Guest admin

Izgubljena cast

319 posts in this topic

Ahhh, Dan zaljubljenih.........mila moja, kako biraÅ¡ lepe klipove...............vidim ja, ti hoćeÅ¡ naÄisto da me ubijeÅ¡.......UŽIVAAAAAAAM.........mmmm........ej, ovaj se baÅ¡ "struÄno" ljubi...........

BehlulAsk likes this

Kad se samo setim sta su sve prosli da bi dosli dovde...koliko je njemu bilo potrebno strpljenja, truda, paznje...nadanja, a i njoj..ko bi rekao onakav pocetak, ali vec kad stignu Istanbul pocinje dobra prica..nikako mi nije jasno zasto je ova serija bila tako malo gledana da su je kod nas skinuli sa programa posle prve sezone a o drugoj niko ne prica..niti ce biti. Toliko je bezveze sarija koje se prikazuju do kraja.

------------------------------------------------------------------

Moja drugarica Boba upotrebila baÅ¡ pravi izraz.........mala je ubila momka od Äežnje.........hahaha.......ali kad se on OPORAVIO !!!!!...........ihhhh, to je vredelo gledati..........

944818_633973979950035_1368109154_n.png

kako su mi bili smesni sa ovim policajcem...covek je bio zbunjen :lol:  na kraju ih je sve strpao u kola i u stanicu :D

-------------------------------------

ZnaÅ¡ Å¡ta, ne mogu da se setim kad je ovo bilo..........hahaha.........mnogo je policajaca prodefilovalo kroz seriju..........podseti me, molim te ...

182391_633973576616742_284688824_n.png

Joooj, kako je onaj gad obrisao ulicu sa njom.........bilo mi je na kraju malo žao.........njena jedina ljubav, a ne Å¡ljivi je dva posto.........e, Muki, Muki.........

308509_633974759949957_1556760555_n.jpg

Ovo beÅ¡e slika sa njegovog rodjendana proÅ¡le godina.........kad ga je videla da se pozdravlja sa Vuralom..........jadniÄak moj.......Å¡to mu je bila ljuta.......

216750_554987917855041_1976443192_n.jpg

NeÅ¡to se Äudno dogodilo.......ti znaÅ¡ da je on za mene, divni osećajni deÄko koji ume da voli oÄima.......moja duÅ¡a.......srculence.......ali......

Kad su nam ponovo prikazali silovanje u zadnjoj epizodi.........i kad sam ponovo videla kako su je ono lovili po plaži i kako su je polivali........i sve ostale gadosti.........a on samo stajao sa strane i gledao........nesposoban da se pokrene.........palo mi je na pamet..........KAKO je mogla da ZABORAVI??!!!!........kako je mogla da mu OPROSTI??!!!!.......da je on nije video, da je on nije uhvatio.....da, da,da.......uhhhh, muÄno mi je bilo.....morala sam opet da se podsetim svih epizoda.......i sve njegove pažnje.........i truda........i ljubavi.......da bi ponovo postao moja duÅ¡a ...

NeÅ¡to se Äudno dogodilo.......ti znaÅ¡ da je on za mene, divni osećajni deÄko koji ume da voli oÄima.......moja duÅ¡a.......srculence.......ali......

Kad su nam ponovo prikazali silovanje u zadnjoj epizodi.........i kad sam ponovo videla kako su je ono lovili po plaži i kako su je polivali........i sve ostale gadosti.........a on samo stajao sa strane i gledao........nesposoban da se pokrene.........palo mi je na pamet..........KAKO je mogla da ZABORAVI??!!!!........kako je mogla da mu OPROSTI??!!!!.......da je on nije video, da je on nije uhvatio.....da, da,da.......uhhhh, muÄno mi je bilo.....morala sam opet da se podsetim svih epizoda.......i sve njegove pažnje.........i truda........i ljubavi.......da bi ponovo postao moja duÅ¡a ...

Ma nije on znao sta oni planiraju sa njom...mislim da mu to uopste nije proslo kroz glavu...

-------------------------------------

ZnaÅ¡ Å¡ta, ne mogu da se setim kad je ovo bilo..........hahaha.........mnogo je policajaca prodefilovalo kroz seriju..........podseti me, molim te ...

Ovo je bilo negle oko 20 epizode..kod ovog lika su prvo prijavili Fatmagulin nestanak...pa je on trazio pa su je nasli u kuci prostitutke, pa mu je odmah posle Babica prijavila da je nestao Kerim, a za njom je usla Mukadesa i rekala mu da je Babica luda, da ne zna sta prica :lol: ...e onda je covek potpuno zbunjen nesposoban da otkrije u cemu je njihov problem otisao da uhapsi Kerima, strpao ga u kola i na pola puta zove Mukades da se vrate posto je dosao Mustafa...naravno vracaju se policajac pita sta se desava a Mukades i Rahmu mu kazu da nije nista sve je uredu i on onda potpuno lud strpa u kola i Kerima i babicu i Mukades i Rahmija...Svi u stanicu... :D Tad je Fatma po prvi put izgovorila Kerimovo ime...secas se kad ga je pozvala kad je trcao za Mustafom :)

Ovo beÅ¡e slika sa njegovog rodjendana proÅ¡le godina.........kad ga je videla da se pozdravlja sa Vuralom..........jadniÄak moj.......Å¡to mu je bila ljuta.......

Da...tad je po prvi put pocela da mu veruje a onda ga videla sa Vuralom...morao je da plati dobro da bi joj vratio poverenje..predao se sam policiji...

Meni je ova scena jakoo draga..resio je da je ostavi...daje joj razvod ali sad ona ne zeli :):wub: neverovatno kako se hvatala za njegove reci "rekao si da cemo skupljati lepe uspomene...neka ovo bude prva.." :)

Ina likes this

Ooo, seni ozlidim!!!!!!!!!.........jako lepa scena.......ali meni je malo pokvaren utisak, jer sam istu takvu scenu videla u AFK........tako je isto Feriha iznenadila Emira.......ne znam da li si gledala tu seriju.........malo mi smeta Å¡to se scenaristi razliÄitih serija kopiraju meÄ‘usobno......ali nema veze........scena je PRESLATKA.........

Mene je ovde totalno iznenadilo, Å¡to je ON prekinuo poljubac.........i njemu se vraćala scena iz one grozne noći........izgleda da je on samom sebi bio oÅ¡triji sudija od nje same........i kad mu je ona oprostila, on nije mogao tek tako da se pomiri sa svojom krivicom........zlatni deÄko.......

BehlulAsk likes this

A tek MOJ Å OK, kad posle prve braÄne noći, OPET nije bilo sve u redu..........htela sam da umrem za vreme njihovog sutraÅ¡njeg doruÄka......ja mislila sad će im osmesi biti od uva do uva.........i samo će se pipkati i milkiti........i držati za ruke......a oni, onako, zemljo, progutaj me.............ali, na svu sreću, nije dugo trajalo.......