Sign in to follow this  
Followers 0
Imena bez

Iffet

320 posts in this topic

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju IFFET !

PriÄa previÅ¡e dobra da bi bila isnita, zamislite neverovatnu priÄu o pravnoj ljubavi, punu Äednosti, ali i gorÄine. Iffet živi sa svojim ocem u jednoj od najstarijih Äetvrti u Instanbulu. Džemil je sluÄ‘en ljubavlju koju oceća prema njoj, ali pod pritiskom njegovog oca, priÄa dobija potpuni preokret, i postaje strastvena, sa puno osvete.

Fehrunde iz Kad lisce pada i Firat iz Merhamet u glavnim ulogama....  :)

540485_383744711686260_2034306163_n.jpg

Sve epizode nove turske serije IFFET mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu.com/serija/iffet.html

Uzivajte :) 
Tabanko 

547983_421288661221923_936245303_n.jpg

Ne znam niÅ¡ta o ovoj seriji.......ali ću je rado gledati.......makar mi ona kvarila utisak........on sve popravlja........

Ime.........HVALA PUNO:..........

Zna li neko Å¡ta znaÄi Ifet?

374037_457002361004857_843139521_n.jpg

Evo, sad sam videla program za OBN.......serija Iffet ide nedeljom (13.10.)...u 20:00....a repriza ponedeljkom u 15:00.......da li će je biti Äešće, za sad ne piÅ¡e.........a kad će kod TAbanka, videćemo...

Iffet znaÄi..........ÄŒEDNOST.......

A ja jedva Äekam.......da vidim kako mi glumi Ibrahim sa brkovima.........

iffet .......djeviÄanstvo......Äednost......a Å¡to se tiÄe fragmanta neÄe se ona odmah vjenÄati to dolazi malo kasnije....iz osvete ....neću dalje da vam ne kvarim iÅ¡kekivanje....serija je dobra.....i meni glavna glumica nije bila na poÄetku po guÅ¡tu.....ali ovdje vidjećete dobro glumi....sve u svemu vrijedi gledati

ljep pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=6E-h3SuvcxU&feature=player_detailpage

iffet .......djeviÄanstvo......Äednost......a Å¡to se tiÄe fragmanta neÄe se ona odmah vjenÄati to dolazi malo kasnije....iz osvete ....neću dalje da vam ne kvarim iÅ¡kekivanje....serija je dobra.....i meni glavna glumica nije bila na poÄetku po guÅ¡tu.....ali ovdje vidjećete dobro glumi....sve u svemu vrijedi gledati

ljep pozdrav

...........

Hvala primorka....da znamo-...rusima se jako dopala serija, to znam, al eto gledacemo :)

Inace gl glumica dobro glumi, daje svoj maximum na snimanju, i kod nje nema nemoguce, tako sam makar cula :)

...........

Hvala primorka....da znamo-...rusima se jako dopala serija, to znam, al eto gledacemo :)

Inace gl glumica dobro glumi, daje svoj maximum na snimanju, i kod nje nema nemoguce, tako sam makar cula :)

--------------

Glavna glumica.......ajde da vidimo, možda promenim miÅ¡ljenje o njoj........nije mi ona samo kao Ferhunde, bljak......nekako mi se ne sviÄ‘a njeno lice....deluje arogantno, ......valjda......možda greÅ¡im.......

Ma, da li je moguće Å¡ta ja ovo gledam??!!!!!!!!........pa zar joj je to stvarno uradio.......ne mogu da verujem.......Ä‘ubre jedno......ja sam totalno razoÄarana........kako će se uopÅ¡te iskupiti za ovo??!!!

Primorka, Å¡to mi niÅ¡ta nisi rekla........

Ma, da li je moguće Å¡ta ja ovo gledam??!!!!!!!!........pa zar joj je to stvarno uradio.......ne mogu da verujem.......Ä‘ubre jedno......ja sam totalno razoÄarana........kako će se uopÅ¡te iskupiti za ovo??!!!

