Guest admin

Kuzey Guney - Sever jug

99745 posts in this topic

Bez obzira na to Å¡to se mi sad tu neÅ¡to kaÄimo oko nekih stvari koje razliÄito vidimo, silno mi je drago da ponovo gledamo zajedno !   BaÅ¡ sam neke stvari zaboravila...neke detalje koji jako dobro tumaÄe neke postupke naÅ¡ih junaka koji nam baÅ¡ i nisu bili skroz jasni.  Ok...govorim u svoje ime...no, vjerojatno će se joÅ¡ ovdje naći netko tko ima u posjetu tetu Roziku (skleroza :P:lol: )!

Svi verovatno gledamo na njihove postupke u skladu sa naÅ¡im karakterima i to je valjda normalno. Ja se sve trudim biti objektivna kad neÅ¡to komentariÅ¡em iako ne gledam ponovo. Kad proÄitam vaÅ¡e postove setim se taÄno koja je scena u pitanju, a dosta toga znam napamet poÅ¡to pamtim k'o slon  ;)   :lol:

Ali lepo je Briga rekla, teško je da se prati i "pravi" da ne znamo šta će biti...

Jako dobro uradjeno

Super je video...

Kad gledam stane mi knedla u grlu :(...njih dvojica su definitivno bili odliÄni kao Sever i Jug...oduÅ¡evili su me glumom.

Jeca likes this

Nemoj kumi spominjati forum i sve ok  :lol:

Å alim se, naravno  ;)

Ja se divim ljudima koji umeju samo po osećaju lako proÄitati nekoga, onako laiÄki...reÄ‘e budu iznenadjeni i razoÄarani. 

Ali nije to uvek jednostavno, ima nas raznih  :rolleyes:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zato ja gledam turske serije, da se malo izvezbam  :lol:

Ali salu na stranu, meni je karakterizacija likova na prvom mestu, mnogo ispred romanticnih scena i padanja u nesvest zbog necijih poljubaca   :rolleyes: ''Nakacim'' se uglavnom na one koji su mi interesantni za dublju analizu. A oni zamaskirani su mi najinteresantniji. Trenutno je to jedna zenska osoba kojoj necu spominjati ime, ali svi ce oni doci na red ...

I o  Kuzeyu bih svasta nesto mogla reci (kasnije) , ali mislim da cu ipak povuci rucnu....  :lol:

Sedne Fata na kafu s prijateljicama i kad se povela priÄa o muževima i kakav je koji, ona hladno ispali: 
– E, drage moje, moj vam je Mujo meseÄar! 

Prijateljice je zbunjeno pogledaše i u isti glas upitaše:
– Å ta, jel hoda noću po kući sa ispruženim rukama? 

Fata se nasmija: 
– Jok, nego može samo jednom meseÄno! :lol:
  :lol:  :lol:  :lol: 

Agata likes this

Crnogorac jede nekakvo pecivo u pekari i naÄ‘e dlaku. PriÄ‘e prodavaÄici i upita: 
• A, Ä‘evojko, sa Äim je ovo pecivo? 

• Sa jajima -kaže ona. 

• E pa, drugi put obrijte jaja.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zato ja gledam turske serije, da se malo izvezbam  :lol:

Ali salu na stranu, meni je karakterizacija likova na prvom mestu, mnogo ispred romanticnih scena i padanja u nesvest zbog necijih poljubaca   :rolleyes: ''Nakacim'' se uglavnom na one koji su mi interesantni za dublju analizu. A oni zamaskirani su mi najinteresantniji. Trenutno je to jedna zenska osoba kojoj necu spominjati ime, ali svi ce oni doci na red ...

I o  Kuzeyu bih svasta nesto mogla reci (kasnije) , ali mislim da cu ipak povuci rucnu....  :lol:

----------------------------

Kad je Kuzey u pitanju, molim-pažljivo rukovati ;):lol: !

I moju polu-Å¡alu na stranu...svi znamo da je do kraja serije Kuzey o sebi sve sam rekao...tu nema tajne ! No, moram priznati da je meni teÅ¡ko i kad on sam neÅ¡to loÅ¡e o sebi kaže...a kamo li netko drugi....Å¡to opet ne znaÄi da ga neću popljuvati ko konja kad doÄ‘emo do odreÄ‘enih njegovih gluposti.

Boga ti, sve sam rekla, dime ?  Jasno ko boza :lol: !

Kad je Kuzey u pitanju, molim-pažljivo rukovati ;):lol: !

I moju polu-Å¡alu na stranu...svi znamo da je do kraja serije Kuzey o sebi sve sam rekao...tu nema tajne ! No, moram priznati da je meni teÅ¡ko i kad on sam neÅ¡to loÅ¡e o sebi kaže...a kamo li netko drugi....Å¡to opet ne znaÄi da ga neću popljuvati ko konja kad doÄ‘emo do odreÄ‘enih njegovih gluposti.

Boga ti, sve sam rekla, dime ?  Jasno ko boza :lol: !

