Guest admin

Kuzey Guney - Sever jug

99722 posts in this topic

---------------------------------------------

----------------------------------------

Kako - ko kome.. pa, moj tvome :P:lol: :lol: :lol: !!!

Pa, spušio ti Real od Turaka :P ...a rekla si "nema šanse" :rolleyes: !!!

A, Å¡to se tiÄe hita - jel se tebi smantalo :huh: ...pa, ja sam ti ukazala na taj hit :lol: !!!

Jeco, Jeco...previše radiš :P !!!

.............

Ma dal si pocela da gledas i fudbalske utakmice ?! Mislim pratis turke?  :P  Ne mogu da verujem  :lol:  :lol:  :lol:

A sto se tice HITA znam da si ga ti preporucila i samo sam htela pokazati da me pamet jos uvek sluzi  :P  :lol:  :lol:  :lol:

A sto se tice posla, stvarno previse radim kad sam na smeni  :D  :D  :lol:  :lol:  moracu da smanjim  <_<

Oh, mammy....nardesin? 

Kolko sam shvatila jos uvek ne radis?! Pa gde si onda?! Setkas ? Kad ces za SR ?!Rekla si da dolazis na 3 meseca  :D  Ala su te castili oni sto ti nisu dali posao zbog papira  :D ko da su znali sta ti treba  ;)  :lol:  :lol:

E, Jeco I radim I ne radim :) Ukratka storyja: Wynn me onda zbog administrativnih gl otkacio, ja bila u teskom bedaku. Onda Sam pocela skoro humanitarni poslic (sto se para tice humanitarni :) ) a, wynn sam se mailom nakostresila ko pomislim macka I malo pokaza ona dva ostra zubica... Eto, cisto tako da meni I mom velicanstvenom egu bude lakse. Onda kupiti avio karte za sebe I ceru za jun mesec I povratak za avgust I jos kupila avio karte za Spanish za letovanje...I nastvila srecna da radim humanitarni poslic... Da bi me onda ipak nazvali iz Wynn I rekli da tu administr proverim I dopunim I da nastavimo sa pregovaranjem :( Sta?! Doslo mi pandenem u nesvest.....

Eto, to je at moja storyja oko mog posla, tako da I radim I ne...tacnije humanitarisem da bih napravila istoriju ovde u mom cv.... :)

Karte stoje, cekaju, ja cekam da vidim sta ce da bude..... A, pri tom najveci Vic je sto moja jaca polovina ni ne zna za karte na dva meseca :) ha, ha, ha.....to tako samo ja znam da se upetljam!

Za dobro jutro ;)

Obnovite i podmladite se! Potrebno vam je samo 2 minuta da se napunite energijom, uz ove 3
jednostavne vežbe meditacije.
1. Sedite sa prekrštenim nogama i ispravljenim leđima
2. Držite ruke u udobnom položaju
3. Zatvorite oÄi i usredsredite se na disanje

5477_383601418421985_794819456_n.png

.............

Ma dal si pocela da gledas i fudbalske utakmice ?! Mislim pratis turke?  :P  Ne mogu da verujem  :lol:  :lol:  :lol:

A sto se tice HITA znam da si ga ti preporucila i samo sam htela pokazati da me pamet jos uvek sluzi  :P  :lol:  :lol:  :lol:

A sto se tice posla, stvarno previse radim kad sam na smeni  :D  :D  :lol:  :lol:  moracu da smanjim  <_<

To ona sacuje Ronalda samo nece da prizna :lol:

gunajden :) ja sinoc oko 22i 15,kao mahnita skocila i viknem'u jebote prodje mi serija' :) i dok se prikljucujem na internet ,shvatam da je utorak ....za sve je kriv Kiva . :) a naravno komentar mog muza 'kako si ti pukla' :) Pozdrav cure pa se kuckamo veceras :*

...zavrÅ¡i li veÄeras serija sa kucanjem....boliglava.gif.....proganjat ću Ece...matere mi...barem u snovima...shark.gif... 

...mogu odmah poÄet,jel da?... :lol:  :lol:

-----------------------

Ne znam vama ali meni zena nabila totalnu nervozu za vecerasnju epizodu.....smileys-afraid-885309.gif

-----------------------

Ne znam vama ali meni zena nabila totalnu nervozu za vecerasnju epizodu.....smileys-afraid-885309.gif

---------------------------------------------------------------- 

...meni isto....prem da vjerujem da u veÄeraÅ¡njoj ep. neće biti niÅ¡ta Å¡to bi mi htjele vidjet.... 

...al,nema veze....ja se ipak nadam i veselim...rabbits_001.gif....barem na kraju ep....addemoticons7.gifaddemoticons2.gif

-----------------------

---------------

E ja za divno cudo uopste nisam nervozna,obicno mi nova epizoda stvara nervozu ali veceras yok ;)  :)

Moja cura je debelaaaaa,ona ne voli ogledalaaaaaa.....

...je l' ono Jecika pronaÅ¡la ovaj hit,Äitav dan ima da ovo pjevuÅ¡im.........

.......dobro jutrooooooo,lijepo se naspavala,nisam uzbuÄ‘ena zbog veÄeraÅ¡nje ep.   proÅ¡ao mi PMS pa valjda stoga.....

.......biće šta bude........ko kuca Kuzeyu na vrata .......misterija k'o sa sazom.....al' ovo ćemo brzo otkriti...

-----------------------

Ja sam mrtva hladna nista me vise nemoze iznenaditi, sem vrucih scena izmedju njih dvoje ...a to bi  bilo bas prijatno iznenadjenje.

Nego ja sam nocas sanjala Kivu..joj napokon i meni dosao u snove...

...gde smo bili neznam ali bili su on i onaj K. Kasabali...on sa neke terase nas pozdravlja i neko rece sad ce sici dole pa ko zeli da se  sa njim slika.

Ja ti se vesto proguram....

....nekoliko njih  je ispred mene..ulaz u neko dvoriste...dodje i moj red...ja ti se bogme stisnem uz njega za divno cudo i on nasmejan ,a ne k'o na ovim slikama sa fanovima... sa nama je i jedna moja skolska drugarica...

zavrsi se slikanje...sad on za nekim salterom ,potpisije ulaznice za njegov koncert :huh: pridjem ja i na ''tecnom'' turskom ga pitam... :lol: .bu aksam sojle burda :lol:

iliti po naski....''da li veceras pevas ovde''.

Na moje divno iznenadjenje on mi na nasem jeziku (uz divan osmeh) odgovara da ne peva ovde nego u nekom drugom klubu.

Udjem ja kod njega (on se jos uvek smeje)..ja mu zavucem ruku pod majicu i zagolicam ga...pu izem ti san...ja aptal zavukla ruku i golicam mu ledja...umesto da sam ga zagolicala po stomaku.......a onda ZBOGOM PAMETI!!!!!