Primorka, Å¡to mi niÅ¡ta nisi rekla........

sory duÅ¡o ali malo iznenaÄ‘enja.....ili razoÄarenja kod turaka nikad ne fali :wacko:  ali iskupit će se on a i platit će on to sa kamatom kad se ona uda za drugoga

ima da svisne od ljubomore samo gledaj i uživaj :) 

sory duÅ¡o ali malo iznenaÄ‘enja.....ili razoÄarenja kod turaka nikad ne fali :wacko:  ali iskupit će se on a i platit će on to sa kamatom kad se ona uda za drugoga

ima da svisne od ljubomore samo gledaj i uživaj :) 

-----------

Strah me da pitam, ali moram....da li ova serija ima samo 40 epizoda.....

Neka mi nisi rekla niÅ¡ta o prvoj epizodi , mada me ovo iznenaÄ‘enje Å¡okiralo.....ali mi prvo odgovori na ovo pitanje gore.......jako mi je važno....

Å ta da kažem,......Å¡okantan poÄetak.....bojim se da ni kraj nije bolji....ne znam da li da uopÅ¡te gledam.......moji živci viÅ¡e ne bi mogli izdržati toliko drame i negativne energije......jedva sam se oporavila od jednog Behlula, a bojim se da je ovo joÅ¡ jedan takav tip muÅ¡karca........

Primorka, kad si mi rekla da će uspeti da se iskupi, nadala sam se srećnom kraju......i sad me strah da gledam...

Ooo, vidim da ste poÄeli da emitujete seriju ovde na Tabanu.........super, sad ću moći da je gledam.......samo kako da je uguram izmeÄ‘u Brke, Firata i Yamana.......joÅ¡ kad krene Seyit........izbaciće me iz kuće.....

..ali, snaÄi ću se ja.........ipak je ovo kombinacija,..........Firat sa Brkom

ljep pozdrav

Å ta da kažem,......Å¡okantan poÄetak.....bojim se da ni kraj nije bolji....ne znam da li da uopÅ¡te gledam.......moji živci viÅ¡e ne bi mogli izdržati toliko drame i negativne energije......jedva sam se oporavila od jednog Behlula, a bojim se da je ovo joÅ¡ jedan takav tip muÅ¡karca........

Primorka, kad si mi rekla da će uspeti da se iskupi, nadala sam se srećnom kraju......i sad me strah da gledam...

Primorka...Ina..pozdrav  drugarice,...primjetila sam odavno ovu seriju....ucinila mi se dobra...        

Sad sam bez prevoda malo gledala do kraja sezone...izgleda da su ostavili za mogucnost nastavka...

Glavni glumac je ok, ali ovu glumicu nesto ne simpatisem...al to nije bitno...nego cini mi se puno napeta , sto rece Ina moji zivci hocel izdrzati...Sacekacu jos dok malo odmakne ...pa mozda odgledam bar bez prekida...

Evo i mene,ufffffffff....Sta reci,odakle poceti????

Pokusacu prvo da pisem kao da nisam odgledala ono sto me sokiralo...Prvi utisak,jako zanimljivo,hemija vrh,pogledi od kojih se sve topi...Glumci izuzetni....

A onda sok!Uz sve pokusaje da razumijem njegov postupak,ne ide..koja je to ljubav,postovanje ili ma kako se to zvalo..silovati nekoga?!Nekako mi je bio simpa lik,onako djavolkast,sve dok to nije uradio..Pojma nemam sta ce se dalje desavati,ali ..meni licno...za ovo se iskupiti ne moze....

Evo i mene,ufffffffff....Sta reci,odakle poceti????

Pokusacu prvo da pisem kao da nisam odgledala ono sto me sokiralo...Prvi utisak,jako zanimljivo,hemija vrh,pogledi od kojih se sve topi...Glumci izuzetni....

A onda sok!Uz sve pokusaje da razumijem njegov postupak,ne ide..koja je to ljubav,postovanje ili ma kako se to zvalo..silovati nekoga?!Nekako mi je bio simpa lik,onako djavolkast,sve dok to nije uradio..Pojma nemam sta ce se dalje desavati,ali ..meni licno...za ovo se iskupiti ne moze....

Imena bez....nije to valjda Djemil uradio....ja prvu pogledala s prevodom...onda ostale bez prevoda, onako premotavala....

sa 35 pise final sezne...i posle jos samo 5 epizoda i kraj...

cijela serija je tako napeta da trebaju dobri zivci...tako da se omisljam dal da pocnem uopste gledati...daje stogod lagano da se odmaramo dok gledamo....

