Skoči na sadržaj

* * * * - 20 glasova

Adini Feriha Koydum

Adini Feriha Koydum Serija turska

• Please log in to reply
60536 odgovora na ovu temu

#6601 mirka

mirka

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 15172 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:34 PM

ko o čemu ja o rejtingu...ubila sam se na poslu da doznam šta je iza 1o mjesta još nisam doznala...ali u toku dana doznam...najavljuju fragman
http://www2.dizifilm...d=214702-najava fragija
http://www2.dizifilm...=214693-rejting do 10. :ph34r:
Postirana slikaBEZVREMENSKA LJUBAV........SREĆA....

#6602 megi 32

megi 32

Ekspert

• Members
  • 1334 postova

Molim neku od dobro upucenih forumasica da mi objasni sta znaci

"Broj otvorenih tagova za citate se ne poklapa sa brojem zatvorenih tagova."

Napisala sam post Loli i nisam mogla da ga posaljem zbog gore napisanog upozorenja.
Hvala

Za sve postoji prvi put....

#6603 MarijaB

MarijaB

Ekspert

• Members
  • 1794 postova
  • LocationBeograd,Srbija

EVO GA NOVI FRAGMAN

http://www2.dizifilm....asp?kat=214703
Postirana slikaPostirana slikaPostirana slikaPostirana slika

Postirana slikaPostirana slikaPostirana slika

Postirana slika Postirana slika

#6604 Gaby

Gaby

Ekspert

• Members
  • 2199 postova

stigao fragman..
evo vidite i u Turska padala kisa ;)

#6605 Gaby

Gaby

Ekspert

• Members
  • 2199 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:35 PM

EVO GA NOVI FRAGMAN

hahahhaha...ja i ti u isto vreme....
telepatija ;) :wub:
  • MarijaB se ovo sviđa.

#6606 Gaby

Gaby

Ekspert

• Members
  • 2199 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:36 PM

ko o čemu ja o rejtingu...ubila sam se na poslu da doznam šta je iza 1o mjesta još nisam doznala...ali u toku dana doznam...najavljuju fragman
http://www2.dizifilm...d=214702-najava fragija
http://www2.dizifilm...=214693-rejting do 10. :ph34r:

ja bi tebi ovaj mesec dala pola plate ;) srecom da neradis za mene ;) :P :wub:

#6607 Gaby

Gaby

Ekspert

• Members
  • 2199 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:37 PM

Molim neku od dobro upucenih forumasica da mi objasni sta znaci

"Broj otvorenih tagova za citate se ne poklapa sa brojem zatvorenih tagova."

Napisala sam post Loli i nisam mogla da ga posaljem zbog gore napisanog upozorenja.
Hvala

rado bi ti pomogla...ali neznam ni ja....
mozda si citirala vise postova...

#6608 svabica

svabica

Ekspert

• Members
  • 2808 postova
  • LocationBerlin / Nemacka

Postirano 03 December 2012 - 03:40 PM

EVO GA NOVI FRAGMAN

JELI OVO ONAJ AUTO STO MU MEHO POLUPA OD TADA JE POCELA CELA FRKA :lol: OVAJ ENGIN GORI OD JAVUZA :lol: :wub:
Postirana slikaPostirana slika

#6609 Gaby

Gaby

Ekspert

• Members
  • 2199 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:40 PM

DOBAR DAN DEVOJČICE

KOD MENE OBLAČNO I MRAČNO CEO DAN,UFF KADA ĆE VIŠE TO LETOOOO Postirana slika

Postirana slika

http://www.youtube.com/watch?v=LOoKgLqo3GI

leto....pa za jedno pola godine :blink: :wacko:
i kod mene danas hladno...kisa celo popodne... :angry:

#6610 svabica

svabica

Ekspert

• Members
  • 2808 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:42 PM

stigao fragman..
evo vidite i u Turska padala kisa ;)

DE SI BRE MAKEDONCE NEMA TE KO FAKSA :lol: :lol: (SECAS SE PRASKA ZA VES FAKS)JEDNO VREME NISI MOGAO DA GA NIGDE KUPIS ODATLE I PITANJE :lol: :lol: :wub:

#6611 Gaby

Gaby

Ekspert

• Members
  • 2199 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:43 PM

Gaby , ne vraćaj svekrvu , bit ću tu od 0-24h :lol: :lol: :wub:

nevracam...nevracam...
vidim da su moje zakane imale efekat ;) :P :lol: :lol: :wub:

#6612 MarijaB

MarijaB

Ekspert

• Members
  • 1794 postova
  • LocationBeograd,Srbija

Postirano 03 December 2012 - 03:43 PM

hahahhaha...ja i ti u isto vreme....
telepatija ;) :wub:

HIHIHIHI,JESI LI VIDEL U ISTO VREME :P

KAKVA KIŠA KADA TREBA DA PUTUJEM TAMO :angry:

#6613 MarijaB

MarijaB

Ekspert

• Members
  • 1794 postova
  • LocationBeograd,Srbija

Postirano 03 December 2012 - 03:45 PM

JELI OVO ONAJ AUTO STO MU MEHO POLUPA OD TADA JE POCELA CELA FRKA :lol: OVAJ ENGIN GORI OD JAVUZA :lol: :wub:

ENGIN,NAČISTO PROLUPAO,UŽAS A SERIJA ,OD ROMANTIČNE PRIČE DO TRILERA SA PRIMESAMA HORORA Postirana slika

#6614 MarijaB

MarijaB

Ekspert

• Members
  • 1794 postova
  • LocationBeograd,Srbija

Postirano 03 December 2012 - 03:46 PM

leto....pa za jedno pola godine :blink: :wacko:
i kod mene danas hladno...kisa celo popodne... :angry:

U Beogradu,ceo dan mrak Postirana slika

#6615 Gaby

Gaby

Ekspert

• Members
  • 2199 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:49 PM

DE SI BRE MAKEDONCE NEMA TE KO FAKSA (SECAS SE PRASKA ZA VES FAKS)JEDNO VREME NISI MOGAO DA GA NIGDE KUPIS ODATLE I PITANJE

kako me nema????ja sam juce skoro celo posle podne utrnula pred lap topom :angry: ...tebe nije bilo!!!
cekam opravdanje...inace imaces ukor pred izbacivanja :angry: :P :lol: :lol: :wub:
nemalo faks!?!?!? :o pa sto nisi javila...ja bi ti odma poslala :huh: :P
nemalo faksa????pa gde ti zivis????u Nedojdiju????

#6616 svabica

svabica

Ekspert

• Members
  • 2808 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:49 PM

ENGIN,NAČISTO PROLUPAO,UŽAS A SERIJA ,OD ROMANTIČNE PRIČE DO TRILERA SA PRIMESAMA HORORA Postirana slika

JA JE GLEDAM I BAS ME INERESUJE STA SU SMISLILI ZA KRAJ JER NEKAKO SVE SE PONAVLJA :angry: :angry: :wub:

#6617 Nikolina-Tanja

Nikolina-Tanja

Ekspert

• Members
  • 8393 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:51 PM

VERA VERA....tvoj post nemogu da citiram....pa ću ti samo reći od A do Ž sve si napisala kako je....
meni je žao mladog glumca što drugi manipulišu sa njim.....eto čak i mlade curice su odustale zato i ne može biti glumac godine jer su razočarane pa nisu glasale za njega.....šteta.....
za tebePostirana slika

Ne tece rijeka,nego voda.Kao sto ne prolazi vrijeme nego mi.

#6618 mirka

mirka

Ekspert

• Members
  • 15172 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:51 PM

Postirana slikaVeraVera, na 03 December 2012 - 01:28 PM, je napisao:

Zasto mi smeta „nova“ serija .. Emirov put ??????

Zaboravite sta je bilo ... glasi poruka ... ovo je nova serija .

Nova serija je nova serija ... u njoj od pocetka krecemo da upoznajemo likove i da zauzimamo stav prema njima ... od simpatija do animoziteta ... od ravnodusnosti do emocije ovakve ili onakve . Tako je to kod novih serija .

Al ako nesto ide kao nova serija a odnos prema likovima se nastavlja ... nosi iz predhodnog serijala... onda to nikako ne moze biti nova serija nego samo nastavak predhodne .

Emir je dobar covek .... mi to znamo , otkud nam to ??? ako je na samom pocetku „nove“ serije prikazan kao hladnokrvni gad , spreman da najbezocnije povredi neduznog , i to ne slucajno , ne afektno , vec smisljeno i planirano ... na najgori moguci nacin ... s predumisljajem .

