Imena bez

Merhamet - Milost

22283 posts in this topic

Evet :D;)

A jok ja bi stavila Šadije sa Džanom, a Deniz sa Baburom, Narin sa Atifom, a Irmak s Firatom i sve riješeno :D (sad će me Ina zatuć :D )

Å adije je Äudna biljka, ko ne voli sestru, ali jedino Å¡to želi je maknuti sve koji su oko Narin da njih dvije opet ostanu zajedno same :( :(  Zapravo svi u seriji su malo pomaknuti u glavi :D :D , ali samo Babur to priznaje :D :D

Ina likes this

A jok ja bi stavila Šadije sa Džanom, a Deniz sa Baburom, Narin sa Atifom, a Irmak s Firatom i sve riješeno :D (sad će me Ina zatuć :D )

Å adije je Äudna biljka, ko ne voli sestru, ali jedino Å¡to želi je maknuti sve koji su oko Narin da njih dvije opet ostanu zajedno same :( :(  Zapravo svi u seriji su malo pomaknuti u glavi :D :D , ali samo Babur to priznaje :D :D

Ajde ajde sta to pricas, cudna biljka :rolleyes:  ima i ona svoje probleme :D pa dobro ok je i ova tvoja kombinacija meni se svidja :ph34r: mada cudan mi je Atif...odusevila je njega Sadije :ph34r:

I ipak je java :D   i nije lose :rolleyes:

Narin: Firate, ustani i idi spavaj u mom krevetu ako želiš. Svi su otišli.
Firat: Mogu li ovde malo odspavati?
Narin: Ah Firate, šta si sve doživeo posljednja dva dana.Kad bi ti mogla pomoći.Kada bi mogla ublažiti tvoju bol.
Firat: Trebam te Narin..ne samo danas...trebam te, i trebaćeš mi celog života.Pogledaj samo život. Tu si, i onda te odjednom nema.Ne želim više toršiti dana.O tome sam puno razmišljao posljednih dana.
Narin: Ne. Dok te Irmak ne napusti...ne mogu to Firat.Molim te ne traži to od mene.Ne mogu to uraditi Deniz.Rekao si da će uskoro Irmak da ode.Moramo se strpiti samo još malo.Misliš da je meni lako?
Firat: Ona nema nameru da ode. :D I ukoliko mi ne napravimo taj korak, ovo bi moglo da godinama potraje.Nije mi više svejedno.Ništa vise nije svejedno.Želim samo tebe.Želim te pored sebe.
Narin: Ne mogu to. Ne mogu to. Ne traži to od mene.Ne mogu to.

Ina likes this

Hahaha..........baÅ¡ si me nasmejala ovog jutra.......neću da tuÄem, taman posla.......(mada imam jedan prutić iza vrata.....hmmm, za koga li je...)......ne, samo ću ti lupiti jednu Ävrgicu.......ma neću ni to .......ti si moja drugarica po seriji.....

Ja Sermeta ne bih stavila nisakim........Äovek je mafijaÅ¡. kriminalac........neću da Denizina deca iamju njegove gene......

Džan mi je jako simpatiÄaan.......ako bih pustila da sam izabere, pa da se ja složim.........izgleda da i on sam, kao ni ja ........ne zna Å¡ta mu je bolje........vidiÅ¡ kako Äoveku ne smeta Å Adijina profesija.......interesantno.......

Irmak?.......Irmak bih poslala sa druge strane Å vajcerske.......neka naÄ‘e nekog Engleza.......

Atif........joooj i njega mnogo volim.......ali nemam viÅ¡e curica za njega....(poÅ¡to je Džan uzeo dve, a Irmak sam poslala na pa-pa.)......jer...

NArin MOŽE biti SAMO sa Firatom....i nikako drugaÄije.........

VidiÅ¡, to zapažanje o Å adije ti je vrlo interesantno.......mogla bih se složiti sa njim.........ona j i u detnjstvu sestru želela samo za sebe.....evet, evet, moguće da je ta agresivnost i kao hladnoća prema sestri, ustvari revolt Å¡to ona nije samo njena......jadna mala ljubomorna duÅ¡ica.........ali ja mislim da Narin zaista može ponovo da pruži ljubav i toplinu svojoj sestri, .....Äim maknu tatu Redžija i njegove izlive kajanja protkane nekim Å¡amaroma - tek radi uspomena na detinjstvo.......pa da mogu na miru da sve lepo raÅ¡Äiste.......

