Imena bez

Grmuša - Calikusu

91183 posts in this topic

---------------

Izgleda da smo promaÅ¡ile ponedeljak.......ili možda samo sat.......dole levo piÅ¡e yeni bolum......možda će poÄeti kasnije.........Å¡to se Jeca ne javlja......

Jeco!!!!!!!!!!!!........Å¡ta ti gledaÅ¡ sad?!!!!!!!!

..........

Gledam u fragmin  :(  na Kanalu D je pisalo da je 9 septembra prva epizoda, zasto je pomereno ne znam, i ona Cagina serija ce biti 13 septembra na Staru sam procitala, i ona je trebala poceti proslog petka pa jepromenjen datum...nista mi nije jasno  :)

..........

Gledam u fragmin  :(  na Kanalu D je pisalo da je 9 septembra prva epizoda, zasto je pomereno ne znam, i ona Cagina serija ce biti 13 septembra na Staru sam procitala, i ona je trebala poceti proslog petka pa jepromenjen datum...nista mi nije jasno  :)

.....................................................

PreviÅ¡e je serija ove sezone i svi kalkuliraju... ove na koje raÄunaju su povukli i Äuvaju ih do kraja... prvo idu ove kojima je ovo druga sezona i one od kojih baÅ¡ ne oÄekuju neÅ¡to...

yeni bolum .. ali to je za seriju KAYIP koja isto pocinje danas u 20h znaci nije danas calikusu ili mozda kasnije :(

jeco gdjeeesi :P:)

..........

Po ovome Kayip krece u petak u 20 h....bice interesantna serija...po  meni....a tek koliko je forsiraju, cudo jedno  :rolleyes:  B)

.....................................................

PreviÅ¡e je serija ove sezone i svi kalkuliraju... ove na koje raÄunaju su povukli i Äuvaju ih do kraja... prvo idu ove kojima je ovo druga sezona i one od kojih baÅ¡ ne oÄekuju neÅ¡to...

..........

Pa sto ih snimaju kad ne ocekuju gledanost?!  :D  Kreteni, ja se ziva pojela sto nisam u 19 h kod kuce, a oni idioti  :angry:  :D

Nesmem da se nadam ni za Caginu seriju iako je pisalo 13 sept :angry:

..........

Po ovome Kayip krece u petak u 20 h....bice interesantna serija...po  meni....a tek koliko je forsiraju, cudo jedno  :rolleyes:  B)

ja mislila danas .. zato sto je na kanalD svugdje slika od te serije .. mene neprivlaci bas nesto .. dosta sam drame gledala ocu sad malo romantike :P:lol:

ja mislila danas .. zato sto je na kanalD svugdje slika od te serije .. mene neprivlaci bas nesto .. dosta sam drame gledala ocu sad malo romantike :P:lol:

.........

Bice ova sa Burakom dobra serija....pucace od romantike, ljubavi  :wub:  :wub:  :wub:  kazu da ovaj roman jos uvek se pamti, ne zaboravlja se lako.....a kad svemu tome dodas i Buraka i Fahriye, ma ima da sevaju iskrice  :D  :lol:  :lol:  Ljubim ga ja u brk  :lol:  :lol:

.........

Bice ova sa Burakom dobra serija....pucace od romantike, ljubavi  :wub:  :wub:  :wub:  kazu da ovaj roman jos uvek se pamti, ne zaboravlja se lako.....a kad svemu tome dodas i Buraka i Fahriye, ma ima da sevaju iskrice  :D  :lol:  :lol:  Ljubim ga ja u brk  :lol:  :lol:

uhh nadam se :wub::D

..........

Pa sto ih snimaju kad ne ocekuju gledanost?!  :D  Kreteni, ja se ziva pojela sto nisam u 19 h kod kuce, a oni idioti  :angry:  :D

Nesmem da se nadam ni za Caginu seriju iako je pisalo 13 sept :angry:

-------------------------------

Jezik pregrizla :angry: !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ja sam isto tražila na tim kanalima,,pa mi bilo Äudno kako nema niÅ¡ta

-------------------------------

Aaaa, tu se smucaÅ¡, kod Kaligule :huh: ...a ja te tražim :rolleyes: ...AJD DOMA !!!

joj kako se slatko smije :wub: uhh :D a i ona mi je slatka ali nepoznajem ju jos .. jel joj to prva uloga ili?

Ja sam je gledala u Kad lisce pada igrala je Nedzlu i u filmu sa Oskanom Denizom "Ti si moj dom" i bas mi se svidela :) ...a igrala je u jos nekoliko serija

Tinka likes this