Da je u pitanju nova serija ... i jedan takav pocetak ... mlad, lep muskarac, siguran i samouveren u svoje osvajacke sposobnosti , odluci da dirne u devojacku cast ... hladnokrvno ... a videli smo u „ nekoj seriji koja nema veze sa ovim „ koliko je devojacka cast vazna ... da cura zbog nje dizu ruku na sebe ... pitam se da li bi takav junak mogao da ima icije simpatije .

Cudno ... a nas junak ne samo da ima simpatije nego i razumevanje za postupak . Otkud to ???? pa znamo da je dobar covek , provereno , znamo da ce se pokajati , znamo da ce sve uraditi da ispravi gresku ... znamo da je to afektno uradio ... povredjen je vise puta od tog coveka ... ponasao se nerazumno kao ranjena zver ..... a otkud mi to znamo ???? pa gledali smo predhodni serijal i upoznali naseg junaka ... znamo da ce viteski postupiti . Ma koji smo serijal gledali ?????? Ovo je nova serija ..... receno je da se ono pre zaboravi.

E to mi smeta ... Emira divnog i dragog , impulsivnog i tvrdoglavog , spremnog i pozrtvovanog upoznali smo zahvaljujuci Ferihi . Lik Emira Sarafoglu dobio je simpatije gledalista u seriji AFK . U novoj seriji EY ... krece nova prica , al nas novi junak , ne treba da se bori za nase simpatije i razumevanje , vec ih ima iz serije koju treba da zaboravimo . Koliko je ovo posteno ??? nastavlja put ... njegov put ... na slavi i lovorikama koje su pratile AFK . A glavnog lika te serije koju treba da zaboravimo vise nema .Postirana slika... ona je bila ... ona je pomogla i ucinila naseg junaka divnog , savrsenog .... i sad nju zaboravljamo a njega savrsenog pamtimo .

Pomalo sam sebe iznenadila ... zasto imam takav otpor prema EY ... do sad bi to najednostavnije resila .... ne dopada mi se ... ne gledam ... ali ovaj put to ne mogu tako .

Serija AFK je na mene ostavila snazan utisak ... toliko snazan da druge serije ne mogu ni da pokusam da gledam ... ja sam kao Srdja ... on je procitao jednu knjigu , ona mu se dopala ... i vise nije hteo da cita ... da ne kvari utisak o ovoj koju je procitao i koja
mu se dopala .

Postirana slika

Smeta mi taj bezobrazan nacin , da se pravi serija „kao nova“ od onog sto imaju , sto im je ostalo ... sto glumaca sto price ... a koristi slava i publika onoga sto je bilo . Cak im i ja , i drugi koji misle slicno dizemo rejting .... koji gledamo ne od zelje i interesovanja vec iz ogorcenja sta rade ... gde im je obraz ...

Kod mene ovo postize los efekat .... za Cagu sam u AFK imala simpatije ... a sad krece moj otpor i protest za njega ... ni krivog ni duznog ... momak mi postaje nesimpatican ... pronalazim mu zamerke i tamo gde sam nekada imala pohvale . Koliko ce mu ova „ nova „ serija doneti stete a koliko koristi .... vreme ce pokazati .. al sada po svim rezultatima popularnost mu opada.

Popularnost mu je stvorio lik Emira Sarafoglu ... bogatog pleyboya koji se zbog ljubavi prema jednoj obicnoj devojci menja u muskarca koji je san svake devojke ... . Kroz njegov lik , stvorena je nada obicnim curama , kojih je svakako najvise ... da su bajke moguce ... da ih u njihovim obicnim , skromnim zivotima ... moze pronaci i odabrati princ ... muskarac u kog su uprte oci vecine devojaka ... a njegove vide samo nju . Bajka ...... mnoge su mogle da se poistovete sa Ferihom ...

