Guest Tabanko

Sila

6957 posts in this topic

Mammy..pozdrav ...ja jutros hoću da prozivam tebe ,eminu_10,Asi ..da vidim šta je sa vama ...

blago tebi ..sada ćeš 3 epizode u cugu .. :)

Ina ...forum radi

pozdrav za vas :wub:

Radi!!!!!!!!........tek sad sam otkrila.........ufff, dobro je..........

Mnogo je dobar,rejbanke mu stoje tako dobro..sve u svemu strava tip..samo lepsi je sa malo vise kg,..

Ajme jeeeeee,savršen tip,rejbanke pun pogodak :wub: I moram se i ja složiti,kile mu bolje stoje :rolleyes:

Molim za pomoc!!! Ne mogu da pogledam 27 i 28 epizodu SILE. Moze li mi neko objasniti gde i kako da ih pogledam sa prevodom. Pogledala sam sve epizode na turskom ali mi je mnogo zanimljivije sa prevodom. Unapred hvala!!!

Ako ti ne ide ni na balkanje imaš još i ovde :

http://silaserija.blogspot.com/2013/01/sila-22-epizoda.html

pa probaj :)

Da, Dželil je meni za 10, od onih prvih epizoda jako su ga promjenili, konaÄno se poÄinje boriti za svoju djecu, a ne samo Bedar :D

Na žalost, Emrea nema šanse kraj našega Borana : :wub:

Znam da nema Å¡anse i tako treba biti ..ali mu (Emreu) ne mogu neÅ¡to puno zamjeriti ...on Silu voli ..i nije pribjegavao nekim pokvarenim potezima da je dobije (bar za sada )...kao Å¡to imamo u drugim serijama ..pa prave razne smicalice ...ne birajući sredstva i naÄin da doÄ‘u do voljene osobe ..nije im važno Å¡to ta ista ..ne uzvraća osjećaje ...Emre je svjestan da ona puno voli Borana ..i kada joj je onda rekao da je na pogreÅ¡nom mjestu ..da treba biti pored onoga koga voli ...dobio je moje simpatije ...nadam se da su i za njega pripremili neku finu curu na kraju :)

Alsa :wub:

Znaš da ti zavidim što imaš toliko materijala do iduće epizode... samo se nadam da epizode rade...

Ja sam se vratila ponavljati gradivo... sinoć odgledala 1., sada lagano gledam 2.... i dosta stvari gledam drugaÄije... sada ne mogu mrziti Dželila nikako... samo Äekam neku novu njegovu provalu :lol: ne uspijevam ga gledati kao negativca... a kako se aga i aginica gledaju od prvoga trenutka... divota... aga se sprema na svadbu kao na sprovod... da samo zna Å¡to ga Äeka 10ak epizoda unaprijed u kućici u vinogradu :P a tek za 20ak :rolleyes: jadniÄak, baÅ¡ ga je milo gledati dok govori Abaju da će joÅ¡ viÅ¡e patiti ^_^ on stvarno nije podnio niÅ¡ta manju žrtvu od Sile... jedino mu je bilo lakÅ¡e (a možda baÅ¡ zato i teže) jer je znao u Å¡to ulazi...

Lejla ...zavidim ti ,mila ,na ponovnom gledanju ... :)

kada se prvi puta gleda sve je u nekom grÄu ..Å¡ta će biti ..kako će ovo ..pa ono ...propuste se neke sitnice ..male ..ali ipak znaÄajne ..koje drugim gledanjem primijetimo ...Aga nezna Å¡ta ga Äeka ..ali zato ti znaÅ¡ ...i odmah ti draže gledati .. ;):)

Aga nam se nanosao Sile u 28. epizodi :P

16782_448597171861096_2096441622_n.png

395535_287440824643399_1316218425_n.jpg

:blink: kad sam gledala ovo nosanje :rolleyes: ..pomislila sam ...vidi našeg Age kako je jak . ;) . :D i da znate ovo nije do njega ...jokkk ..ovo su zbog nje morali ponavljati scenu ..jedno 16 puta :o pa naravno da su malo uprli mu u dušu .. :lol:

Izgubila sam se u ovim grÄkim pjesmama... nemam pojma o Äemu pjevaju, ali su mi predivne i tako emotivne :wub:

http://www.youtube.com/watch?v=JgqlZKIq6J8

ćao Lejlić .. :wub: .fino ..ti se izgubila ..pa sad hoćeš da se i mi izgubimo ..

evo ja ću pojaÄati i idem veÄerati ..bujrum ...

ps.valjda nisu puno tužne ...da mi ne srede apetit . :( ..nedaj bože mogu koji gram ofaliti :o:lol:

Lejla ...zavidim ti ,mila ,na ponovnom gledanju ... :)

kada se prvi puta gleda sve je u nekom grÄu ..Å¡ta će biti ..kako će ovo ..pa ono ...propuste se neke sitnice ..male ..ali ipak znaÄajne ..koje drugim gledanjem primijetimo ...Aga nezna Å¡ta ga Äeka ..ali zato ti znaÅ¡ ...i odmah ti draže gledati .. ;):)

Upravo sam na 3. epizodi nakon Å¡to Silu pri bijegu uhvati Džihan.... jednu stvar nisam bila zapamtila, i drago mi je da sam se vratila na to... nakon razgovora sa Abayem gdje mu on kaže da mora odvesti Silu jer se ona nikada neće moći uklopiti u njegov svijet, a on u njen može... Boran je već dan nakon vjenÄanja tražio od Ayse da im spakira stvari jer idu na put koji će potrajati... da Sila nije pokuÅ¡ala pobjeći već prvi dan, niÅ¡ta se od svega Å¡to smo gledali ne bi dogodilo jer bi njih dvoje bili daleko i od Mardina i od problema...

