Skoči na sadržaj

Foto

Samac u braku

serija samac u braku epizoda online gledanje

• Please log in to reply
37 odgovora na ovu temu

#1 Tabancic

Tabancic

Ekspert

• Administrators
  • 121 postova

Postirano 11 April 2014 - 12:01 PM

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu domacu seriju SAMAC U BRAKU !

Uspešni mladi advokat Radmilo već je godinama zaljubljen u lepu Beograđanku Ljiljanu. Uprkos tome što je najpoželjniji neženja svog malog grada, on odoleva svim primamljivim bračnim ponudama, i ostaje odlučan u nameri da baš Ljiljana bude njegova žena.

samac-u-braku.jpg

Sve epizode nove domacu serije SAMAC U BRAKU mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu....ac-u-braku.html

Uzivajte  ;) 
Tabanko 

#2 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 5222 postova

Postirano 14 April 2014 - 06:45 AM

Prelepa serija...do skoro nisam znala da je ekranizovana i ova knjiga od Mir Jam...ne sumnjam da ce postici uspeh kao i predhodne ...snimljen je i film po knjizi "Kad ljubav zakasni"..mada ga jos nema na netu..

Hvala na postavljenoj temi...nadam se da ce biti jos zaintresovanih da se druzimo i na ovoj temi..

#3 sara

sara

Ekspert

• Members
  • 10736 postova

Postirano 15 April 2014 - 03:36 PM

Prelepa serija...do skoro nisam znala da je ekranizovana i ova knjiga od Mir Jam...ne sumnjam da ce postici uspeh kao i predhodne ...snimljen je i film po knjizi "Kad ljubav zakasni"..mada ga jos nema na netu..

Hvala na postavljenoj temi...nadam se da ce biti jos zaintresovanih da se druzimo i na ovoj temi..

...

naravno da cemo da se druzimo...i ja nisam znala nego slucajno vidim pre neko vece na televiziji i nesto mi poznat tekst i ukapiram o cemu se radi 

to je prva njena knjiga koju sam procitala i dok su isle one prethodne serija bas sam mislila da bi mogli i ovu da ekranizuju 

#4 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 16 April 2014 - 06:23 AM

...

naravno da cemo da se druzimo...i ja nisam znala nego slucajno vidim pre neko vece na televiziji i nesto mi poznat tekst i ukapiram o cemu se radi 

to je prva njena knjiga koju sam procitala i dok su isle one prethodne serija bas sam mislila da bi mogli i ovu da ekranizuju 

-------------

Sarice... volim.gif

I ja sam je medju prvim procitala tamo neke davne godine ;) ...

Dobro je da su promenili glumce...oni su mi vec bili dosadili :) ... iako su fenomenalni...

#5 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 7667 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 16 April 2014 - 04:21 PM

Vidim da ste vas dve ovde pa samo da vas pozdravim :)  :wub:

'Saznao sam, eto, sad, na kraju svega, da me nije zaboravila. I ne znam da li mi je drago, jer je tuzno. Cesto me pominjala, znaci da je mislila o meni. ''

#6 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 17 April 2014 - 02:25 PM

------

Pozdrav Mare... :wub:

Jel gledas i ti seriju....

#7 sara

sara

Ekspert

• Members
  • 10736 postova

Postirano 17 April 2014 - 02:38 PM

....

Pozdrav Mare ...veceras je ep na TV ne znam kad Tabanko prebaci...Brka mi je isto veceras...a o poslu da ne pricam....valda nece biti zagorelih kolaca :lol:

#8 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 7667 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 17 April 2014 - 02:45 PM

------

Pozdrav Mare... :wub:

Jel gledas i ti seriju....

-----------

Ne ne gledam nesto mi se gl. glumci ne svidjaju -_- , mislim ona zenska :unsure:​ 

Ja sam najvise volela < Ranjeni orao> nekako mi je to najbolje uradjeno  :)

'Saznao sam, eto, sad, na kraju svega, da me nije zaboravila. I ne znam da li mi je drago, jer je tuzno. Cesto me pominjala, znaci da je mislila o meni. ''

#9 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 7667 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 17 April 2014 - 02:46 PM

....

Pozdrav Mare ...veceras je ep na TV ne znam kad Tabanko prebaci...Brka mi je isto veceras...a o poslu da ne pricam....valda nece biti zagorelih kolaca :lol:

----------

Nece nece malo u kuhinju malo na komp i sve ces da postignes ;)

#10 sara

sara

Ekspert

• Members
  • 10736 postova

Postirano 17 April 2014 - 02:59 PM

I meni je Sloboda Micalovic najbolja...ova mi nesto nije legla al on mi sladak i mislim da bolje glumi od nje...nisam znala da su privatno u vezi..bili su gosti kod Ivana Ivanovica ni tamo bas nesto nije bila

#11 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 17 April 2014 - 09:41 PM

I meni je Sloboda Micalovic najbolja...ova mi nesto nije legla al on mi sladak i mislim da bolje glumi od nje...nisam znala da su privatno u vezi..bili su gosti kod Ivana Ivanovica ni tamo bas nesto nije bila

-----------------

Ona je tek diplomirala...ovo joj je prva uloga....mnogima nije legla...meni onako..nije  mi antipaticna....on mi je sladak...i nekako drag,valjda zbog same uloge...

Negledah vecerasnju epizodu.. :( ..imala sam goste...valjda ce je uskoro biti na netu...

#12 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 17 April 2014 - 09:46 PM

Evo malo slicica...

1544612_861724960520237_5279699836947968

10177410_863333103692756_524127415204348

1798703_861718313854235_4324183849795492

#13 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 17 April 2014 - 09:47 PM

10172858_859603310732402_138584753_n.jpg

#14 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 17 April 2014 - 09:48 PM

Ovde mi je bas lepa

1797541_854955704530496_2068932352_n.jpg

#15 sara

sara

Ekspert

• Members
  • 10736 postova

Postirano 17 April 2014 - 09:54 PM

-----------------

Ona je tek diplomirala...ovo joj je prva uloga....mnogima nije legla...meni onako..nije  mi antipaticna....on mi je sladak...i nekako drag,valjda zbog same uloge...

Negledah vecerasnju epizodu.. :( ..imala sam goste...valjda ce je uskoro biti na netu...

....

nisam ni ja gledala ...zadrzala se sa Brkom i zaboravila...ne znam kad Tabanko postavlja il ima negde drugo mozda 

#16 Sonja

Sonja

Ekspert

• Members
  • 5222 postova

Postirano 18 April 2014 - 10:40 AM

....

nisam ni ja gledala ...zadrzala se sa Brkom i zaboravila...ne znam kad Tabanko postavlja il ima negde drugo mozda 

-----------

Izbaci prva.rs na svom sajtu a bude i na youtube...

#17 Agata

Agata

"Kivančica"

• Members
  • 10798 postova

Postirano 18 April 2014 - 05:03 PM

...jupu...eto i mene!...ja za vama ko pile za kvočkom... :D  

...pozdrav svima na ovoj temi... Waving_Smiley_by_Mirz123.gif...a posebno ljubim moje Kivančice...blow-a-kiss-smiley-emoticon.gif

...jel ova serija ide jednom tjedno ili...?

Postirana slika Postirana slika

#18 Agata

Agata

"Kivančica"

• Members
  • 10798 postova

Postirano 18 April 2014 - 05:05 PM

Ovde mi je bas lepa

1797541_854955704530496_2068932352_n.jpg

----------------------------------------------------------------------------------   

...meni je glumica lijepa,a on mi i nije neki... :unsure:

Postirana slika Postirana slika

#19 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 7667 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 18 April 2014 - 10:36 PM

-------------------

i meni je on sipmatican, a  ne svidja mi se nesto njena gluma a i malo mi je kao neki namcor :D

ja sam je gledala u sindjelicima ne znam zasto ali ima nesto u njoj sto me odbija -_-

#20 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 7667 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 18 April 2014 - 10:38 PM

...jupu...eto i mene!...ja za vama ko pile za kvočkom... :D  

...pozdrav svima na ovoj temi... Waving_Smiley_by_Mirz123.gif...a posebno ljubim moje Kivančice...blow-a-kiss-smiley-emoticon.gif

...jel ova serija ide jednom tjedno ili...?

--------------------

ljubac agicim i za tebe :wub:

ja je i ne pratim nego volim da se druzim sa mojim kivancicama pa se  po malo oglasavam ali mislim da ide jednom nedeljno  ;)

Also tagged with one or more of these keywords: serija, samac u braku, epizoda, online, gledanje

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika