Imena bez

Çalıkuşu - Kara Sevda

82483 posts in this topic

aha

pa gde je bio cele noci

mada veliki plus sto je priznao da je bio

...

Rekao je da ga ne pita, a onda ona sama rekla ZNAM GDE SI BIO, KOD NERIMAN, a on kaze da nije to sto mislis  :) ma nije imao nista sa njom  ;)

Jel se vidi da je bio sa neriman...ili samo sumnjate..posto je tek ujutro dosao kuci....

-------------

Ne vidi se ........ali on je sav smoreni tužan.......nos mu je do poda.....ponaÅ¡a se kao krivac.......

I Sejfetin bey je posumnjao......Äim ga je video da se vraća ujutru, ista stvar mu je pala na pamet kao i nama........

Ako stvarno nije kriv.........Å¡ta je tamo radio cele noći, sve do jutra...........jedino ako ga je veÅ¡tica držala, tobože da je razuveri da se ne ubije.......možda mu je prireÄ‘ivala scene i scene.........a zakljuÄana vrat za jednog takvog MUÅ KARCA su maÄiji kaÅ¡alj......Å¡to ih nije razbio.......

...

Rekao je da ga ne pita, a onda ona sama rekla ZNAM GDE SI BIO, KOD NERIMAN, a on kaze da nije to sto mislis  :) ma nije imao nista sa njom  ;)

znam sta je kod njih

24y9xxl.jpg

jdjdhskjgfksdhsdkgshgk( bip bip) drugarsku

znate sta sam vec htela da kazem

I Sejfetin bey je posumnjao......Äim ga je video da se vraća ujutru, ista stvar mu je pala na pamet kao i nama........

Ako stvarno nije kriv.........Å¡ta je tamo radio cele noći, sve do jutra...........jedino ako ga je veÅ¡tica držala, tobože da je razuveri da se ne ubije.......možda mu je prireÄ‘ivala scene i scene.........a zakljuÄana vrat za jednog takvog MUÅ KARCA su maÄiji kaÅ¡alj......Å¡to ih nije razbio.......

.......

Koliko ja znam Kamran je tuzan jer mu je Feride rekla da je skola njen zivot...znate kad ga je odbila da svako vece ide u vilu....onda je on shvatio da ga voli ko brata, ali ne zeli kao muskarca...eto zato 

Kamran kaze jos da nije nista uradio sto bi stetilo njihovoj vezi 

da da

sad je dobio pa moze da izdrzi iskusenje i da joj se priblizava i juri po sobi

more

znam sta je kod njih

24y9xxl.jpg

jdjdhskjgfksdhsdkgshgk( bip bip) drugarsku

znate sta sam vec htela da kazem

.........

NEMOJ TAKO....NE VERUJEM DA JE BIO SA NJOM....MOZDA JE RAZUVERAVAO I UVERAVAO U SVOJU LJUBAV PREMA FERIDI, A OVA SE NE DA...KO KOBRA

Kako je Sejfetin Neriman bacio one pare...i kaže kurve se plaćaju..

to care

zna covek

tako joj treba kad je toliki majmun

da ga zaista voli ne bi se tako ponasala,povukla bi se

a njoj i tako trebaju novci,zar ne,dime?

.......

Koliko ja znam Kamran je tuzan jer mu je Feride rekla da je skola njen zivot...znate kad ga je odbila da svako vece ide u vilu....onda je on shvatio da ga voli ko brata, ali ne zeli kao muskarca...eto zato 

-------------------

Ma Å¡ta je radio do jutra tamo??!!!!!!!!

.........

NEMOJ TAKO....NE VERUJEM DA JE BIO SA NJOM....MOZDA JE RAZUVERAVAO I UVERAVAO U SVOJU LJUBAV PREMA FERIDI, A OVA SE NE DA...KO KOBRA

slusaj ti\

ima da ga das

jer je kriv

ja mu dajem 30%da nije kriv

odnosno nevin

hahahhaha