Glumac koji glumi Džihana od samoga poÄetka oduÅ¡evljava glumom... koliko god mi se gadi njegov lik, toliko ga uživam gledati... a Å¡to reći o Dželilu... u prvim epizodama je teÅ¡ki negativac, a ja sebe uhvatim gdje se cerim na njegovim scenama... jednostavno si ne mogu pomoći... ovih dana kada naÄ‘em neku njegovu dobru sliku, bar ću ga jedan dan staviti kao nick da se mogu stalno ceriti :lol:

Zaboravila sam i da su mijenjali glumicu koja glumi Esmu... drago mi je jer mi se sadašnja bolje uklapa u lik i uz Džihana... također je sadašnji Firuz aga puno bolji izbor...

A ono Å¡to mi cijelo vrijeme takoÄ‘er upada u oÄi je velika gracioznost naÅ¡ega age :P joÅ¡ kad se zaboravi i poÄne se kretati kao da je na pisti :rolleyes: ili kada u teÅ¡kim razmiÅ¡ljanjima :lol: stavi ruke na bokove.... kakvoga je manekena u onoj zabiti rodila Kevser :lol: da ne povjerujeÅ¡ :lol:

ćao Lejlić .. :wub: .fino ..ti se izgubila ..pa sad hoćeš da se i mi izgubimo ..

evo ja ću pojaÄati i idem veÄerati ..bujrum ...

ps.valjda nisu puno tužne ...da mi ne srede apetit . :( ..nedaj bože mogu koji gram ofaliti :o:lol:

Ja sam svoje otplakala za danas (nadam se :unsure: )... sada ste vi na redu :lol:

Upravo sam na 3. epizodi nakon Å¡to Silu pri bijegu uhvati Džihan.... jednu stvar nisam bila zapamtila, i drago mi je da sam se vratila na to... nakon razgovora sa Abayem gdje mu on kaže da mora odvesti Silu jer se ona nikada neće moći uklopiti u njegov svijet, a on u njen može... Boran je već dan nakon vjenÄanja tražio od Ayse da im spakira stvari jer idu na put koji će potrajati... da Sila nije pokuÅ¡ala pobjeći već prvi dan, niÅ¡ta se od svega Å¡to smo gledali ne bi dogodilo jer bi njih dvoje bili daleko i od Mardina i od problema...

Glumac koji glumi Džihana od samoga poÄetka oduÅ¡evljava glumom... koliko god mi se gadi njegov lik, toliko ga uživam gledati... a Å¡to reći o Dželilu... u prvim epizodama je teÅ¡ki negativac, a ja sebe uhvatim gdje se cerim na njegovim scenama... jednostavno si ne mogu pomoći... ovih dana kada naÄ‘em neku njegovu dobru sliku, bar ću ga jedan dan staviti kao nick da se mogu stalno ceriti :lol:

Zaboravila sam i da su mijenjali glumicu koja glumi Esmu... drago mi je jer mi se sadašnja bolje uklapa u lik i uz Džihana... također je sadašnji Firuz aga puno bolji izbor...

A ono Å¡to mi cijelo vrijeme takoÄ‘er upada u oÄi je velika gracioznost naÅ¡ega age :P joÅ¡ kad se zaboravi i poÄne se kretati kao da je na pisti :rolleyes: ili kada u teÅ¡kim razmiÅ¡ljanjima :lol: stavi ruke na bokove.... kakvoga je manekena u onoj zabiti rodila Kevser :lol: da ne povjerujeÅ¡ :lol:

Drago mi je da si nas podsjetila na ove događaje ..još davno sam rekla..blago onome ko ima za prijatelja osobu kao što je Abay ..

lijepo mu je savjetovao da odu ..ali draga Lejla i da su otiÅ¡li ..morali bi se vratiti...Boran je previÅ¡e odgovoran ...opterećen obiÄajima i njihovom nemilosrdnošću ..ne bi on mogao ostaviti svoju misiju na pola ..joÅ¡ prije Sile je pomagao odbjeglim curama plemena ..i trudio se da promijeni stvari ..ali polako ..zato Å¡to je svejstan da niÅ¡ta ne može napreÄac .on Silu od poÄetka razumije ..i trudi se oko nje ...i joÅ¡ je odgovoran sin ..koji poÅ¡tuje i voli roditelje ...u 28 ...se ipak suprostavlja i ocu i majci ...ja kažem ,i vrijeme je bilo ....reÄenica koja mi ima svoju težinu je kada nalazi oca kako se moli i kaže mu ..".bog vidi i moje i tvoje ..izabrat će koje je pravednije "....

slažem se sa tobom ..onaj prvi Firuz -aga je bio puno okrutnijeg izgleda ...ali mogu ti reći da je više tim izgledom pasao uz ljepoticu Kevser .. :wacko:

hahah ...manekan naš ...gracioznost u svima nama kunja ..samo je trebamo razbuditi .... ;):P

on je mene isprepado ..ja ne smijem u njega gledati ni kada se smijeÅ¡i ..pa vidi mu oÄiju :ph34r:

Kako se možeš plašiti ovakvog zavodnika :lol: ma pogledaj ga samo... noge ti se same sijeku :lol: :lol: :lol: