Guest admin

Kuzey Guney - Sever jug

99722 posts in this topic

oooooooooooooo evo gde snimaju tri dana....ovde ce Cems da skine mrak kad vam kazem ...evo vec mi bolje...

529270_627064413975273_966988717_n.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------- 

...poglavice...i ja tako mislim...sve je pripremljeno za K & C....cok romantik....i moj TVRTKO će tada da se proveseli ko nikad do sada.... :lol:  :lol:  

...ima da skaÄem s ormara....s8608.gif.... 

...samo moram dobro da naciljam....da ne bi promaÅ¡ila krevet,pa da ne bi bilo... smileys-free-download-1810.gif....

whose eyes l looked is you,like a cliff

who l take to my neck is you,with fetters

who l long for,like a mountains lake

who l lie is you everynight thinking that sleeping

l burn l burn,with catching fire

l burn,my fire roast

both you and me,my troublesome

l burn,my fire roast

who l hit to my heart is you,like a stamp

who l find in furious cities is you

saying where is ground?,where is sky?,where am l?

that l came to borders is you

l burn,my fire roast

Cure, je li  nam ovo tekst pjesme?

insala....al cu verovatno samo sanjati ovako ko Cems...samo da ne bude "Kad pre" ko kod nje... :lol: :lol: :lol:

....................

nece , nece.....ko u san nikad na  javi  ....eto, veceras bice tvoj 59792709_1275464538_anim25.gif

Lejla duÅ¡o aj ti kod Mehmeta... :lol:  :lol:

.......................................

Nema mi druge  :D ..... bolje je za zdravlje  B) ..... idem mu malo mjeriti bradu  :lol:  :lol:

-------------------------------------------------------------------------------------------- 

...poglavice...i ja tako mislim...sve je pripremljeno za K & C....cok romantik....i moj TVRTKO će tada da se proveseli ko nikad do sada.... :lol:  :lol:  

...samo moram dobro da naciljam....da ne bi promaÅ¡ila krevet,pa da ne bi bilo... smileys-free-download-1810.gif....

OVO SU SLUCAJNE SLIKE KOJE JE FAME NASLA NA INTERNETU...NE ZNA SE TACNO DA LI CE BITI  U OVOM HOTELU I KO SVE IDE...CLANAK JE O TOME DA KIVANC I EKIPA IDU TAMO OD SUTRA TRI DNA SNIMANJA:;ALI KO PRVI I ZASTO DOLAZI VIDECEMO;;;JA SE NADAM DA CE CEMRE OTICI TAMO DA SE ODMORI A ON POSTO NIJE NIGDE OTISAO IMA D AJE PRATI SVUDA;;MOZDA GA MALA UPECA ;;GDE BI ON NJU SADA OSTAVIO POSLE SVOG ONOG SECANJA;;REKOH VAM JA DA CE ON SNIMATI PESMU AUUUUUUUUU;;;JOS D APOGODIM OVO DRUGO ;;;DA NEBUDE DA JE OTISAO TAMO DA TRAZI SIMAJ ILI NESTO SLICNO;;;

Sumnjam da će iÄiji tvrtko veÄeras omastit brk, nije epizoda baÅ¡ bila poticajna ali zato ga Ece masti svaku srijedu koliko vidim

......

I Jeca  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

ma ne sekiram se ja za tebe..al sta ces ako ne naciljas kako treba plasim se zavrsice tvoj tvrtko za zavojem samo na nezgodnom mestu....mozda se plasi toga pa je u dilu sa Ece...

.......................................

Nema mi druge  :D ..... bolje je za zdravlje  B) ..... idem mu malo mjeriti bradu  :lol:  :lol:

................

Ako, ako...meri, meri , pa ces veceras nesto drugo da meris  :lol:  :lol:  :lol:  a ovde samo mozes Bensedine uzimati  :lol:  :lol:  :lol:

--------------------------------

Jok...greška u rasporedu, LeeLoo :P !!!

......................................

Nisi valjda odustala sada kad je Boran najzgodniji :rolleyes:  .... ili si se možda bacila na Berzana  :D

Razbi nas i to koliko ... jedva cekam fragman ....  nadam se da Cemre odlazi da pronadje Kuzeja ... romanticno jezero ...  njih dvoje sami ...aahahah lepo sam to smislila  :)  ;)  :D

--------------------------------------------------------------- 

...sviÄ‘a mi se....sviÄ‘a.....nodding-yes-by-a-very-happy-smiley-emoti.... 

...vidiÅ¡...ovi tvoji gifovi u potpisu...daju svakakve ideje....yeah-baby-smiley-emoticon.gif... 

...vražićak si ti...MareB moja....mogle bi mi svaÅ¡ta finog da osmislimo za K & C uz ove tvoje gifove....high-five-smiley-emoticon.gif.... 

...za prvi puta...nešto romantik...nježno...a poslje LOMI brate.... :lol:

......................................

Nisi valjda odustala sada kad je Boran najzgodniji :rolleyes:  .... ili si se možda bacila na Berzana  :D

..............

koji si ti kralj P1266206-8c91fc17fd4da1e57187f216a6363e0

Sumnjam da će iÄiji tvrtko veÄeras omastit brk, nije epizoda baÅ¡ bila poticajna ali zato ga Ece masti svaku srijedu koliko vidim

-------------------

Hhhaha imas pravo,mada ja mislim  ga i nas Kiva omastio nesto mu veceras mnogo sijale okice :rolleyes:  :rolleyes:

....................

nece , nece.....ko u san nikad na  javi  ....eto, veceras bice tvoj 59792709_1275464538_anim25.gif

hvala Jeco hvala...ti si mi dobra vila...neka neka citala sam vic o vilenjacima jutros na prethovnim stranicama neko je postavio...ne verujem ni ja u vilenjake.. :D :D

hvala Jeco hvala...ti si mi dobra vila...neka neka citala sam vic o vilenjacima jutros na prethovnim stranicama neko je postavio...ne verujem ni ja u vilenjake.. :D :D

-------------

:lol:  :lol:  :lol:

jao srce ce mi puci

Kuzey..nerde

G. kuzey gitte

C neden...

samo kad se pozdravljao sa onim govnetom od brata onaj njegov pogled mi govori da on guneyu nista na veruje

Jest, kraj je, i zasto placete nije mi jasno?!

Ona izasla, on odlazi, ima dogovor sa Serefom...uskoro ce se naci zajedno , DALEKO OD OCIJU , DALEKO OD USIJU.....bas je fina ep bila 

................

Ako, ako...meri, meri , pa ces veceras nesto drugo da meris  :lol:  :lol:  :lol:  a ovde samo mozes Bensedine uzimati  :lol:  :lol:  :lol:

.............................................

Jeco, insallah  :lol:  :lol:  :lol:

Varam li se ili mu je brada već duža nego u Sulje  :ph34r: