Tabancic

Vrati moju ljubav - Ruska serija

512 posts in this topic

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu rusku seriju Vrati moju ljubav !

Vrati moju ljubav je priča o prelepoj devojci Veri koja svira violončelo. Po prirodi je veoma nežna i zbog toga je svi smatraju naivnom.

vrati-moju-ljubav.jpg

Sve epizode nove ruske serije Vrati moju ljubav mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu.com/serija/vrati-moju-ljubav.html

Uzivajte     :) 
Tabanko

OVO JE NAJBOLJA SERIJA,DEFINITIVNO. MELODRAMA ODLICNA.SVAKA CAST RUSIMA.

Odgledala sve epizode na ruskom i odusevljena sam. Stanislav je bozanstven,a ona andjeo.Preletela sam malo,po njegovim dosadasnjim ostvarenjima.Nisam iz te branse,ni kompetentna za ocene,ali cu izneti svoj licni stav.A to je,da je kao vino,sto stariji,to bolji :-) .Po meni, ovo mu je najbolja uloga.Svaka cast.Pravi sarmer.

Ajmo curke bacite koji komentar.

Odgledala sam seriju u dahu,prevedeno i bez i definitivno je najbolja serija.Vrlo mi se svidjela,a ona i on su preslatki. :wub:  :wub:  :wub:

Tko je pogleda neće zažalit.Ne znam zašto nitko ne komentira,ne vjerujem da nije gledana. :rolleyes:

Haj alisa 35, preporuÄila je Mile tu seriju, a kako danas ne idem u skitnju možda i pogledam! Hvala volim preporuku a joÅ¡ ako je prevedena odmah mi lakÅ¡e ha ha ha :wub:

Ajmo curke bacite koji komentar.

Odgledala sam seriju u dahu,prevedeno i bez i definitivno je najbolja serija.Vrlo mi se svidjela,a ona i on su preslatki. :wub:  :wub:  :wub:

Tko je pogleda neće zažalit.Ne znam zašto nitko ne komentira,ne vjerujem da nije gledana. :rolleyes:

draga moja ja sam ju pogledala svih 24 epizoda brez prevoda sad gledam sa prevodom.....jako lepa ljubavna priÄa gdje nakraju ipak ljubav ruÅ¡i sve granice----oboje su izgubili ljubav veru u ljubav i žive sa strahom da ponovo vole i kad se to desi da se zavole nažalost kod VERE doÄ‘e do onoga gdje se sudare proÅ¡lost i buduÄnost VLADA mi je jako sipa deÄko ovaj put je spreman uÄiniti sve za svoju ljubav pa Äak i ocu govori da se odrekne njega a on neÄe dustati od nje

lepa priÄa gdje nakraju svatko dobije Å¡to je zaslužijo i platijo cenu svoju

sad malo me VERA bila razoÄarala kad je saznala da je oženjenjen tebala je okrenuti novi list a ne dati mu neki mali povod da bi ostala sa ANTONOM nije bitno kaki pakao jih Äeka a time je sebi i svojoj porodici zadala veliki UDARAC I ŽIVOT U PAKLU platila je zato visoku cnu a nakraju dobila sjajnog deÄka

javim se joÅ¡ napiÅ¡i i ti neÅ¡to pa Äemo onda skupa malo prokometarisati

Haj alisa 35, preporuÄila je Mile tu seriju, a kako danas ne idem u skitnju možda i pogledam! Hvala volim preporuku a joÅ¡ ako je prevedena odmah mi lakÅ¡e ha ha ha :wub:

:wub:  :wub:  :wub: evo nas i ovde pogledaj ju kad stigneÅ¡ neÄeÅ¡ zažaliti i videÄeÅ¡ Å¡ta miÅ¡karac Äini za svoju ljubav i gore je spreman premicati

Da bacim i ja joÅ¡ koji komentar :)  

Meni su Ilona i Anton jako Äudan par.On je pogrijeÅ¡io,imao je ljubavnicu koju nije prebolio i kasno se sjetio da mu je ipak previÅ¡e znaÄila.Doslovno su joj uniÅ¡tili život njih oboje.

On s time Å¡to joj nije odmah rekao za ženu,a ona LUDAÄŒA time Å¡to se nehumano ponijela prema njoj.Prvo ju je onesposobila,da ne može viÅ¡e svirat,a kasnije Äak joj je ukrala i dijete.Za takva zlodjela zaista nema nikakvog opravdanja.

Vera je sve to hrabro podnijela,iako me je kasnije živcirala jer je stalno odbijala Vladinu ljubav,misleći da ju ne zaslužuje.On me je oduševio,em je zgodan,em je doslovno pomaknuo planine za nju,samo da bude u njenoj blizini.

Bilo mi ga je baš žao u trenutku kad je vidio nju i Antona zajedno,shvatio je pogrešno, ali ipak se poslije pokajao i shvatio da ne može bez nje.

Njihova ljubav mi je baÅ¡ lijepo ispriÄana i zavrÅ¡ava kao i svaka moderna bajka :wub:

Ovu seriju sam pogledala na preporuku naših forumašica i oduševila se,jer me je KYG dotukao svojim hororom iz epizode u epizodu.

Da bacim i ja joÅ¡ koji komentar :)  

Meni su Ilona i Anton jako Äudan par.On je pogrijeÅ¡io,imao je ljubavnicu koju nije prebolio i kasno se sjetio da mu je ipak previÅ¡e znaÄila.Doslovno su joj uniÅ¡tili život njih oboje.

On s time Å¡to joj nije odmah rekao za ženu,a ona LUDAÄŒA time Å¡to se nehumano ponijela prema njoj.Prvo ju je onesposobila,da ne može viÅ¡e svirat,a kasnije Äak joj je ukrala i dijete.Za takva zlodjela zaista nema nikakvog opravdanja.

Vera je sve to hrabro podnijela,iako me je kasnije živcirala jer je stalno odbijala Vladinu ljubav,misleći da ju ne zaslužuje.On me je oduševio,em je zgodan,em je doslovno pomaknuo planine za nju,samo da bude u njenoj blizini.

Bilo mi ga je baš žao u trenutku kad je vidio nju i Antona zajedno,shvatio je pogrešno, ali ipak se poslije pokajao i shvatio da ne može bez nje.

Njihova ljubav mi je baÅ¡ lijepo ispriÄana i zavrÅ¡ava kao i svaka moderna bajka :wub:

Ovu seriju sam pogledala na preporuku naših forumašica i oduševila se,jer me je KYG dotukao svojim hororom iz epizode u epizodu.

I JA SAN GLEDALA I ODUSEVILI SU ME I VLADO I VERA. ON POSEBNO COVJEK PLACE A JA SLABA NA MUSKE SUZE A STO COVIK DOBRO IZGLEDA TO JE STRAVA BAS ONAKO MOJ TIP JE DA JE PRIMLAD ALI NEKA. POGLEDALA SAN DO 13 DALJE NEMA PREVOD PRILIPA NEZNAN STO BI DRUGO REKLA.

Cure i ja cu vam se pridruziti iako nisam jos ni jednu epizodu pogledala ali planiram da krenem svaki cas.Ove me turske ubise.Kako sam skontala Vera je vidjala ozenjenog muskarca sve dok njegova zena nije saznala ili? Poslije prekida sa Antonom upoznaje Vladu?

Cure i ja cu vam se pridruziti iako nisam jos ni jednu epizodu pogledala ali planiram da krenem svaki cas.Ove me turske ubise.Kako sam skontala Vera je vidjala ozenjenog muskarca sve dok njegova zena nije saznala ili? Poslije prekida sa Antonom upoznaje Vladu?

Dobro si skontala Krofnice, Vera je nakon nekog vremena upoznala Vladu.Anton i njegova žena doslovno su joj uništili život.Žena mu je luda doslovno,ne znam kako je ona jednom rekla,da ga i voli zbog toga što je samo on može trpit takvu.

Vidjet ćeÅ¡ kasnije,u stvari,mislim da ga ne voli,jer ga vara sa vozaÄem.Samo je opsjednuta a i zla kao i Defne iz KYG.

Sviđa mi se lik Vere kako su ga razvijali kroz seriju.Nakon prekida sa Antonom,sve moguće nesreće samo se lijepe za nju.Prvo je ostala trudna,pa je" izgubila" dijete,pa nesreća sa rukom,kad Ilona dozna za njih dvoje,pa saobraćajka roditelja,i ne znam više šta još sve ne.

Iz svega toga je izašla hrabra,bori se za sebe,ali kad joj se ljubav ponovno dogodi,vidi da je platila zaista veliku cijenu.Najviše se lomi zbog toga što je Anton Vladin zet i nikako ne može izbjeć tu porodicu i ludu Ilonu. :huh:

anton je muz od vladine sestre ali ona to ne zna nije znala da je ozenjen zaljubila se cak ostala i trudna. vladina sestra neka bolesnica i alkoholicarka. vlado ima djevojku koju puno voli ali nedaju mu je jer je on bogat aona siromasna ona se ubija ne znan zasto i tu krece njihova prica vladina i verina. odlicna prica pogledaj neces se pokajati bas osvjezenje. meni se na prvu svidila 

Ekipo evo i mene..odliÄna serija..veÄeras gledam 9...moram Živce odmoriti od defne.

..yita..koscste..ajtun...a ova serija mi je osvježenje a i vladek...

Ja sam ovu seriju poÄela da gledam na preporuku svoje koligice na poslu i nije mi žao ogledala sam celu bez prevoda a sad i sa prevodom VLADA me oduÅ¡evijo sa svojom borbom njegove reÄi su pravo bolne.....Kad je reko svom prijatelji ....KAKO SAM JOÅ  UVEK ŽIV KAD MI JE SRCE PUKLO,MRZIM SEBE ZATO Å TO TE JOÅ  UVEK VOÄŒIM....A najviÅ¡e me posle razilaska pogodilo kad je otiÅ¡ao i ponovo seo na klupu i rekao....SVE ÄŒU URADITI DA TE PONOVO VRATIM DA SEDIÅ  NA OVOJ KLUPI......mislim na onok crvenoj ispod koje visi SRCE