Skoči na sadržaj

Git - Geet

git indijska serija online epizoda prevod

• Please log in to reply
12 odgovora na ovu temu

#1 Gost_admin_*

Gost_admin_*
  • Gost

Postirano 12 November 2012 - 12:19 AM

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu seriju GIT - GEET !

Git je srecna, ljupka, zabavna devojka iz malog grada Punjab. Njena porodica je konzervativna. Priča počinje kada se lepa Git uda za idealnog mladoženju, koga je odredila njena porodica. Da li ce Git i dalje biti srecna?

Postirana slika

Sve epizode nove serije GIT - GEET mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu....serija/git.html

Uzivajte Postirana slika
Tabanko

#2 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19375 postova
  • LocationPluton

Postirano 16 February 2013 - 07:34 PM

Pokusala sam ovo da gledam,ali ne ide..dakle,oni se toliko uzive u glumu,izbece one oci,prave grimase,toliko da je to previse..cak i neka scena smrti izgleda smijseno kad pocnu da se krevelje..Davno sam nekad gledala neki film indijski,ne pamtim vise ni kako se zove,uglavnom to je nesto sto pamtim kao kvalitetno iz njihove produkcije..ostalo im je sve na isti fazon,kreveljenje i igra i pjesma..Ali pozivam one koji prate ove serije da komentarisu..da vidim jel mislite kao i ja...  :rolleyes:

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#3 zamalo.poznat

zamalo.poznat

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 6433 postova
  • Locationserbia

Postirano 05 March 2013 - 07:08 PM

znaci njesra...jel?

Jos kao dete ja sam bio tu,osetio tugu i srecu...

OOOOOOoooooooooOOOOOOooooOOOOOOOoo

#4 Tabancic

Tabancic

Ekspert

• Administrators
  • 120 postova

Postirano 06 March 2013 - 12:01 AM

Pa ko voli ovakav tip serije, njemu je OK. :)

#5 zamalo.poznat

zamalo.poznat

Ekspert

• Members
  • 6433 postova
  • Locationserbia

Postirano 06 March 2013 - 12:03 AM

Pa ko voli ovakav tip serije, njemu je OK. :)

tnx ;)

#6 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19375 postova
  • LocationPluton

Postirano 06 March 2013 - 11:29 PM

znaci njesra...jel?

Ma nisam rekla da je njesra,nego samo neki svoj  utisak..to naravno ne znaci da sam u pravu.Ali sto me niko ne demantuje?

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#7 zamalo.poznat

zamalo.poznat

Ekspert

• Members
  • 6433 postova
  • Locationserbia

Postirano 07 March 2013 - 12:59 AM

Ma nisam rekla da je njesra,nego samo neki svoj  utisak..to naravno ne znaci da sam u pravu.Ali sto me niko ne demantuje?

ti si  mozda vidovita?.....ahahahhaaaaahahhaha:P

#8 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19375 postova
  • LocationPluton

Postirano 11 March 2013 - 12:24 PM

ti si  mozda vidovita?.....ahahahhaaaaahahhaha:P

Samo ponekad,a ponekad sam kao i uvijek... :rolleyes: 

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#9 * Kamencic *

* Kamencic *

★★★★★

• Moderators
  • 7514 postova

Postirano 17 April 2013 - 01:13 PM

:)

Ne hodaj ispred mene, mozda te necu slijediti...Ne hodaj iza mene, mozda te necu voditi...Samo hodaj uz mene,i budi mi prijatelj !

#10 lady_de

lady_de

Ekspert

• Members
  • 220 postova
  • Locationjuzno od usca.......

Postirano 24 July 2013 - 02:54 AM

Pokusala sam ovo da gledam,ali ne ide..dakle,oni se toliko uzive u glumu,izbece one oci,prave grimase,toliko da je to previse..cak i neka scena smrti izgleda smijseno kad pocnu da se krevelje..Davno sam nekad gledala neki film indijski,ne pamtim vise ni kako se zove,uglavnom to je nesto sto pamtim kao kvalitetno iz njihove produkcije..ostalo im je sve na isti fazon,kreveljenje i igra i pjesma..Ali pozivam one koji prate ove serije da komentarisu..da vidim jel mislite kao i ja...  :rolleyes:

Ja sam pocela da gledam ali sam odustala ..start je ok, bila interesantna , a kako je vreme vise prolazilo postalalo mi je monotno... cela serija snimljena u mao vecem studiju..radnja se jako osporo odvija a pojedine scene traju kao vecnost...Da neko ozeni zenu svoga brata to nema nigde ..

#11 mmmm

mmmm

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 1 postova

Postirano 01 May 2015 - 07:02 PM

popravite epizode serije Madhubala nijedan video ne radi

#12 estadra

estadra

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 2 postova

Postirano 07 March 2016 - 08:34 PM

Pozdrav žao što pišem ovdje, ali ne znam je li netko mogao staviti na web-line dijelovi kako da nazovem ovu ljubav ... hvala

#13 Tabancic

Tabancic

Ekspert

• Administrators
  • 120 postova

Postirano 10 January 2017 - 09:24 AM

Pozdrav žao što pišem ovdje, ali ne znam je li netko mogao staviti na web-line dijelovi kako da nazovem ovu ljubav ... hvala

Ne razumem sta ti treba ?

Also tagged with one or more of these keywords: git, indijska, serija, online, epizoda, prevod

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika