Imena bez

Grmuša - Calikusu

91183 posts in this topic

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju GRMUŠA - CALIKUSU !

Snimanje nove serije koja ce obogatiti narednu sezonu je pocelo i to u reziji Çağan Irmaka. Tims Prodüksiyon glavnu musku ulogu je poverio Buraku Ozcivitu a vodece zenske uloge igrace Merve Boluğur i Fahriye Evcen. kako Miliyet saznaje u pitanju je adaptacija romana Reşat Nuri Güntekin. Feride koju ce igrati Fahrije i Kamuran koga igra Burak ispricace nam nezaboravnu ljubavnu pricu ove jeseni. Kako saznajemo Burak ce za novu seriju dobiti 50tl po epizodi dok je za ulogu u Sulejmanu dobijao 35 tl, a njegova koleginica Fahrije za ulogu ce dobiti 35 tl.

U pitanju je adaptacija romana Çalıkuşu pisca Reşata Nuri Güntekin. Roman spada u najpopularnija dela klasicne turske knjizevnosti. Prati radnju u poslednjim godinama Osmanslijskog carstva...i pisan je u proslosti..odnosno da celu pricu prica Feride glavni zenski lik. Feride je lepa, mlada zena,zivahna i nestasna ali i veoma emotivna devojka koja zavrsava francusku skolu u Anadoliji i za to vreme se suocava sa problemima ljudi koji zive u tom mestu, medjutim kad izgubi majku seli se sa tetkom u Istanbul . Feride je verena za Karumana koji je mlad, lep i ljubazan lekar, za njega se udaje. Ona je prema njemu hladna i ravnodusna, medjutim mora biti spremna da sa njim putuje kroz Bursu,Zeyniler, Çanakkale, İzmir i Kuşadası dok on leci svoje pacijente kroz to putovanje njihov odnos ce se menjati posebno kada se pojavi Munise koja ce poljuljati njihov brak a oni ce morati da nauce da sacuvaju ovu vezu i oproste izdaju.

ddt5.jpg

Sve epizode nove turske serije GRMUŠA - CALIKUSU  mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu.com/serija/grmusa.html

Uzivajte   :) 
Tabanko            

ketriin likes this

Jel to opet Merve dobila ulogu druge žene...ufff opet će igrati negativku...nadam se da će glumiti bolje nego u KG

evet samo nerazumijem kako ce onda i u sulji glumit .. izgleda da ju onda necemo puno vidjat u seriji :P

mislim da ovde ne igra Marve :huh:  ona je samo Nurban Hatum :D ne moze stici svuda :rolleyes:

i ja mislim da nece ovdje igrat ali tako pise gore .. mozda pogresna informacija

Da ....ranije jeste bilo pisano da bi mozda mogla da igra Marve ali umesto nje  igra Begum Kutuk

begum-kutuk-ve-erdil-yasaroglu-evlendi_8

hmm i ova mi je poznata.. samo neznam odakle ju znam ..

bas me interesuje ova serija kao i spoj ovo dvoje glavnih glumaca :rolleyes: kad pocinje emitovanje :D

....

Pozdrav svima

Serija ide na Kanalu D u 20 h po turskom vremenu i prva epizoda bice u ponedeljak....sutraaaaaa

....

Pozdrav svima

Serija ide na Kanalu D u 20 h po turskom vremenu i prva epizoda bice u ponedeljak....sutraaaaaa

jel kod nas onda u 9 ili u 7 ?

i ja mislim da nece ovdje igrat ali tako pise gore .. mozda pogresna informacija

....

Nece igrati s njim...pa vec je igrala u Male tajne...oni se ne ponavljaju...tako da mozete da disete :)

....

Nece igrati s njim...pa vec je igrala u Male tajne...oni se ne ponavljaju...tako da mozete da disete :)

zasto sad mogu da disem .. oni su meni bili bas dobar par u male tajne .. samo ju nisam volila kraj kuzeya :lol: