Skoči na sadržaj

* * * * - 22 glasova

Adini Feriha Koydum

Adini Feriha Koydum Serija turska

• Please log in to reply
65808 odgovora na ovu temu

#52541 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 17702 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 29 August 2013 - 09:35 PM

Cure drage , Jeco i Ruby ... da pomognem u resavanju nesporazuma , AFK je imala 67 ep.  zavrsila se onako nezavrseno i nejasno . Kad Hazal nisu uspeli da obezbede za III sezonu krenuli su nastavak koji se zvao Adini Feriha Koydum - Emirov put ... i isle su ep 68,69,70,71,72 ... i tu stalo . Napravljena pauza od 2-3 nedelje ... porucili gledalistu ... zaboravite ono sto ste gledali ide nova serija Emirov put ... bez AFK ... i tu snime 8 ep. i opet stanu nezavrseno , zbog loseg rejtinga i bojkota fanova .  

Koliko sam vas razumela ... Ruby je gledala AFK 67 ep i Emirov put 8 ep ... i zato ne zna za Halila

Jecika , mislim da nigde nema prevod 70 ,71,72 ... jer je vec bilo najava da nastavak lose ide i da ce stati sa snimanjem . Nas je ovde nasa ZOKI izvestavala ... bila je reporter na terenu ... gledala uzivo epizodu i nama PREPRICAVALA sta se dogadja . Mogu ti reci da je  Zoka bila interesantnija od epizode .

...........

Vero, ima 70 epizoda sa prevodom...pogledala sam i 71 i 72 bez prevoda, one su jako bitne, narocito razgovor izmedju Emira i Rize, kao i razgovor izmedju policajke i Emira....ti razgovori su prekretnica Emirovog samoubijanja i samoranjavanja ...kada se sve to pogleda seriija i dalje ima smisla....ja sam suze i suze prolila sa epizodama nakon Ferihe...ta njegova patnja i bol, i zivot posle nje su tako teski i on je tako dobro odigrao da sam ja jos uvek ocarana...kako je on nju voleo i jos uvek voli....upravo sam krenula sa Emirovim putem

Ponavljam, glupo je sto su ubili Ferihu, jako glupo, aj da su je oziveli, spasila se itd...al i njegova bol prikazana nakon toga je dovoljna...ne znam sta me ceka u Emirovom putu, al ono samoubistvo Unala je bilo dovoljno da sam postavila pauzu jer mi treba vremena da se vratim malo u stvarnost jer danasnji dan mi je za jedan konopac  :( totalno sam dokrajcena :( zalono je sa moje strane koliko sam se uzivela :(

#52542 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 17702 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 29 August 2013 - 09:39 PM

---------------------------

K vragu....kako mi je to izmaklo :rolleyes: ....ili je to neka selektivna amnezija jer mi je suludo da ovaj divljak pobjegne iz ludnice svako malo :blink: :huh: :rolleyes: !!!

...........

Jel si odgledala epizode nakon Ferihine smrti?!

Postoje 68, 69, 70 sa prevodom i 71 i 72 bez prevoda, nakon toga krece Emirov put ,vidim da ih ovde ima 8 al sam ja videla i 9-u najavu ...

#52543 VeraVera

VeraVera

Ekspert

• Members
  • 4739 postova

Postirano 29 August 2013 - 09:49 PM

....ja sam kućepaziteljeva kćerka....došla sam po smeće....

KZKjy.jpg

C12wh.jpg

...Jel imate smeće...

184z0.jpg

AjKkw.jpg

pjolH.jpg

Bobo , slike su prelepe ... mogla bih na svaku staviti lajkic ... ili da je pronosam . Ovu sam morala da ponovim ... Feriha mi je ovde za ... joj majko mila kako sam ja nju mogla da dozivim i osetim . Ova poslednja slika je kad je usla u lift nakon sto se celom drustvu predstavila ....... JA SAM DOMAREVA CERKA I DOSLA SAM DA  POKUPIM  SMECE .  

• mirka se ovo sviđa.

Ko vidi cilj , taj vidi i put 

#52544 Ruby

Ruby

romantic panda

• Members
  • 14010 postova
  • LocationZagreb

Postirano 29 August 2013 - 09:55 PM

...........

Vero, ima 70 epizoda sa prevodom...pogledala sam i 71 i 72 bez prevoda, one su jako bitne, narocito razgovor izmedju Emira i Rize, kao i razgovor izmedju policajke i Emira....ti razgovori su prekretnica Emirovog samoubijanja i samoranjavanja ...kada se sve to pogleda seriija i dalje ima smisla....ja sam suze i suze prolila sa epizodama nakon Ferihe...ta njegova patnja i bol, i zivot posle nje su tako teski i on je tako dobro odigrao da sam ja jos uvek ocarana...kako je on nju voleo i jos uvek voli....upravo sam krenula sa Emirovim putem

Ponavljam, glupo je sto su ubili Ferihu, jako glupo, aj da su je oziveli, spasila se itd...al i njegova bol prikazana nakon toga je dovoljna...ne znam sta me ceka u Emirovom putu, al ono samoubistvo Unala je bilo dovoljno da sam postavila pauzu jer mi treba vremena da se vratim malo u stvarnost jer danasnji dan mi je za jedan konopac  :( totalno sam dokrajcena :( zalono je sa moje strane koliko sam se uzivela :(

-----------------------------

Jaaaao, Jeco...ubit ću te a nećeš ni znat zašto :angry: .... ;) :P !!!

#52545 Ruby

Ruby

romantic panda

• Members
  • 14010 postova
  • LocationZagreb

Postirano 29 August 2013 - 10:03 PM

Bobo , slike su prelepe ... mogla bih na svaku staviti lajkic ... ili da je pronosam . Ovu sam morala da ponovim ... Feriha mi je ovde za ... joj majko mila kako sam ja nju mogla da dozivim i osetim . Ova poslednja slika je kad je usla u lift nakon sto se celom drustvu predstavila ....... JA SAM DOMAREVA CERKA I DOSLA SAM DA  POKUPIM  SMECE .  

------------------------------

Eto, Vera....to je otprilike to što ja tolko raplam na Ferihu - ŠTA JE NJOJ OVO TREBALO :rolleyes: :angry: ....osim što je trebalo za zaplet serije...ok ;) :P !!!

Feriha je hrabra, buntovna, pametna....zašto ih nije ovako "sastavila" odmah tamo na faksu kad su pričali kako da odu na kavu u štajaznam koji mondeni kutak svijeta ???  To bi bila pljuska njima...a ovako je ona morala crveniti pred mnogima manje vrijednijim od nje !

#52546 Ruby

Ruby

romantic panda

• Members
  • 14010 postova
  • LocationZagreb

Postirano 29 August 2013 - 10:07 PM

...........

Jel si odgledala epizode nakon Ferihine smrti?!

Postoje 68, 69, 70 sa prevodom i 71 i 72 bez prevoda, nakon toga krece Emirov put ,vidim da ih ovde ima 8 al sam ja videla i 9-u najavu ...

----------------------------

Ma, JOK :blink: :blink: :blink: ...ja mislila da je to zadnja, kad ona pogiba...i još si mislim - šta sad još ima da se kaže, kad su cure rekle da je to kraj :( !

Ooooooo, glupe mene :ph34r: :ph34r: :ph34r: !!!

Ok...znači, još imam posla :huh: ...uhhh....to ću sutra !

#52547 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 11407 postova

Postirano 29 August 2013 - 10:12 PM

Ja po običaju kasnim, ali vidim Lolu i Megi32...što znači da nisam sama....Pozdrav devojke moje.... :wub:

Megi32, ako već pričamo o novim projektima, lično bih volela da se nove teme otvore i da se ne mešaju tri teme....Ko bi se u svemu tome snašao...Jedni pišu o afk, drugi o ask, a treći o medcezir....Već su se na fb oformile posebne grupa za praćenje serija, i ne znam što i ovde ne bi bilo tako....Mislim da je jednostavnije, i lakše je prići nekoj temi od početka, nego na nekoj ko zna kojoj strani, kao što je to kod nas....

Svima koji su večeras komentarisali i pisali, ja bih odgovorila jednom izrekom, koja ujedno može da posluži za razmišljanje, i da da odgovore na mnoga pitanja i dileme....a ona glasi....

ŠTO VIŠE VOLIŠ I VERUJEŠ, VIŠE GUBIŠ.....

pure%2520love-2.jpg

Opruži se, dohvatićeš...

#52548 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 11407 postova

Postirano 29 August 2013 - 10:22 PM

Dobro veče  društvance  :wub:

kako ste mi ?...ja malo hodala .. :) ..pa ne znam šta se dešava ...

jeste li se šta dogovarale za gledanje novih serija od naših ljubimaca ....?

još malo ima vremena ...voljela bih da opet zajedno gledamo .. :wub:

1175281_10201296824655795_974165055_n.jp.

Zoko pozdrav mila....ja već odgovorih Megi, ja sam za posebne teme....jer bi bila velika zbrka, a možda neće svi da se uključuju u komentare svih serija....a i bilo bi korektnije prema novim forumašima....

Opruži se, dohvatićeš...

#52549 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 17702 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 29 August 2013 - 10:26 PM

----------------------------

Ma, JOK :blink: ...ja mislila da je to zadnja, kad ona pogiba...i još si mislim - šta sad još ima da se kaže, kad su cure rekle da je to kraj :( !

Ooooooo, glupe mene :ph34r: !!!

