Imena bez

"Kivančice"

12605 posts in this topic

Jeco, ako ti ovo Ruby oprosti....i ostale ce se osloboditi straha! Ruby, trebace ti pomoc, neces stici sve da pokaznjavas! :D

-------------------

Megiđim...sorry...nema nikakve slobode :angry: .... :P ... ne padam na ovakve bizarne provokacije ;):lol: !

Dobro jutro...mi se tek probudili.... :wub:

1970955_589072947851437_330591305_n.jpg

----------------------------

Ooooo, luÄe naÅ¡e krmeljavo :wub: ....ma, vidi ga, jutarnje zbunjole ;):) !!!

-------------

NeÅ¡to sam žvrljnula i na onoj temi Å¡to nosi isto ime kao serija.....pa da se ne ponavljam......ali ovaj njegov pogled na kraju me plaÅ¡i.....kao da nije mogao da naÄ‘e Å uru.....kad je mislio da je konaÄno pronaÅ¡ao.....

-------------

NeÅ¡to sam žvrljnula i na onoj temi Å¡to nosi isto ime kao serija.....pa da se ne ponavljam......ali ovaj njegov pogled na kraju me plaÅ¡i.....kao da nije mogao da naÄ‘e Å uru.....kad je mislio da je konaÄno pronaÅ¡ao.....

---------------------------------

Da...nije ju naÅ¡ao jer su oni otiÅ¡li, ako se ne varam.  Morali su se skloniti kod roÄ‘aka (valjda na selo) jer je gadno zakuhalo !

Ja sam sada odgledala do kraja drugu epku sa prijedvodom....na žalost, gledala sam fragmentarno, kako je prevoÄ‘eno, jer sam bila nestrpljiva da Äekam cjeloviti prijevod....ali, mogu reći da je epka meni jako zanimljiva, da se stvari opasno zakuhavaju i da već sad ne znam kako ću moći gledati ovog smrada Petra joÅ¡ dugo :angry: :angry: !   Mislim, ono - barunica je ždropljaÄa samo takva ali je makar direktna u svojoj opakosti...a, bogme i ne laže puno !  Ona poznaje Seyita onakvog kakav je bio do Å ure...i ne pada joj na pamet da bi se jedan takav tip mogao promijeniti preko noći i to zbog jedne, za nju, balavice. Osim toga, ne kani se niti takvog Seyita  odreći...i ona to otvoreno kaže.

Petro, pak,  je do srži pokvaren i dvoliÄan...i kao takav puno opasniji za Å uru i njenu ljubav sa Seyitom. To, kako on rovari pod krinkom prijateljstva, je pravo majstrostvo dvoliÄnosti i podlosti.  Neću ulaziti u detalje, jer sad nemam vremena....poÄinje mi MC..no, opet ću se vratiti na kometiranje ove epke...i nadam se da ćete mi se pridružiti....tj, da ste i vi pogledali 2. epku sa prijevodom.

Odoh "na vikendicu"....gurušurus !

--------------------------------------------------------------------------   

... :mellow: ...kakva najava...sad-face.gif..slomljeni su oboje...

...a ovaj Perica je  Å¾ivi Å¡ljam..smiley-face-swearing.gif....njega valjda na životu drži samo mržnja i ljubomora prema Seyitu...  :unsure:

...e pa Perice...sram te bilo... -_- ...imaÅ¡ pozdrav od nas KivanÄica-KurtuÅ¡a..slapping.gif

1896991_418071894996344_595321958_n.png

Å¡to je dobra ova plava sofa  :) ...za poludit  :wub:  ;) ...valjalo bi ju nabavit B)

--------------------------

DuÅ¡ica draga...uzalud ti plava sofa bez plavuÅ¡astog Kive  :( ....  :P  :D !           

--------------------------

DuÅ¡ica draga...uzalud ti plava sofa bez plavuÅ¡astog Kive  :( ....  :P  :D !           

-------------------------------------------------------------

RubyÄ‘im..Äitaj izmeÄ‘u redova...tamam :P  :D

tumblr_n23148ux1V1rqalkio2_500.gif

---------------------------------

Da...nije ju naÅ¡ao jer su oni otiÅ¡li, ako se ne varam.  Morali su se skloniti kod roÄ‘aka (valjda na selo) jer je gadno zakuhalo !