184490_620471511296269_11865501_n.jpg

bilo je ali ajde opet :) ...ko zna kada cemo opet videti ovakve trenutke :D

----------------------------

Ooo, Behlul, kakve si nam ti lepe slikice spremila........za ovako rano ujutru......uz prvu, jutarnju kaficu.......hvala ti, mila........zaista mi prijaju........

JA prvo, presrećna Å¡to nije san......ZAISTA su zajedno......bar na trenutak........samo NJIHOV........i niÄiji viÅ¡e trenutak..........i KONAÄŒNO se otvaraju.......i priÄaju o onome o Äemu bi i TREBALO da priÄaju.......i ona ga ljubi u kosu, a on je Ävrsto, Ävrsto drži.......ahhhhh, ostvarenje mojih snova.......bar na trenutak........

I nikako da izbacim iz glave.....kako li je njemu sad udobno, TU, gde je stavio glavu........

I ipak je java :D   i nije lose :rolleyes:

Narin: Firate, ustani i idi spavaj u mom krevetu ako želiš. Svi su otišli.

Firat: Mogu li ovde malo odspavati?

Narin: Ah Firate, šta si sve doživeo posljednja dva dana.Kad bi ti mogla pomoći.Kada bi mogla ublažiti tvoju bol.

Firat: Trebam te Narin..ne samo danas...trebam te, i trebaćeš mi celog života.Pogledaj samo život. Tu si, i onda te odjednom nema.Ne želim više toršiti dana.O tome sam puno razmišljao posljednih dana.

Narin: Ne. Dok te Irmak ne napusti...ne mogu to Firat.Molim te ne traži to od mene.Ne mogu to uraditi Deniz.Rekao si da će uskoro Irmak da ode.Moramo se strpiti samo još malo.Misliš da je meni lako?

Firat: Ona nema nameru da ode. :D I ukoliko mi ne napravimo taj korak, ovo bi moglo da godinama potraje.Nije mi više svejedno.Ništa vise nije svejedno.Želim samo tebe.Želim te pored sebe.

Narin: Ne mogu to. Ne mogu to. Ne traži to od mene.Ne mogu to.

--------------------------------

PA sad, da ti kažem pravo, ne znam Å¡ta mi se viÅ¡e sviÄ‘a........slike ili prevod........a reÄi su prave......i baÅ¡ one Å¡to sam želela da Äujem......kao da sam ja pisala scenario.........samo Äu da izbacim zadnji red...ne sviÄ‘a mi se ta reÄ....japamam......

Hvala ti Å¡to si i ovo podelila sa nama.......ti si jedno veliko srce.........

Ovaj njihov razgovor ću uramiti i Äuvati i biće mi najdarži........sve do trenutka dok ne doÄ‘e do prosidbe........

BehlulAsk likes this

Pozzzzzzz....za moju drugaricu.... :wub:

how-to-draw-betty-boop.jpg

BOBO!!!!!!!!!!!

PA gde si ti??!!!!!!!!!!!!!!!!!........Seka ima opravdani.......uživa sa mamom, a ti?........

NedostajeÅ¡ svojoj drugarici!!!!!!!!!!!!!!!!

Jutric curice.........

Odgledala poslednu....jako tuznih scena.....

Kod Narin..........Firat nije sanjao.....to mi se dopalo....

Sadije....opet sa Dzanom.....voli ga izgleda....?????

Deniz....dusa moja.....shrvana je sva.....

FIRAT..........OFFFFFFFFF YAAAAAAAAA....i kad place...

Narin....ne kuzi nista....njih dvojica braca....

BABUR ABI....svakom epizodom mi se sve vise dopada.... njega bi spojila sa Deniz....neko je vec napisao

Irmak... no coment....kako se samo podmuklo smije vidjevsi sestru u onakvom stanju...grozno

Ostale drugom prilokom

pozdrav za sve cure....ljubim vas

Ina likes this

Hahaha..........baÅ¡ si me nasmejala ovog jutra.......neću da tuÄem, taman posla.......(mada imam jedan prutić iza vrata.....hmmm, za koga li je...)......ne, samo ću ti lupiti jednu Ävrgicu.......ma neću ni to .......ti si moja drugarica po seriji.....