Ok...znači, još imam posla :huh: ...uhhh....to ću sutra !

...........

Oj, sad si me razocarala  :angry:  pa jel si mislila oni to s brda s dola....draga moja spremi lavorce....ubit cete...sreca ide vikend :D  niko nece primetiti tvoje podocnjake  :D

#52550 VeraVera

VeraVera

Ekspert

• Members
  • 4739 postova

Postirano 29 August 2013 - 10:30 PM

Ja po običaju kasnim, ali vidim Lolu i Megi32...što znači da nisam sama....Pozdrav devojke moje.... :wub:

Megi32, ako već pričamo o novim projektima, lično bih volela da se nove teme otvore i da se ne mešaju tri teme....Ko bi se u svemu tome snašao...Jedni pišu o afk, drugi o ask, a treći o medcezir....Već su se na fb oformile posebne grupa za praćenje serija, i ne znam što i ovde ne bi bilo tako....Mislim da je jednostavnije, i lakše je prići nekoj temi od početka, nego na nekoj ko zna kojoj strani, kao što je to kod nas....

Svima koji su večeras komentarisali i pisali, ja bih odgovorila jednom izrekom, koja ujedno može da posluži za razmišljanje, i da da odgovore na mnoga pitanja i dileme....a ona glasi....

ŠTO VIŠE VOLIŠ I VERUJEŠ, VIŠE GUBIŠ.....

pure%2520love-2.jpg

Pozdrav Bobic  :wub: 

Ne znam cija je izreka ... ne bih da diram u autoritet tvorca iste ... ali ja se ne slazem , onako licno za mene ona ne vazi . Mislim da nikad ljubav coveka ne moze uciniti gubitnikom ... covek kad voli , nebitno sta i koga  ...( ne odnosi se samo na partnerske odnose ) ... ta je ljubav u njemu , njegova je , njega ispunjava i niko mu je ne moze oduzeti ... bez obzira  da li se ona vraca od onoga koji se voli . A verovanje ... cemu sumnja ??? 

#52551 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 11407 postova

Postirano 29 August 2013 - 10:32 PM

--------------------------

Ehhhh...jesam kokoš :rolleyes: ...kako sam se tako mogla zabuniti :huh: .... no, hvala ti...hehe ;) ...najmiris na svijetu :wub: !!!

Rubi, ma šta to ima veze...kao da ja znam baš svo cveće....još uvek nagađam za neko, i ako je moj muž imao cvećaru godinama....nisam naučila, a i nisam se ni trudila....I astromerije i frezije se ređe viđaju, i manje su poznate.... i spadaju u nežne biljke....

Ja sam se opredelila za takođe retku biljku....anemone...

french-anemone-flower-bouquets.001.jpg

Opruži se, dohvatićeš...

#52552 VeraVera

VeraVera

Ekspert

• Members
  • 4739 postova

Postirano 29 August 2013 - 10:35 PM

...........

Jecika , ne znam tacno  ... al' ako me secanje sluzi onda bi ti razgovori mogli bili ovo : 

Riza je dosao kod Emira da ga zamoli za pomoc , da razgovara sa Omerom ... i objasni mu njihovu FEMIR ljubav , posto je Omer u depresivnom i rusilackom raspolozenju zbog smrti Ferihe i Zehre ... a u svojoj glavi ima trip da je Emir odgovoran za Ferihinu smrt . On je u periodu njihove ljubavi bio u selu ... i ne zna koliko su se i kako oni voleli ... a Riza , obzirom kakav je bio i koliko je znao o njihovoj ljubavi ... nije mogao da mu odgovori na mnoga pitanja . 

A sa policajkom ... bilo je vise razgovora ... ali jedan od duzih je bio kad ona pokusava da mu objasni kako je i ona izgubila blisku osobu ... oca ... ali ne moze sebi da dozvoli  luksuz kao on i da se prepusti patnji i cekanju smrti vec mora da se bori i zivi sa tim gubitkom . Ima majku i mladjeg brata koje mora da izdrzava .  Ako su to uopste csene na koje ti mislis ?????  

• Jeca se ovo sviđa.

#52553 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 11407 postova

Postirano 29 August 2013 - 10:36 PM

Lolo ja prestala da ih ređam, k'o velim....da ne budem dosadna....A zaista su prelepe, slučajno sam na njih natrčala....pamogu po neku da postavim....ali kad me mame pojedini važni momenti, pa onda zaređam....

Opruži se, dohvatićeš...

#52554 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 11407 postova

Postirano 29 August 2013 - 10:54 PM

Pozdrav Bobic  :wub: 

Ne znam cija je izreka ... ne bih da diram u autoritet tvorca iste ... ali ja se ne slazem , onako licno za mene ona ne vazi . Mislim da nikad ljubav coveka ne moze uciniti gubitnikom ... covek kad voli , nebitno sta i koga  ...( ne odnosi se samo na partnerske odnose ) ... ta je ljubav u njemu , njegova je , njega ispunjava i niko mu je ne moze oduzeti ... bez obzira  da li se ona vraca od onoga koji se voli . A verovanje ... cemu sumnja ??? 

Ne znam ni ja čija je, ali mi se učinila primenljivom.....Da ti si u pravu, ali ako se čovek razočara u nekog kome je ta ljubav namenjena, što nije nemoguće, verovatno je gubitnik, jer se što šta može izgubiti....Neka ta ljubav u nama i dalje ostane....i tačno je da je ne može uzeti niko, ali da li može biti ista, ako nas je nešto zbog nje pogodilo i zabolelo..... Isto tako je sa verovanjem....sumnja dolazi kada se u nekog izgubi vera....i opet se nešto izgubi...poverenje.....Bar ja tako mislim....

Opruži se, dohvatićeš...

#52555 bosanka

bosanka

Ekspert

• Members
  • 7394 postova

Postirano 29 August 2013 - 11:02 PM

..........

I ja sam u soku...sinoc nisam mogla da spavam...jutros sam ponovila poslednju ep da nisam nesto ispustila, al jok...koja glupost sto je ubio Halil...pa bas je pobegao iz ludare na njenom vencanju.....a onda dolaze nastavci, ne razumem, niti cu....u soku sam....evo gledam 69 ep...meni je jako zao Emira, jedino to mogu reci...suosecam sa njim tu njegovu bol....ubise me scene i muzika na groblju....njegove suze u ocima....nesto mi govori da ne nastavljam dalje  :(  al ne mogu, odgledacu  :(

U svakom slucaju nije mi zao ni jedne jedine provedene secunde uz seriju...ponekad sam se izgubila u seriji da nisam znala sta je realnost....uzivela se u njihovu pricu, u njihovu ljubav, patnju i bol....mogu reci da mi je njihova ljubav duboko urezana u secanju i srcu, i da takva ljubav nikada ne umire...nece ni kod mene....za mene oni su ostali zajedno ^_^

Hvala Ruby sto mi je predlozila seriju, a ja cu biti pred malim ekranima u septembru, u petak , nastavljam da gledam Cagu, a i na forumu sa vama  :)

Jeco, ne mogu a da se ne nasmijem na tvoj komentar. :) ...nije duso tebi nego nama svima....toliko si me podsjetila na nas kad smo sve skupa ocekivale novu seriju i nagadjale sta ce da se desi. Strepile...... sta ce da bude u iducej epizodi.  Da li ce pasti poljubaci  pomirenje ili ce Fatih opet da komplikuje ( a vec sam imala i ludacku kosulju za njega :o ).....ja do duse nikada nisam pregledala na Emirovom putu jer su mi nove cure "kako smo ih zvale" smetale i ni jedna mi nije bila dovoljno dobra za njega, a posebno poslije  tri mjeseca od Ferihine smrti. Jedino sto ti mogu reci za AMNEZIJU ona dugo traje vidis koliko nas drzi :lol:  i bas mi je drago sto je uhvatila tebe i Rubi ista bolest :lol: samo cuvaj se neizljeciva je :lol: znaci nastavljamo zajedno :P  

• VeraVera i Jeca se ovo sviđa
Postirana slika Postirana slika

#52556 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 11407 postova

Postirano 29 August 2013 - 11:03 PM

Malo slikica iz sinoćne 33 ep....

I4dnt.jpg

Gs7lc.jpg

Nwf1u.jpg

• VeraVera se ovo sviđa.

Opruži se, dohvatićeš...

#52557 bosanka

bosanka

Ekspert

• Members
  • 7394 postova

Postirano 29 August 2013 - 11:05 PM

mirkiccccccccccccccccccccccccccc nista mi nije sumljivo :lol:  :lol:

1017001_616143641761790_2136422356_n.jpg

#52558 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 11407 postova

Postirano 29 August 2013 - 11:05 PM

5dLRD.jpg

LCnQv.jpg

XBhFF.jpg

Opruži se, dohvatićeš...

#52559 bosanka

bosanka

Ekspert

• Members
  • 7394 postova

Postirano 29 August 2013 - 11:06 PM

Malo slikica iz sinoćne 33 ep....

I4dnt.jpg

Gs7lc.jpg

Nwf1u.jpg

pozdrav Bobic ne vidim te dole :P

#52560 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 11407 postova

Postirano 29 August 2013 - 11:07 PM

F2cmd.jpg

Hzkim.jpg

VFFbS.jpg4mywD.jpg

• VeraVera se ovo sviđa.

Opruži se, dohvatićeš...

Also tagged with one or more of these keywords: Adini Feriha Koydum, Serija, turska

5 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 5 gostiju, 0 anonimnih korisnika