Guest Tabanko

Sila

6957 posts in this topic

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iy7kmmD1qGo

A evo i prevoda pesme...

Custom

Wake up folks, a life is disheveled

The time of my calling for a helping hand has come

Tipsy and helplessly

Do those who go away ever return home?

It is not God's word of command

It is the creation of the people

Its not something that comes from God

(how) can the babies be born with guns

Customs, customs, customs

(how) can the servants of God become servants of people

You placed grudge into the blind heart

How can this do justice

Huuu huuu huuuu

How can this do justice

How can this do justice

Huuu huuu huuuu

How can this do justice

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iy7kmmD1qGo

A evo i prevoda pesme...

Custom

Wake up folks, a life is disheveled

The time of my calling for a helping hand has come

Tipsy and helplessly

Do those who go away ever return home?

It is not God's word of command

It is the creation of the people

Its not something that comes from God

(how) can the babies be born with guns

How can this do justice

Huuu huuu huuuu

How can this do justice

How can this do justice

Huuu huuu huuuu

How can this do justice

Pjesma mi je predivna, najbolji dio iz uvodne Å¡pice dok nju prikažu na vratima gdje vidi svoju izgubljenu obitelj kako spava. BaÅ¡ mi je zanimljivo gledati te sve obiÄaje.

Pjesma mi je predivna, najbolji dio iz uvodne Å¡pice dok nju prikažu na vratima gdje vidi svoju izgubljenu obitelj kako spava. BaÅ¡ mi je zanimljivo gledati te sve obiÄaje.

I meni isto....inace jako mi se dopada muzika u ovoj seriji...ponekad mi se koza najezi koliko deluje na mene...

Vidim da nece biti vatrometa, ali romantike bice i te kako....ma ovaj ce nama osvojiti srce ne svojom lepotom vec ljubavlju...

Interesantan klip, bice ponovnog vencanja, i jos ponesto....

Vidim da nece biti vatrometa, ali romantike bice i te kako....ma ovaj ce nama osvojiti srce ne svojom lepotom vec ljubavlju...

Interesantan klip, bice ponovnog vencanja, i jos ponesto....

Jeco, pali ovaj, a sve ko neće... Ima scena dobrih, vrućih... bit će svaÅ¡ta... jedino Å¡to mi on bolje izgleda sa viÅ¡e kila u onoj seriji u kojoj i boksa... ovi boksaÄi će mi glave doć orageodesespoir.gif Ko da mi nije dosta Kuzey, i ovaj raÅ¡irio miÅ¡iće, jadna ja, svaÅ¡ta mi poÄelo padat na pamet, Äak mi se priviÄ‘aju i nekakvi plavo-crni sendviÄi oko mene :huh::blink::rolleyes::ph34r:

Jeco, pali ovaj, a sve ko neće... Ima scena dobrih, vrućih... bit će svaÅ¡ta... jedino Å¡to mi on bolje izgleda sa viÅ¡e kila u onoj seriji u kojoj i boksa... ovi boksaÄi će mi glave doć orageodesespoir.gif Ko da mi nije dosta Kuzey, i ovaj raÅ¡irio miÅ¡iće, jadna ja, svaÅ¡ta mi poÄelo padat na pamet, Äak mi se priviÄ‘aju i nekakvi plavo-crni sendviÄi oko mene :huh::blink::rolleyes::ph34r:

Joj, nasmeja me...on izgleda super sa misicima...bice super serija, jos da porade na postavljanju epizoda...

Jel si videla Kivi prsten na ruci ?

Jel si videla Kivi prsten na ruci ?

Jesam, ali prvo mi nije jasno je li ovo nova ili stara slika jer mi se tu Äini dosta mrÅ¡av, a drugo... znaÅ¡ i sama da on stalno nosi neka prstenja, tako da ti mene to baÅ¡ nije uzbudilo... iako u neku ruku bi mi bilo drago zbog Azre... koliko već jadna Äeka, bilo bi viÅ¡e i krajnje vrijeme, ja sad navijam za Äopor cucuka :D

Joj, nasmeja me...on izgleda super sa misicima...bice super serija, jos da porade na postavljanju epizoda...

Usporili su sa postavljanjem epizoda... ja se joÅ¡ uvijek nadam da će veÄeras staviti 9., 8. je postavljena kasno sinoć...

Otkada postavljaju, svaki dan je iÅ¡la barem jedna epizoda, neće valjda danas preskoÄiti...

Jesam, ali prvo mi nije jasno je li ovo nova ili stara slika jer mi se tu Äini dosta mrÅ¡av, a drugo... znaÅ¡ i sama da on stalno nosi neka prstenja, tako da ti mene to baÅ¡ nije uzbudilo... iako u neku ruku bi mi bilo drago zbog Azre... koliko već jadna Äeka, bilo bi viÅ¡e i krajnje vrijeme, ja sad navijam za Äopor cucuka :D

Sobzirom da ona zena ima sandale, mora da je ranije slikano, ali do sada nikad nije nosio na levoj vec na desnoj...

Evo ti malo misicamqdefault.jpg

Ove slike su iz serije Adanali, izglda da je dobra, ali je ima samo na grckom ,normalno.... :mellow: on je tamo vencan sa onom Elif iz ZV, ali voli drugu....Bas nema srece ona Elif, ali daju joj dobre komade... ;)

Ove slike su iz serije Adanali, izglda da je dobra, ali je ima samo na grckom ,normalno.... :mellow: on je tamo vencan sa onom Elif iz ZV, ali voli drugu....Bas nema srece ona Elif, ali daju joj dobre komade... ;)

Å ta je briga, ipak se uspjela pohvatat sa dva najbolja turska komada :P

Jeco draga, ne mogu naći 9.ep. Pomagaj :)

Karolince, ja tek sada ustala, domacica nema sta... ;)

poydrav svima,vidim da se i vi ko i ja odusevljeni novom serijom,imam molbu Jaco ya tebe pogledala sam ove linkove koje si obijavila sve su epixode na tursko,a posto turski neynam interesuje me da li ti znas neki link gdije su epizode s nasim prevodom,ili moram cekati tabanka da obijavi devetu i ostale epizode,izludit cu najradije bih je pregledala odmah,unaprijed hvala :)

poydrav svima,vidim da se i vi ko i ja odusevljeni novom serijom,imam molbu Jaco ya tebe pogledala sam ove linkove koje si obijavila sve su epixode na tursko,a posto turski neynam interesuje me da li ti znas neki link gdije su epizode s nasim prevodom,ili moram cekati tabanka da obijavi devetu i ostale epizode,izludit cu najradije bih je pregledala odmah,unaprijed hvala :)

Nema nazalost nigde na nasem, samo turski, arapski i grcki...

Od 1.januara krece serija u Hrvatskoj, pa se nadam da ce i ovamo ubrzati sobzirom da ce se serija prikazivati dnevno...eto ,to je meni jedina uteha...