Sa ovom novom pricom u EY .... malo je cura koje se mogu naci, poistovetiti ... nema bajke , samo surova igra bogatog sveta ... koji ne preza ni od cega ...

pozzzzzzzz Postirana slika

Posebna si :wub: :wub:

Bravo draga... sve si izvrsno opisala, mene zanima koliko je Cagaty bio upućen u scenarij "nove " serije , mislim zar oni ne dobiju scenarij prije potpisivanja ugovora , ne kompletan već neki "kostur " ... meni je nevjerojatno da potpišeš ugovor sa informacijama kolika je lova i koliko je trajanje tvog angažmana.. ;) a šta bi trebao radit ? hmm kako se scenaristu sine koja ideja.. zar je usitinu tako... ;)

Fatiha i tu produkciju sam doživjela kao ljude koji ne mare, imali su uspjeh ... i na vrhuncu uspjeha se nisu htjeli zaustavit, jer zašto ne zaradit još više i više na uštrb svega i svakog, nema odstupanja nisu uspjeli s nastavkom, ajmo ispočetka koliko god da blesavo i nebulozno zvučalo... za ovakav slučaj ... nisam ni čula al uvjerena sam da ni postoji...

Mene štoviše smeta ,što umanjuju , u biti svode na nešto minorno svu kvalitetu i veličinu Femir priče, dobro da je ne prezenitiraju kao neku vrtićku ljubav ... tamo se nekih dvoje klinaca poljubilo...

Draga moja ja sam uvjerena da Emir taj koji ima amneziju...da nije bilo treće sezone nikom ne bi bio gorak okus ustima , već bila serija koju ostavila velčanstven utisak na sve nas ... ovako Feriha umrla, Emir luta po svijetu...Zoki postavila sliku ( draga samo stavljaj ) Emir i G. skupa , prvo što sam pomislila " idiote jedan " ... :rolleyes: :ph34r: toliko o mom obožavanom liku ...

Ps .htjela sam sve boldat ,sve bi se zacrnilo ...supeer napisano
da li sam uspjela prenijeti oba posta veraverin i evin......da se nadovezujem bojim se opet će biti neshvatanja.....mada je sve rećeno a ja to ne bih znala u rukavicama...
jedno je sigurno.....ni milica ne bi htjela da emir tako strašnom i bolno tuguje....želila bi mu samo sreću ...jer ga je beskrajno voljela....ali nikako nebi opravdavala njegove iste greške....a njih je puno....da za to treba imati želudac....
svi oni koji su učinili njihov život paklom...poslije i emirov...sad su tu....i emir nema puta ....nema svog puta on je osoba nošena vjetrom.....olujom
zato ni ja nemogu mnogo stvari da prihvatim.......
pa ni klip amelam ---a pjesma prekrasna i oni mladi lijepi ali ja bih ispod stavila ne sviđa mi se......i molim da se niko ne vrijeđa.....nikog ne osuđujem ...jednostavno govorim svoj stav
vera vera ......zato ti nisi često na forumu....nego onako majstorski...izneseš analizu emira i nas koji neke ili većinu njegovih postupako ne možemo prihvatiti
postajemo dvojne ličnosti...kao da imam bi polarni poremećaj-JA ILI DRUGI ILI EMIR ILI AKSON ILI PARE
MA TO ĆE JENIS DA IZANALIZIRA-----
ZA TEBE Postirana slika

Postirana slikaBEZVREMENSKA LJUBAV........SREĆA....

#6619 Gaby

Gaby

Ekspert

• Members
  • 2199 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:52 PM

zamisli kakve moci ima nas Emir kad je ovaj...neznam mu ime...morao da posalje dvadesetak bitange da....

#6620 svabica

svabica

Ekspert

• Members
  • 2808 postova

Postirano 03 December 2012 - 03:52 PM

kako me nema????ja sam juce skoro celo posle podne utrnula pred lap topom :angry: ...tebe nije bilo!!!
cekam opravdanje...inace imaces ukor pred izbacivanja :angry: :lol: :wub:
nemalo faks!?!?!? :o pa sto nisi javila...ja bi ti odma poslala :huh: :P
nemalo faksa????pa gde ti zivis????u Nedojdiju????

BILA SAM NA RODJENDANSKOJ PROSLAVI I DOSLA KASNO NISAM BILA ZA NISTA ....
A FAKSA NIJE BILO 90 GODINA SADA GA IMA IMAMO CAK STA VISE I OVO :lol: :wub:
Postirana slika
JA TI OVO KORISTIM ZA SVE ......ha,ha,haaaaaaaaaaaaa

Also tagged with one or more of these keywords: Adini Feriha Koydum, Serija, turska

5 korisnik(a) čita ovu temu

1 članova, 3 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Google (1), sikret