Ova će serija biti izazov za gledanje........DA LI MOGU da se vežem za glumce koji.su......

ON........fiziÄki mi sasvim prija oku.........kao liÄnost .......jedno muÅ¡ko Ä‘ubre, za koje treba dobar želudac....

ONA........njena konjasta faca..........joÅ¡ mi malo smeta.........valjda ću se navići.......a kao Ifet, je sva slatka, fina, umiljata.......neko će reći njanjava.....Džemil, pa Džemil........ne vidi niÅ¡ta osim njega......a on sve to ne zaslužuje..........ali pored onakvog oca, dobro da je i normalna......

E, sad.........ON......Äovek koji ljubav dokazuje ne ljubavlju.......ženidbom........pažnjom........već paljenjem automobila.......ako mi ne verujeÅ¡, sad ću da prolijem benzin.......mislim, logike.........a pritom, nema pas za Å¡ta da ga ujede......u dugovima do guÅ¡e........ali on PALI auto da bi dokazao da je voli........

SILUJE JE.........jer je prelepa u novoj haljini..........a on je ŽELJAN nje........pa je malo popio........ali je VOLI........i KAJE SE:::...alo!!!!!.......samo da si je isprosio, sve to bi dobio bez problema........

I na sve dugove, probleme i nedoumice........ona ostaje TRUDNA.......i pametni moj kavaljer, hoće da se pakuje i da beži..........jer, joÅ¡ samo mu je dete falilo........pa da si lepo držao pantalone zakopÄane, sad ne bi imao taj problem........

A na sve to.........IBRO izgleda.!!!!!!!.........BOLI GLAVA............ sa onom raskopÄanom koÅ¡uljom........Äovek samo da gleda u one dugmiće........i Å¡ta je ispod........mislila sam da je najlepÅ¡i kao Firat.......ali ni ovako mu ne bi oprostila......Bože, Å¡ta mi je u zadnje vreme sa ovim brkovima.......

KAžem ja........OVA serija je .......INTRIGANTNA.........

Ova će serija biti izazov za gledanje........DA LI MOGU da se vežem za glumce koji.su......

ON........fiziÄki mi sasvim prija oku.........kao liÄnost .......jedno muÅ¡ko Ä‘ubre, za koje treba dobar želudac....

ONA........njena konjasta faca..........joÅ¡ mi malo smeta.........valjda ću se navići.......a kao Ifet, je sva slatka, fina, umiljata.......neko će reći njanjava.....Džemil, pa Džemil........ne vidi niÅ¡ta osim njega......a on sve to ne zaslužuje..........ali pored onakvog oca, dobro da je i normalna......

E, sad.........ON......Äovek koji ljubav dokazuje ne ljubavlju.......ženidbom........pažnjom........već paljenjem automobila.......ako mi ne verujeÅ¡, sad ću da prolijem benzin.......mislim, logike.........a pritom, nema pas za Å¡ta da ga ujede......u dugovima do guÅ¡e........ali on PALI auto da bi dokazao da je voli........

SILUJE JE.........jer je prelepa u novoj haljini..........a on je ŽELJAN nje........pa je malo popio........ali je VOLI........i KAJE SE:::...alo!!!!!.......samo da si je isprosio, sve to bi dobio bez problema........

I na sve dugove, probleme i nedoumice........ona ostaje TRUDNA.......i pametni moj kavaljer, hoće da se pakuje i da beži..........jer, joÅ¡ samo mu je dete falilo........pa da si lepo držao pantalone zakopÄane, sad ne bi imao taj problem........

A na sve to.........IBRO izgleda.!!!!!!!.........BOLI GLAVA............ sa onom raskopÄanom koÅ¡uljom........Äovek samo da gleda u one dugmiće........i Å¡ta je ispod........mislila sam da je najlepÅ¡i kao Firat.......ali ni ovako mu ne bi oprostila......Bože, Å¡ta mi je u zadnje vreme sa ovim brkovima.......

KAžem ja........OVA serija je .......INTRIGANTNA.........

----------------------------------------------------------------------------

Ina , i mene odavno privlaci serija...sto ti ovo napisa...jos i ja sta sam odgledala, trebaju dobri zivci...