Sign in to follow this  
Followers 0
Tabancic

Bodrumska prica

11 posts in this topic

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju BODRUMSKA PRICA  - Bodrum Masali   !

Evren Erguven je čovek koji poseduje lanac hotela, imućan je i ambiciozan. Vodi raskošan život sa svojom ženom Jildiz i svojom decom Su i Ateš. U Bodrumu, gde imaju najveći broj hotela, vodi tajni život sa drugom ženom.

Evren će činiti grešku za greškom koja će ga dovesti do brzog stečaja. Ostali su im samo kuća i akcije u hotelu koje je Jildiz nasledila od svog oca. Porodica Erguven će morati da se preseli iz luksuzne kuće u Istanbulu u oronulu kuću u Bodrumu i tamo započne život od početka sa akcijama u hotelu. Ostatak akcija pripada čoveku za koga su se Jildiz i Evren zakleli da ga više nikada neće pomenuti. Farjali je bio bivši Jildizin dečko sa kim je bila u vezi pre Evrena.

Evren misli da ga Jildiz nije nikada zaboravila. Su i Ateš nemaju pojma o tim tajnama. Oni će morati da se odsele iz Istanbula i odviknu od luksuznih koleža i visokog društva na koje su navikli. Bodrum će im pokazati nepoznato lice njihove porodice, to za njih više neće biti isti onaj grad u koji su oduvek dolazili na odmor sa svojim bogatim prijateljima…

bodrumska.jpg

Evren Erguven je čovek koji poseduje lanac hotela, imućan je i ambiciozan. Vodi raskošan život sa svojom ženom Jildiz i svojom decom Su i Ateš. U Bodrumu, gde imaju najveći broj hotela, vodi tajni život sa drugom ženom.

Evren će činiti grešku za greškom koja će ga dovesti do brzog stečaja. Ostali su im samo kuća i akcije u hotelu koje je Jildiz nasledila od svog oca. Porodica Erguven će morati da se preseli iz luksuzne kuće u Istanbulu u oronulu kuću u Bodrumu i tamo započne život od početka sa akcijama u hotelu. Ostatak akcija pripada čoveku za koga su se Jildiz i Evren zakleli da ga više nikada neće pomenuti. Farjali je bio bivši Jildizin dečko sa kim je bila u vezi pre Evrena.
Evren misli da ga Jildiz nije nikada zaboravila. Su i Ateš nemaju pojma o tim tajnama. Oni će morati da se odsele iz Istanbula i odviknu od luksuznih koleža i visokog društva na koje su navikli. Bodrum će im pokazati nepoznato lice njihove porodice, to za njih više neće biti isti onaj grad u koji su oduvek dolazili na odmor sa svojim bogatim prijateljima…

Režija: Mehmet Ada Öztekin

Uloge: Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Ezgi Şenler, Bora Cengiz…

Sve epizode nove turske serije BODRUMSKA PRICA  - Bodrum Masali mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu.com/serija/bodrumska-prica.html

Uzivajte           :) 
Tabanko

Zanimljiva serija, malo sporijeg karaktera, moram priznati da sam napreskokce pogledala malo jer jednostavno nemam vremena za joÅ¡ jednu, al povremeno pogledan na youtubu Asli i Atesa... preslatki su i koja kemija... a i gluma je odliÄna.

Ono Å¡to je meni predivno u seriji je muzika koja je prati... dok Äujem onu Ra, ra..ra... sve me trnci proÄ‘u - predivna melodija

https://www.youtube.com/watch?v=yHFsQ6ZHbys

Zanimljiva serija, malo sporijeg karaktera, moram priznati da sam napreskokce pogledala malo jer jednostavno nemam vremena za joÅ¡ jednu, al povremeno pogledan na youtubu Asli i Atesa... preslatki su i koja kemija... a i gluma je odliÄna.

Ono Å¡to je meni predivno u seriji je muzika koja je prati... dok Äujem onu Ra, ra..ra... sve me trnci proÄ‘u - predivna melodija

Ates je prava vatra :D Prve tri epizode su bile udarne, bilo je svega, onda bas razvukose...ali kod Erne pogledam na yt njihove scene sa prevodom...ta muzika je predivna, inace kanal D po pitanju muzike u serijama nikad ne omane...

Ne mogu preko mobitela da stavim, ali je meni draga i Sezenler, gdje su uradjene scene Asli i Atesa <3

Ates je prava vatra :D Prve tri epizode su bile udarne, bilo je svega, onda bas razvukose...ali kod Erne pogledam na yt njihove scene sa prevodom...ta muzika je predivna, inace kanal D po pitanju muzike u serijama nikad ne omane...

Ne mogu preko mobitela da stavim, ali je meni draga i Sezenler, gdje su uradjene scene Asli i Atesa <3

https://www.youtube.com/watch?v=Df7zBPh1kLQ

Spojler:

Jel Ates od Farjalija sin?? Sve mi nekak u tom smjeru ide..a i sad je zadnje spomenuto u fragiju da ga je ona trudna ostavila bez da je znao..

Jestee, Evren je zaprijetio da ce reci Farjaliju da je krila od njega sina ako bude potpisala papire za razvod...tek ce tu Ates poludjeti, a da o Farjaliju i ne pricam

Heeej :) i ja ih pratim, redovno. Jesteee Ates njegov sin, evo u poslednjoj epizodi Evren rece Farjaliju da je bila trudna kad je otisla s njim. Ne znam da li ce mu ona reci da je to Ates ili ce mozda slagati da je izgubila bebu... vidjecemo, ali Ates i Farjali ima da polude, to je sigurno.

Sta mislite o Uzayu, meni je presmijesan..evo stigla i druga najava, Asli saznala da je on Polarna svjetlost, dobi on fin udarac od Atesa :D

Iskreno, meni je on omiljeni negativac :D ima nesto slatko u sebi... ja mislim cak da ce se oni na kraju i druziti, da ce ga primiti u drustvo i da ce se on pokajati za svoje spletke. Daaa izgleda da je saznala za njega :) bice zanimljiva epizoda

Yildiz je zapravo Aslina mama? A Faryali otac? Gdje je tu Ates onda...i zasto pokusavaju da spoje njega i ovu novu (Arasovu djevojku u real life) Lal? Udaljili su Asli i Atesa dosta..nije valjda da prave drugu pricu sada i spajaju sa drugima..wtf? Nisam ih odavno gledala, preletih scene sad neke  :t0105:  :t0104: