Guest Tabanko

Sila

6957 posts in this topic

Turska serija SILA

sila.jpg

PriÄa o mladoj djevojci Sili koju je vlastiti otac prodao bogatom biznismenu. Sila je odrasla u Istanbulu u bogatoj familiji ne znajući da oni s kojima živi zapravo nisu njezina prava porodica.Njezin roÄ‘eni brat Azat zaljubit će se i pokuÅ¡at pobjeći sa sestrom jednog od aga u Meridinu, ali plan im neće uspjeti. Kako bi izbjegli smrtnu kaznu, koja je po tamoÅ¡njim obiÄajima važila za sve one koji ne poÅ¡tuju zakon i tradiciju, Silina porodica će dobiti ponudu da njihov aga Boran oženi sestru od odbjeglog. Azat je osim Sile imao joÅ¡ jednu ÄetrnaestogodiÅ¡nju sestru koju otac nije htio dati agi pa je na kraju izbor pao na Silu. Celil i Azat odlaze u Istanbul s namjerom da Sili otkriju pravu istinu. Nekoliko dana poslije Sila dolazi u Meridin na bratovljevo vjenÄanje ne znajući da se sprema i njezina svadba. Sila biva primorana udati se za Borana i tako postati žena jednog age...

Sila je strastvena priÄa o mladoj djevojci ispunjenoj Äežnjom i Agi koji vodi borbu sa svojim srcem i tradicijom.

Seriju Sila mozete pratiti na sledecem linku:

http://www.natabanu....erija/sila.html

Pozdrav,

Tabanko ;)

Dobro jutro,

Evo stigla i ja. :)

Doma će me se odreći. Sada ću još više "blejati" u laptop. :P :P

Lejla draga, hvala joÅ¡ jednom Å¡ta uÄestvujeÅ¡ u prijevodima. Nije to lako, a i uzima dosta vremena.

Dobar dan, evo i mene...

Bas me obradovali sa otvorenom novom temom...Super...

Lejlic , postavi neke interesantne klipove ovde na prvoj stranici, pa kad nam zatrebaju da ih kasnije ne trazimo... :D

Mali informacija za ovog lepotana ako nekoga interesuje ;):lol:

Mehmet Akif Alakurt

Geburtsjahr: 23. Juli 1979 datumrodjenja

Geburtsort: Istanbul / Türkei mesto

Beruf: Schauspieler, Model posao/glumac ,maneken

POZDRAV EVO I MENE :lol: :lol:

IMA IZ KUCE DA ME ISTERAJU :lol: SAMO VISIM NA KOMPJUTER :lol:

ZA SVE :wub: :wub: :wub:

Ma nece, prvo zvocaju s11825.gif, a onda se naviknu s9900.gif i dignu rukes11900.gif...a ti ih lepo pozdraviss11902.gif

Moram da postavim, pa cu kasnije da pogledam, mozda sam ubola sa prevodom...

Ma jok jedan deo samo...gledala sam oko skidanja ep sa evnt prevodom ,ali nasla samo arapski i grcki...od naseg nista...

h050.gifHELLO....bravo Tabanko....h040.gif....... oho....ho....NOVI forum....arkadašice ovdje ćemo Agu da cuclamo....i da ne smetamo....ipak je ono Kivina stranica....

....vidi kako smo sretne.....h025.gif......arkadašice,ajde da zaplešemo...... e050.gif.....vidi ovog mog što se razbaco....e050.gif

Dobro jutro, arkadašice!!!

Jutros nas je doÄekalo lijepo iznenaÄ‘enje, sad možemo biti "svoje na svome" :lol: :lol:

Ooo, ovo je nesto novo.......vidim da ste se sve obradovale.......znaci li to da je dobra serija......vredi li je gledati........drustvo je, vidim super, neke vec znam.........pozdrav.......

Ja sam službeno opsjednuta serijom...ajme u sedmom nebu sam od ovog Borana još dok ima onu tradicionalnu odjeću na sebi... lik je predivan totalno po mom ukusu-mr perfect!

Do koje epizode si stigla ?!

Malo je glupo, nema svih epizoda, i ne gledamo uporedo, pa i nemogu pisati sta se desava.... :mellow: Ja sam na 22. ep...

Ooo, ovo je nesto novo.......vidim da ste se sve obradovale.......znaci li to da je dobra serija......vredi li je gledati........drustvo je, vidim super, neke vec znam.........pozdrav.......

Serija je vise nego odlicna....za svaku pohvalu, i toplo je preporucujem svima...

Serija je vise nego odlicna....za svaku pohvalu, i toplo je preporucujem svima...

Hvala ti, evo odmah sam sela da gledam 1. epizodu.....deluje interesantno.......koliko ima epizoda, vidim da je Tabanko postavio vec sedam........da li se ona jos uvek emituje u Turskoj ili je snimljena ranije......