38 posts in this topic

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu domacu seriju SAMAC U BRAKU !

Uspešni mladi advokat Radmilo već je godinama zaljubljen u lepu Beograđanku Ljiljanu. Uprkos tome što je najpoželjniji neženja svog malog grada, on odoleva svim primamljivim bračnim ponudama, i ostaje odlučan u nameri da baš Ljiljana bude njegova žena.

samac-u-braku.jpg

Sve epizode nove domacu serije SAMAC U BRAKU mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu.com/serija/samac-u-braku.html

Uzivajte  ;) 
Tabanko 

Prelepa serija...do skoro nisam znala da je ekranizovana i ova knjiga od Mir Jam...ne sumnjam da ce postici uspeh kao i predhodne ...snimljen je i film po knjizi "Kad ljubav zakasni"..mada ga jos nema na netu..

Hvala na postavljenoj temi...nadam se da ce biti jos zaintresovanih da se druzimo i na ovoj temi..

Prelepa serija...do skoro nisam znala da je ekranizovana i ova knjiga od Mir Jam...ne sumnjam da ce postici uspeh kao i predhodne ...snimljen je i film po knjizi "Kad ljubav zakasni"..mada ga jos nema na netu..

Hvala na postavljenoj temi...nadam se da ce biti jos zaintresovanih da se druzimo i na ovoj temi..

...

naravno da cemo da se druzimo...i ja nisam znala nego slucajno vidim pre neko vece na televiziji i nesto mi poznat tekst i ukapiram o cemu se radi 

to je prva njena knjiga koju sam procitala i dok su isle one prethodne serija bas sam mislila da bi mogli i ovu da ekranizuju 

...

naravno da cemo da se druzimo...i ja nisam znala nego slucajno vidim pre neko vece na televiziji i nesto mi poznat tekst i ukapiram o cemu se radi 

to je prva njena knjiga koju sam procitala i dok su isle one prethodne serija bas sam mislila da bi mogli i ovu da ekranizuju 

-------------

Sarice... volim.gif

I ja sam je medju prvim procitala tamo neke davne godine ;) ...

Dobro je da su promenili glumce...oni su mi vec bili dosadili :) ... iako su fenomenalni...

Vidim da ste vas dve ovde pa samo da vas pozdravim :)  :wub:

....

Pozdrav Mare ...veceras je ep na TV ne znam kad Tabanko prebaci...Brka mi je isto veceras...a o poslu da ne pricam....valda nece biti zagorelih kolaca :lol:

------

Pozdrav Mare... :wub:

Jel gledas i ti seriju....

-----------

Ne ne gledam nesto mi se gl. glumci ne svidjaju -_- , mislim ona zenska :unsure:​ 

Ja sam najvise volela < Ranjeni orao> nekako mi je to najbolje uradjeno  :)

....

Pozdrav Mare ...veceras je ep na TV ne znam kad Tabanko prebaci...Brka mi je isto veceras...a o poslu da ne pricam....valda nece biti zagorelih kolaca :lol:

----------

Nece nece malo u kuhinju malo na komp i sve ces da postignes ;)

I meni je Sloboda Micalovic najbolja...ova mi nesto nije legla al on mi sladak i mislim da bolje glumi od nje...nisam znala da su privatno u vezi..bili su gosti kod Ivana Ivanovica ni tamo bas nesto nije bila

I meni je Sloboda Micalovic najbolja...ova mi nesto nije legla al on mi sladak i mislim da bolje glumi od nje...nisam znala da su privatno u vezi..bili su gosti kod Ivana Ivanovica ni tamo bas nesto nije bila

-----------------

Ona je tek diplomirala...ovo joj je prva uloga....mnogima nije legla...meni onako..nije  mi antipaticna....on mi je sladak...i nekako drag,valjda zbog same uloge...

Negledah vecerasnju epizodu.. :( ..imala sam goste...valjda ce je uskoro biti na netu...

-----------------

Ona je tek diplomirala...ovo joj je prva uloga....mnogima nije legla...meni onako..nije  mi antipaticna....on mi je sladak...i nekako drag,valjda zbog same uloge...

Negledah vecerasnju epizodu.. :( ..imala sam goste...valjda ce je uskoro biti na netu...

....

nisam ni ja gledala ...zadrzala se sa Brkom i zaboravila...ne znam kad Tabanko postavlja il ima negde drugo mozda 

....

nisam ni ja gledala ...zadrzala se sa Brkom i zaboravila...ne znam kad Tabanko postavlja il ima negde drugo mozda 

-----------

Izbaci prva.rs na svom sajtu a bude i na youtube...

...jupu...eto i mene!...ja za vama ko pile za kvoÄkom... :D  

...pozdrav svima na ovoj temi... Waving_Smiley_by_Mirz123.gif...a posebno ljubim moje KivanÄice...blow-a-kiss-smiley-emoticon.gif

...jel ova serija ide jednom tjedno ili...?

Ovde mi je bas lepa

1797541_854955704530496_2068932352_n.jpg

----------------------------------------------------------------------------------   

...meni je glumica lijepa,a on mi i nije neki... :unsure:

-------------------

i meni je on sipmatican, a  ne svidja mi se nesto njena gluma a i malo mi je kao neki namcor :D

ja sam je gledala u sindjelicima ne znam zasto ali ima nesto u njoj sto me odbija -_-

...jupu...eto i mene!...ja za vama ko pile za kvoÄkom... :D  

...pozdrav svima na ovoj temi... Waving_Smiley_by_Mirz123.gif...a posebno ljubim moje KivanÄice...blow-a-kiss-smiley-emoticon.gif

...jel ova serija ide jednom tjedno ili...?

--------------------

ljubac agicim i za tebe :wub:

ja je i ne pratim nego volim da se druzim sa mojim kivancicama pa se  po malo oglasavam ali mislim da ide jednom nedeljno  ;)

--------------------

ljubac agicim i za tebe :wub:

ja je i ne pratim nego volim da se druzim sa mojim kivancicama pa se  po malo oglasavam ali mislim da ide jednom nedeljno  ;)

--------------------------------------------------------------------   

...di si Maro...big_hug-2589.gif...odi da te cmoknem...100103kiss_prv.gif

...i ja doÅ¡la za Sarom,Sonjom i za tobom...  :)

...ne znam kakva je ovo serija ni kakvi su glumci...al pogledat ću...ako Sara i Sonja kažu da valja...onda mora da valja... ;)  :wub:

Poz svima!

Tema serije je odlicna,ali nazalost mislim da se glumci nisu snasli u seriji.Pocetak je obecavao,ali onda su ubrzali radnju,sto se meni licno ne dopada.Da se vratim na glumce.On je isuvise mlad za ovu ulogu,i nekako mu ne lezi.Vecina scena djeluje neuvjerljivo,ili kasne ili zure sa reakcijama.Jedino sto mi se svidja je najavna spica.

--------------------------------------------------------------------   

...di si Maro...big_hug-2589.gif...odi da te cmoknem...100103kiss_prv.gif

...i ja doÅ¡la za Sarom,Sonjom i za tobom...  :)

...ne znam kakva je ovo serija ni kakvi su glumci...al pogledat ću...ako Sara i Sonja kažu da valja...onda mora da valja... ;)  :wub:

-------------

Agi ...ako volis knjige Mir Jam svideceti se serija....uradjen je film koga jos nema na netu(kazu da je lep)...a seriju su malo zbrzili...saznala sam da ima samo 9 epizoda...meni licno je opustajuca i vraca me u to staro vreme koje mi prija....

aj.gif

Poz svima!

Tema serije je odlicna,ali nazalost mislim da se glumci nisu snasli u seriji.Pocetak je obecavao,ali onda su ubrzali radnju,sto se meni licno ne dopada.Da se vratim na glumce.On je isuvise mlad za ovu ulogu,i nekako mu ne lezi.Vecina scena djeluje neuvjerljivo,ili kasne ili zure sa reakcijama.Jedino sto mi se svidja je najavna spica.

-------

Slazem se...knjiga je jako dobra...ima nesto sto nedostaje u ovoj seriji za razliku od ostalih ekranizovanih...da li glumci ili losa rezija ne znam...bas me zanima kako je film uradjen...

Pozzz

Kao klinka sam procitala sve njene knjige,neke i 2 puta..Najvise mi se nekako svidjela U slovenackim gorama...

A sto se ove serije tice,glumci su mi mlaki,njanjavi..Radnja se zaista prebrzo odvija..

Ne mogu,a da se ne zamislim koje su to vrednosti i koji moral tada bili,a sta nam se desava sad...Nebo i zemlja,ne mogu reci tad je bilo super,ne mogu reci da je i sad,ali mislim neki mix tog romanticnog i ovog surovog vremena bi bio idealan....