----------------------------------------------------------------------------------------

Pazi ovako, mene je dva puta opasno iziritirao,  a jednom tako opasno spicio na zivac da sam ga mogla gofnavom motkom zatuci... Ono, il si lud il si tolko glup..  :angry:  A zamisli nije zbog Zvecke :P    :lol:

Ali sto je sigurno, sigurno... rucna je u pripravnosti....

Ne bih bas da ti umesto Flo posluzim kao vreca za boksanje  :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Nemam licnu odbojnost prema njoj, jer ona je serijski lik, a toliko bas opicena nisam...   :lol:   samo sam je procitala. Psihoza jeste, ali blazi oblik, za razliku od Guneya koji je i inteligentniji. On bolje od nje zna sakriti osecaje, sakriti se iza maske i smisliti laz i opravdanje u sekundi, da ne trepne.

U zivotu sam bila u mnogo goroj situaciji od Zeynep, ma neuporedivo, pa se nisam ponasala kao razjarena ludaca. Okeani suza, depresija.... ali tako nesto nikada, i to zbog nekoga u koga se samo zaljubila  :rolleyes: A to sto ne zna prihvatiti poraz, evo ublazicu, neka ne bude psihoza, ali da je labilna jeste. A labilne osobe su opazne kao i one sa postavljenom jacom dijagnozom. Ni zanjih se ne zna sta ce ih spopasti i koja im je udarna kapisla. A znamo sta je za Zeynep bila udarna kapisla. 

Nista ona nije daleko od Guneya, samo sto je on bio tezi oblik zbog trauma koje vuce iz detinjstava, ali se u pojedinim postupcima ne razlikuju previse. Ni jedno ni drugo ne mogu prihvatiti poraz, kao sto oboje znaju da ne mogu dobiti partnere koje zele, ali nece dozvoliti da oni budu srecni. Samo nek komsiji crkne krava....

Tebi je ona sada fina i ok, ali ja sam iz nekih njenih postupaka vec u startu znala da nije cvecka kakvom se prikazuje. Zao mi je sto je tako, ali ja protiv sebe ne mogu.

Pa ako sam od pocetka mogla pljuckati po psihozi Guneyu, zasto bi labilna Zeynep bila beli medbved  ;)

--------------------------

Ehh, sad...liÄnu !  Pa, ja ako se ne uživim u radnju, onda se nemrem uživit...kužiÅ¡ :P !

No, zadovoljna sam - znaÄi, labilan karakter...slažem se !!!  Gle...kako god, uskoro će poÄeti i njen hod po mukama i zapravo ju je, u ovom sljedećem periodu, viÅ¡e za žaliti, s obzirom na njena oÄekivanja. No, naÅ¡a Cems dolazi k pameti koja će ju silno zaboliti i naÅ¡a kvota žaljena će se viÅ¡e troÅ¡iti na nju, of kors ...a onda će doći i do usklaÄ‘ivanja naÅ¡ih osjećaja prema Zeynep....znaÄi - ne lipÅ¡i magare do zelene trave...valjda se nećemo do onda potuć :lol: !

Ma, ova serija je izvrsna, ljudi moji. Jako puno ima likova o kojima kroz seriju promijeniÅ¡ nekoliko miÅ¡ljenja i emocija. Jedino su mi Ferhat i Ebru bili likovi koje sam baÅ¡ onako zduÅ¡no mrzila od poÄetka i nisam za njih imala nikakvo opravdanje i ispriku....a Kuzeya sam onako baÅ¡ zduÅ¡no voljela...i uvijek naÅ¡la opravdanje i ispriku ;):lol::wub: ...i Alija isto...samo njemu nisu trebale nikakve isprike - bio je nepogreÅ¡iv :wub: !

ModestyM likes this

----------------------------------------------------------------------------------------

Pazi ovako, mene je dva puta opasno iziritirao,  a jednom tako opasno spicio na zivac da sam ga mogla gofnavom motkom zatuci... Ono, il si lud il si tolko glup..  :angry:  A zamisli nije zbog Zvecke :P    :lol:

Ali sto je sigurno, sigurno... rucna je u pripravnosti....

Ne bih bas da ti umesto Flo posluzim kao vreca za boksanje  :lol:

---------------------

Tako, tako...pametno ;) .... zna se da sam trenirala karate :P ...i to duže i kasnije od Marije :lol: !

Agata likes this

hello.gif ... everyone ..

?...

Hello i tebi....Kako je od jutros?! Mene ne popusta, glava mi ko trokrilni ormar....uffff,nadam se da ce biti bolje, u svakom slucaju od 19 h bice :)

Agata likes this

?...

Hello i tebi....Kako je od jutros?! Mene ne popusta, glava mi ko trokrilni ormar....uffff,nadam se da ce biti bolje, u svakom slucaju od 19 h bice :)

Odgledala ja tu vaÅ¡u ptiÄicu-Å¡aÅ¡avicu....i dopada mi se. Neću baÅ¡ on line...Äekat ću prijevode.