,to je neka (ajde da kažem) privatnost koju može da gleda samo Älan foruma a ne svi gosti kojima to padne na pamet...na drugim forumima ta opcija nije dozvoljena ako nisi Älan istog..

Nero and Aki56 like this

TabanÄiću,

OdliÄan izbor moderatora,pre svega da kažem ...zahvaljujem... :) 

Htela sam da pitam,kako je moguće da gledaÅ¡ profil nekog Älana foruma a da nisi registrovan? :huh:  sinoć sam sluÄajno, pre prijavljivanja,  kliknula na ime nekog novoregistrovanog lika i baÅ¡ se zbunila kada mi se otvorio profil...isprobala sam i na ostalim Älanovima-isto...

Nije da je to neÅ¡to mnogo važno,ali sa druge strane i jeste,to je neka (ajde da kažem) privatnost koju može da gleda samo Älan foruma a ne svi gosti kojima to padne na pamet...na drugim forumima ta opcija nije dozvoljena ako nisi Älan istog..

Nemam vise lajkica ali se slazem sa nelicom :)

Sign in to follow this  
Followers 0