Skoči na sadržaj

Foto

Samac u braku

serija samac u braku epizoda online gledanje

• Please log in to reply
37 odgovora na ovu temu

#21 Agata

Agata

"Kivančica"

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 10785 postova

Postirano 18 April 2014 - 10:47 PM

--------------------

ljubac agicim i za tebe :wub:

ja je i ne pratim nego volim da se druzim sa mojim kivancicama pa se  po malo oglasavam ali mislim da ide jednom nedeljno  ;)

--------------------------------------------------------------------   

...di si Maro...big_hug-2589.gif...odi da te cmoknem...100103kiss_prv.gif

...i ja došla za Sarom,Sonjom i za tobom...  :)

...ne znam kakva je ovo serija ni kakvi su glumci...al pogledat ću...ako Sara i Sonja kažu da valja...onda mora da valja... ;)  :wub:

Postirana slika Postirana slika

#22 Salee

Salee

Ekspert

• Members
  • 12475 postova

Postirano 20 April 2014 - 11:00 AM

Poz svima!
Tema serije je odlicna,ali nazalost mislim da se glumci nisu snasli u seriji.Pocetak je obecavao,ali onda su ubrzali radnju,sto se meni licno ne dopada.Da se vratim na glumce.On je isuvise mlad za ovu ulogu,i nekako mu ne lezi.Vecina scena djeluje neuvjerljivo,ili kasne ili zure sa reakcijama.Jedino sto mi se svidja je najavna spica.

"Godina prodje..dan nikad"

#23 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 21 April 2014 - 07:28 AM

...di si Maro...big_hug-2589.gif...odi da te cmoknem...100103kiss_prv.gif

...i ja došla za Sarom,Sonjom i za tobom...  :)

...ne znam kakva je ovo serija ni kakvi su glumci...al pogledat ću...ako Sara i Sonja kažu da valja...onda mora da valja... ;)  :wub:

-------------

Agi ...ako volis knjige Mir Jam svideceti se serija....uradjen je film koga jos nema na netu(kazu da je lep)...a seriju su malo zbrzili...saznala sam da ima samo 9 epizoda...meni licno je opustajuca i vraca me u to staro vreme koje mi prija....

aj.gif

#24 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 21 April 2014 - 07:33 AM

Poz svima!
Tema serije je odlicna,ali nazalost mislim da se glumci nisu snasli u seriji.Pocetak je obecavao,ali onda su ubrzali radnju,sto se meni licno ne dopada.Da se vratim na glumce.On je isuvise mlad za ovu ulogu,i nekako mu ne lezi.Vecina scena djeluje neuvjerljivo,ili kasne ili zure sa reakcijama.Jedino sto mi se svidja je najavna spica.

-------

Slazem se...knjiga je jako dobra...ima nesto sto nedostaje u ovoj seriji za razliku od ostalih ekranizovanih...da li glumci ili losa rezija ne znam...bas me zanima kako je film uradjen...

Pozzz

#25 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19375 postova
  • LocationPluton

Postirano 22 April 2014 - 08:26 PM

Kao klinka sam procitala sve njene knjige,neke i 2 puta..Najvise mi se nekako svidjela U slovenackim gorama...

A sto se ove serije tice,glumci su mi mlaki,njanjavi..Radnja se zaista prebrzo odvija..

Ne mogu,a da se ne zamislim koje su to vrednosti i koji moral tada bili,a sta nam se desava sad...Nebo i zemlja,ne mogu reci tad je bilo super,ne mogu reci da je i sad,ali mislim neki mix tog romanticnog i ovog surovog vremena bi bio idealan....

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#26 Agata

Agata

"Kivančica"

• Members
  • 10785 postova

Postirano 24 April 2014 - 05:11 PM

-------------

Agi ...ako volis knjige Mir Jam svideceti se serija....uradjen je film koga jos nema na netu(kazu da je lep)...a seriju su malo zbrzili...saznala sam da ima samo 9 epizoda...meni licno je opustajuca i vraca me u to staro vreme koje mi prija....

aj.gif

... :huh: ...ma, kakve knjige...kakvi bakarači...ja zadnje pošteno pročitala Bukvar u osnovnoj.... :mellow:

...pojma nemam kako sam diplomirala...valjda onako usput,slučajno.... :D

Postirana slika Postirana slika

#27 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 7556 postova

Postirano 25 April 2014 - 07:17 PM

I ja je gledam.......scenario ne ide prebrzo, jednostavno se pridržavaju knjige doslovce.....sve 

što ima u knjizi, bilo je i u seriji.......glumci slatki, mada mi on deluje premlado za ovu ulogu....čitajući, ja sam ga zamišljala malo drugačije.......

Pošto su zajedno i privatno.....onda su valjda jedno drugom po ukusu......mada mi on deluje nekako starije od njega....

I primetila sam vrlo bitnu stvar.......nema onih turskih pogleda.....i baš mi fale.....naši Turci se ne poljube do 60 epizode.....samo se gledaju i upijaju pogledima......a ljubav svuda oko njih.....u našim serijama fali toga.....da dočaraju misli, osećanja u očima......nemir u duši......čežnju, strast...samo izrazom lica, očima, osmehom...pogledom....naši glumci bi trebalo da uče od njih......

Kad ti život da limun, napravi limunadu...

#28 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 999 postova

Postirano 28 April 2014 - 01:16 PM

I ja je gledam.......scenario ne ide prebrzo, jednostavno se pridržavaju knjige doslovce.....sve 

što ima u knjizi, bilo je i u seriji.......glumci slatki, mada mi on deluje premlado za ovu ulogu....čitajući, ja sam ga zamišljala malo drugačije.......