Ja sam sada odgledala do kraja drugu epku sa prijedvodom....na žalost, gledala sam fragmentarno, kako je prevoÄ‘eno, jer sam bila nestrpljiva da Äekam cjeloviti prijevod....ali, mogu reći da je epka meni jako zanimljiva, da se stvari opasno zakuhavaju i da već sad ne znam kako ću moći gledati ovog smrada Petra joÅ¡ dugo :angry: :angry: !   Mislim, ono - barunica je ždropljaÄa samo takva ali je makar direktna u svojoj opakosti...a, bogme i ne laže puno !  Ona poznaje Seyita onakvog kakav je bio do Å ure...i ne pada joj na pamet da bi se jedan takav tip mogao promijeniti preko noći i to zbog jedne, za nju, balavice. Osim toga, ne kani se niti takvog Seyita  odreći...i ona to otvoreno kaže.

Petro, pak,  je do srži pokvaren i dvoliÄan...i kao takav puno opasniji za Å uru i njenu ljubav sa Seyitom. To, kako on rovari pod krinkom prijateljstva, je pravo majstrostvo dvoliÄnosti i podlosti.  Neću ulaziti u detalje, jer sad nemam vremena....poÄinje mi MC..no, opet ću se vratiti na kometiranje ove epke...i nadam se da ćete mi se pridružiti....tj, da ste i vi pogledali 2. epku sa prijevodom.

Odoh "na vikendicu"....gurušurus !

-------------

Sad sam videla da je prevedena 2 epizoda...odoh se baciti odmah na gledanje..

Da nastavim moje mudrovanje po pitanju KSiÅ  !

Dakle...preslatka mi je Å urica u svojoj naivnosti dok brani svoju ljubav i kategoriÄki odbija povjerovati u iÅ¡ta loÅ¡e o Seyitu, suprotstavljajući se svima potpuno uvjerena da je u pravu.  I koliko god bili svi oni u pravu...a jesu, jer Kurt jeste sve ono Å¡to oni govore, u pravu je i ona - njen Seyit jeste baÅ¡ onakav kakvog ga samo ona zna - nježan, zaljubljen, samo njen !

Gledam tako taj svijet bogataÅ¡a i plemića...i te njihove norme ponaÅ¡anja i naÄine razmiÅ¡ljanja...i nema tu nikakvog mjesta ÄuÄ‘enju zaÅ¡to se netko ne može suprotstaviti ocu. To su stvari koje mi vjerojatno ne možemo razumjeti. Pa, tu se postavljaju pitanja maltene tipa - kako si se mogla zaljubiti bez naÅ¡e dozvole :rolleyes::huh:

Å ta reći o takvoj nebulozi...Å¡ta reći o neÄijem oÄekivanju da netko živi onako kako si mu ti nametnuo ?  Meni, ovakvoj kakva jesam, je to naprosto nepojmljivo...ali, mogu razumjeti da su tada joÅ¡ od malena djeci "ispirali" mozak priÄama o "dužnosti, Äasti..."...bla bla... i uzalud i novac i vlast kad nisi imao pravo živjeti s kim hoćeÅ¡ i kako hoćeÅ¡ !

Å ura je zbog ljubavi od Å¡uba postala buntovnica...i to beskompromisna. Ona je odluÄila i bok !  Ona je Seyit - Seyit je ona...i dirni Seyjita, dirnuo si nju !  Ona njemu PRIPADA :wub: !  Tinu je skoro Å¡lag strefio kad je to izvalila....vjerojatno je skužila Å¡ta su to dvoje već napravili !

Posebno me je Å¡okiralo i raznjupalo kad sam skužila da je dromfulja barunica zapravo Petrova PLAĆENICA da pravi sranja Å uri i Seyitu. Dakle, to je straÅ¡no na Å¡ta je sve spreman taj Äovjek da se osveti svome prijatelju iz djetinjstva. Jeste da ima gadnih problema zbog toga Å¡to je morao napustiti vojsku...ali se ne pita Å¡ta bi bilo da ga je Seyit prijavio...ne, po njegovom "kodeksu" Seyit ga je jednostavno trebao pustiti na miru, bez obzira Å¡to je napravio. Perto je "operiran" od morala i savjesti i to mu i pmaže da prvai ovakve svinjarije iza leÄ‘a onih koji su mu KAO najdraži :mellow::angry: !

Fragmani me je naprosto zazelenio od bijesa  :angry:  - Å ura doslovce umire od tuge a Ä‘ubre baca Seyitovo pismo u vatru :blink::angry:  !  To je toliko podlo da nemam dovoljno jake rijeÄi da to opiÅ¡em :angry: :angry: !

I onda , kao,  sav slomljen donosi vijesti o Seyitu...a u sebi slavi feÅ¡tu zbog tog nestanka. No, ne raÄuna na faktor VELIKE ljubavi, protiv koje se ne možeÅ¡ izboriti samo tako !