Ja Sermeta ne bih stavila nisakim........Äovek je mafijaÅ¡. kriminalac........neću da Denizina deca iamju njegove gene......

Džan mi je jako simpatiÄaan.......ako bih pustila da sam izabere, pa da se ja složim.........izgleda da i on sam, kao ni ja ........ne zna Å¡ta mu je bolje........vidiÅ¡ kako Äoveku ne smeta Å Adijina profesija.......interesantno.......

Irmak?.......Irmak bih poslala sa druge strane Å vajcerske.......neka naÄ‘e nekog Engleza.......

Atif........joooj i njega mnogo volim.......ali nemam viÅ¡e curica za njega....(poÅ¡to je Džan uzeo dve, a Irmak sam poslala na pa-pa.)......jer...

NArin MOŽE biti SAMO sa Firatom....i nikako drugaÄije.........

VidiÅ¡, to zapažanje o Å adije ti je vrlo interesantno.......mogla bih se složiti sa njim.........ona j i u detnjstvu sestru želela samo za sebe.....evet, evet, moguće da je ta agresivnost i kao hladnoća prema sestri, ustvari revolt Å¡to ona nije samo njena......jadna mala ljubomorna duÅ¡ica.........ali ja mislim da Narin zaista može ponovo da pruži ljubav i toplinu svojoj sestri, .....Äim maknu tatu Redžija i njegove izlive kajanja protkane nekim Å¡amaroma - tek radi uspomena na detinjstvo.......pa da mogu na miru da sve lepo raÅ¡Äiste.......

Mozda to znaci da je on zaljubljen i na nema dileme koju on voli...jer kad je ljubav u pitanju mnoge stvari nesmetaju ;)

Sadije...kao i svi i ona ima psihicki problem :D  jos od detinjdtva...oduvek je imala samo sestru i plasila se da je ne izgubi...i ona se brani i bori za ono sto ima....tesko joj je da shvati da moze biti u Narinimom zivotu bez obzira da to koliko je ljudi oko Narin...i ona kao i Narin nije  emocionalno sazrela vec se i dalje ponasaju kao "one dve devojcice"....Sadijin put je bio jako tezak i to cemo tek videti.....tako da ja uvek imam razumevanja za nju :D;)

BOBO!!!!!!!!!!!

PA gde si ti??!!!!!!!!!!!!!!!!!........Seka ima opravdani.......uživa sa mamom, a ti?........

NedostajeÅ¡ svojoj drugarici!!!!!!!!!!!!!!!!

INA draga...i ja se mila pitam gde sam... :D Muž otiÅ¡ao, deca doÅ¡la....otpratih ih odoÅ¡e na Ohrid...i ja ti duÅ¡o, samo doÄekujem i ispraćam...Sutra mi opet dolaze moji varoÅ¡ani, i moj miljenik Teodor....i sada su pripreme za doÄek velikog gosta... ;)  :) I tako sve u krug...a oÄekujem i majstore....lele... :o  :D 

Ljubim te mila.... :wub: 

23.jpg

Ina likes this

Jutric curice.........

BABUR ABI....svakom epizodom mi se sve vise dopada.... njega bi spojila sa Deniz....neko je vec napisao

Irmak... no coment....kako se samo podmuklo smije vidjevsi sestru u onakvom stanju...grozno

Ostale drugom prilokom

Ljubavi samo da ti mahnem.... :wub:

537999_510995395613440_1091259576_n.jpg

Jesam li vam vec  rekla da obozavam ovu seriju?......E, pa stvarno je OBOZAVAM..........gledam sad 13. sa prevodom, lepo na tenane.......

MAlo su mi oci zasuzile........pa sam se malo smejala.......pa sam se raznezila.....pa sam se opet smejala......i svi su mi bili simpaticni...cak i Sermet sa onom njegovom porodicnom terapijom........(Irmak ostaje bez konkurencije, sto se tice moje antipatije).......nejse...

Ekstra, ekstra serija..........

Jutric curice.........

Ostale drugom prilokom

-------------------------

Isto mislimo.........pozdrav......