Pošto su zajedno i privatno.....onda su valjda jedno drugom po ukusu......mada mi on deluje nekako starije od njega....

I primetila sam vrlo bitnu stvar.......nema onih turskih pogleda.....i baš mi fale.....naši Turci se ne poljube do 60 epizode.....samo se gledaju i upijaju pogledima......a ljubav svuda oko njih.....u našim serijama fali toga.....da dočaraju misli, osećanja u očima......nemir u duši......čežnju, strast...samo izrazom lica, očima, osmehom...pogledom....naši glumci bi trebalo da uče od njih......

Ina....i ja ih gledam....a mi opet zajedno se nadjemo na istoj temi....svidja mi se...samo zasto ovako sporo postavljaju epizode...10314582_870651732960893_542311767258257

• Ina se ovo sviđa.

#29 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 7556 postova

Postirano 28 April 2014 - 03:23 PM

Ina....i ja ih gledam....a mi opet zajedno se nadjemo na istoj temi....svidja mi se...samo zasto ovako sporo postavljaju epizode...10314582_870651732960893_542311767258257

__________________--

Pozdrav, Sele moja.......što ti ozbiljno zabušavaš......baš  mi fališ........

Nisam obratila pažnju kad ih postavljaju, ali možda zato što kod nas na televiziji serija ide samo jednom nedeljno...kažu da se njihove serije koje smo propustili mogu gledati na ....valjda    www.prva.rs.......pa probaj to da ukucaš i da nađeš 

Kad ti život da limun, napravi limunadu...

#30 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 999 postova

Postirano 02 May 2014 - 04:57 PM

__________________--

Pozdrav, Sele moja.......što ti ozbiljno zabušavaš......baš  mi fališ........

Nisam obratila pažnju kad ih postavljaju, ali možda zato što kod nas na televiziji serija ide samo jednom nedeljno...kažu da se njihove serije koje smo propustili mogu gledati na ....valjda    www.prva.rs.......pa probaj to da ukucaš i da nađeš 

Ina..odgledala sam i 7 epizodu....Radmilo nije lud...skonto je valjda da ga ona sad voli...a sad se on malo igra sa njom...              

Onaj komsija, jel bi Ika...ne znam im jos imena...bas je glup....Taman kad malo krene...mislim evo led se otopio, da se malo zblize..kad ono...nesto se desi....i oni se opet vrate na pocetak...

#31 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 06 May 2014 - 02:14 PM

Ina..odgledala sam i 7 epizodu....Radmilo nije lud...skonto je valjda da ga ona sad voli...a sad se on malo igra sa njom...              

Onaj komsija, jel bi Ika...ne znam im jos imena...bas je glup....Taman kad malo krene...mislim evo led se otopio, da se malo zblize..kad ono...nesto se desi....i oni se opet vrate na pocetak...

-------

Ostale su jos dve epizode koliko sam shvatila...tako da bi sada trebalo da ide na bolje njihov odnos...

#32 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 17 May 2014 - 10:55 AM

Bas je bila lepa epizoda u cetvrtak...ocekivala sam kraj...ali izgleda ima jos... :)

#33 lady_de

lady_de

Ekspert

• Members
  • 220 postova
  • Locationjuzno od usca.......

Postirano 26 May 2014 - 09:40 PM

Poz svima!

Posle male stanke da vas pozdravim i da vam se pridruzim

:) Sale..delim tvoje misljenje…sto se tice ove serije…ON mi je ostao u lepom secanju u  Monte Video.i Sesir profesora …mlad lep sarmantan 

ONA….prosecna i lepota i gluma….

P.S

Sve sam njene knjige procitala .za mene Greh njene majke je za 10 +++++

#34 lady_de

lady_de

Ekspert

• Members
  • 220 postova
  • Locationjuzno od usca.......

Postirano 26 May 2014 - 09:44 PM

Kao klinka sam procitala sve njene knjige,neke i 2 puta..Najvise mi se nekako svidjela U slovenackim gorama...

A sto se ove serije tice,glumci su mi mlaki,njanjavi..Radnja se zaista prebrzo odvija..

Ne mogu,a da se ne zamislim koje su to vrednosti i koji moral tada bili,a sta nam se desava sad...Nebo i zemlja,ne mogu reci tad je bilo super,ne mogu reci da je i sad,ali mislim neki mix tog romanticnog i ovog surovog vremena bi bio idealan....

:D Greh njene majke i U Slovenackim gorama dve koje bih izdvojila  :D

#35 Biljka*

Biljka*

Ekspert

• Members
  • 7083 postova

Postirano 06 December 2014 - 07:35 AM

milos-bikovic-1388704700-421405.jpg

#36 Biljka*

Biljka*

Ekspert

• Members
  • 7083 postova

Postirano 06 December 2014 - 07:36 AM

trenutno najslađi par glumaca brankica-sebastijanovic-milos-bikovic-13

#37 Biljka*

Biljka*

Ekspert

• Members
  • 7083 postova

Postirano 06 December 2014 - 07:37 AM

Milos-Bikovic-i-Brankica-Sebastijanovic_

#38 Biljka*

Biljka*

Ekspert

• Members
  • 7083 postova

Postirano 06 December 2014 - 07:37 AM

spek-samac-u-braku_620x0.jpg

Also tagged with one or more of these keywords: serija, samac u braku, epizoda, online, gledanje

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika