Skoči na sadržaj

Foto

Vrati moju ljubav - Ruska serija

vrati moju ljubav ruska serija

• Please log in to reply
511 odgovora na ovu temu

#1 Tabancic

Tabancic

Ekspert

• Administrators
  • 119 postova

Postirano 18 May 2015 - 06:57 PM

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu rusku seriju Vrati moju ljubav !

Vrati moju ljubav je priča o prelepoj devojci Veri koja svira violončelo. Po prirodi je veoma nežna i zbog toga je svi smatraju naivnom.

vrati-moju-ljubav.jpg

Sve epizode nove ruske serije Vrati moju ljubav mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu....oju-ljubav.html

Uzivajte     :) 
Tabanko

#2 Maricak

Maricak

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 903 postova

Postirano 24 May 2015 - 09:33 PM

OVO JE NAJBOLJA SERIJA,DEFINITIVNO. MELODRAMA ODLICNA.SVAKA CAST RUSIMA.

Odgledala sve epizode na ruskom i odusevljena sam. Stanislav je bozanstven,a ona andjeo.Preletela sam malo,po njegovim dosadasnjim ostvarenjima.Nisam iz te branse,ni kompetentna za ocene,ali cu izneti svoj licni stav.A to je,da je kao vino,sto stariji,to bolji :-) .Po meni, ovo mu je najbolja uloga.Svaka cast.Pravi sarmer.

#3 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 25 May 2015 - 08:43 PM

i ja sam pogledala svidja mi se nisan do sad gledala nijednu rusku seriju ali ova me osvojila gledan sa prevodom danas 13

#4 alisa 35

alisa 35

Ekspert

• Members
  • 665 postova

Postirano 26 May 2015 - 12:43 AM

Ajmo curke bacite koji komentar.

Odgledala sam seriju u dahu,prevedeno i bez i definitivno je najbolja serija.Vrlo mi se svidjela,a ona i on su preslatki. :wub:  :wub:  :wub:

Tko je pogleda neće zažalit.Ne znam zašto nitko ne komentira,ne vjerujem da nije gledana. :rolleyes:

#5 Svenja65

Svenja65

Ekspert

• Members
  • 10516 postova

Postirano 26 May 2015 - 10:25 AM

Haj alisa 35, preporučila je Mile tu seriju, a kako danas ne idem u skitnju možda i pogledam! Hvala volim preporuku a još ako je prevedena odmah mi lakše ha ha ha :wub:

#6 sikret

sikret

Ekspert

• Members
  • 7803 postova

Postirano 26 May 2015 - 11:51 AM

Ajmo curke bacite koji komentar.

Odgledala sam seriju u dahu,prevedeno i bez i definitivno je najbolja serija.Vrlo mi se svidjela,a ona i on su preslatki. :wub:  :wub:  :wub:

Tko je pogleda neće zažalit.Ne znam zašto nitko ne komentira,ne vjerujem da nije gledana. :rolleyes:

draga moja ja sam ju pogledala svih 24 epizoda brez prevoda sad gledam sa prevodom.....jako lepa ljubavna priča gdje nakraju ipak ljubav ruši sve granice----oboje su izgubili ljubav veru u ljubav i žive sa strahom da ponovo vole i kad se to desi da se zavole nažalost kod VERE dođe do onoga gdje se sudare prošlost i budučnost VLADA mi je jako sipa dečko ovaj put je spreman učiniti sve za svoju ljubav pa čak i ocu govori da se odrekne njega a on neče dustati od nje

lepa priča gdje nakraju svatko dobije što je zaslužijo i platijo cenu svoju

sad malo me VERA bila razočarala kad je saznala da je oženjenjen tebala je okrenuti novi list a ne dati mu neki mali povod da bi ostala sa ANTONOM nije bitno kaki pakao jih čeka a time je sebi i svojoj porodici zadala veliki UDARAC I ŽIVOT U PAKLU platila je zato visoku cnu a nakraju dobila sjajnog dečka

javim se još napiši i ti nešto pa čemo onda skupa malo prokometarisati

Život nas je naučijo da ljbav neznači međusobno se gledati,več zajedno gledati u istom smeru!

#7 sikret

sikret

Ekspert

• Members
  • 7803 postova

Postirano 26 May 2015 - 11:53 AM

Haj alisa 35, preporučila je Mile tu seriju, a kako danas ne idem u skitnju možda i pogledam! Hvala volim preporuku a još ako je prevedena odmah mi lakše ha ha ha :wub:

:wub:  :wub:  :wub: evo nas i ovde pogledaj ju kad stigneš nečeš zažaliti i videčeš šta miškarac čini za svoju ljubav i gore je spreman premicati

Život nas je naučijo da ljbav neznači međusobno se gledati,več zajedno gledati u istom smeru!

#8 sikret

sikret

Ekspert

• Members
  • 7803 postova

Postirano 26 May 2015 - 11:53 AM

i ja sam pogledala svidja mi se nisan do sad gledala nijednu rusku seriju ali ova me osvojila gledan sa prevodom danas 13

:wub:  :wub:  :wub:

#9 sikret

sikret

Ekspert

• Members
  • 7803 postova

Postirano 26 May 2015 - 11:54 AM

10426232_988134411231454_496028239261936

#10 alisa 35

alisa 35

Ekspert

• Members
  • 665 postova

Postirano 26 May 2015 - 03:15 PM

Da bacim i ja još koji komentar :)  

Meni su Ilona i Anton jako čudan par.On je pogriješio,imao je ljubavnicu koju nije prebolio i kasno se sjetio da mu je ipak previše značila.Doslovno su joj uništili život njih oboje.

On s time što joj nije odmah rekao za ženu,a ona LUDAČA time što se nehumano ponijela prema njoj.Prvo ju je onesposobila,da ne može više svirat,a kasnije čak joj je ukrala i dijete.Za takva zlodjela zaista nema nikakvog opravdanja.

Vera je sve to hrabro podnijela,iako me je kasnije živcirala jer je stalno odbijala Vladinu ljubav,misleći da ju ne zaslužuje.On me je oduševio,em je zgodan,em je doslovno pomaknuo planine za nju,samo da bude u njenoj blizini.

Bilo mi ga je baš žao u trenutku kad je vidio nju i Antona zajedno,shvatio je pogrešno, ali ipak se poslije pokajao i shvatio da ne može bez nje.

Njihova ljubav mi je baš lijepo ispričana i završava kao i svaka moderna bajka :wub:

Ovu seriju sam pogledala na preporuku naših forumašica i oduševila se,jer me je KYG dotukao svojim hororom iz epizode u epizodu.

#11 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 08:49 PM

Da bacim i ja još koji komentar :)  

Meni su Ilona i Anton jako čudan par.On je pogriješio,imao je ljubavnicu koju nije prebolio i kasno se sjetio da mu je ipak previše značila.Doslovno su joj uništili život njih oboje.

On s time što joj nije odmah rekao za ženu,a ona LUDAČA time što se nehumano ponijela prema njoj.Prvo ju je onesposobila,da ne može više svirat,a kasnije čak joj je ukrala i dijete.Za takva zlodjela zaista nema nikakvog opravdanja.

Vera je sve to hrabro podnijela,iako me je kasnije živcirala jer je stalno odbijala Vladinu ljubav,misleći da ju ne zaslužuje.On me je oduševio,em je zgodan,em je doslovno pomaknuo planine za nju,samo da bude u njenoj blizini.

Bilo mi ga je baš žao u trenutku kad je vidio nju i Antona zajedno,shvatio je pogrešno, ali ipak se poslije pokajao i shvatio da ne može bez nje.

Njihova ljubav mi je baš lijepo ispričana i završava kao i svaka moderna bajka :wub:

Ovu seriju sam pogledala na preporuku naših forumašica i oduševila se,jer me je KYG dotukao svojim hororom iz epizode u epizodu.

I JA SAN GLEDALA I ODUSEVILI SU ME I VLADO I VERA. ON POSEBNO COVJEK PLACE A JA SLABA NA MUSKE SUZE A STO COVIK DOBRO IZGLEDA TO JE STRAVA BAS ONAKO MOJ TIP JE DA JE PRIMLAD ALI NEKA. POGLEDALA SAN DO 13 DALJE NEMA PREVOD PRILIPA NEZNAN STO BI DRUGO REKLA.

#12 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 08:52 PM

#13 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 09:14 PM

#14 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 09:17 PM

#15 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 09:20 PM

#16 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 09:25 PM

11377228_988991081134786_191624989700230

#17 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 09:25 PM

11218623_988990957801465_369445414027812

#18 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 09:26 PM

10460108_988990374468190_424916687494188

#19 mile

mile

Ekspert

• Members
  • 16454 postova

Postirano 26 May 2015 - 09:27 PM

11215145_988990174468210_765639603374071

EVO TOLIKO ZA VECERAS MOZDA SE KO ZAKACI KAD VIDI KAKO SU LIPI  I ODLICNI ZAJEDNO IMAJU BAS TU KEMIJU KAO PRAVI ZALJUBLJENI PAR 

#20 krofnica

krofnica

brkoland

• Members
  • 36580 postova

Postirano 27 May 2015 - 01:28 AM

Cure i ja cu vam se pridruziti iako nisam jos ni jednu epizodu pogledala ali planiram da krenem svaki cas.Ove me turske ubise.Kako sam skontala Vera je vidjala ozenjenog muskarca sve dok njegova zena nije saznala ili? Poslije prekida sa Antonom upoznaje Vladu?

Also tagged with one or more of these keywords: vrati moju ljubav, ruska, serija

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika