Skoči na sadržaj

Foto
* * * * * 14 glasova

Gunesi Beklerken - Cekajuci sunce

cekajuci sunce turska serija gunesi beklernek

• Please log in to reply
17833 odgovora na ovu temu

#2241 VeraVera

VeraVera

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 4457 postova

Postirano 11 February 2014 - 11:36 PM

pogledaj te sad ovo .....pred bolnicom razgovor izmadu borisa i zeynep.....Z ga pita TI NISI ZNAO,,,,on kaze tj B...-.ne..mislim...ucitelj dzihan je bio u potrazi za tobom ,,trazio je moju pomoc,,,tada sam saznao...inace bi ti rekao...Z,-,bili stvarno ,,,,B-naravno da bi,,covjeka kojeg trazila toliko dugo ,,,za kojeg si pitala toliko,,,,naravno da bi ti rekao....da sam znao ,,kako bi ti mogao precutat ,,,kako bi te moga samo pogledat u lice posle toga,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,et sad vi recite ,,,,,da bois nije g,,,,,o a zna da je kerem znao  ,,,,,sad on ispada ko fol faca on bi reko ...,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ee brise ne moze ssudit nekom ako nisi u njegovoj kozi,,,,sve vise sam uverena da on zna za njih,,,,

za pocetak posta ... 65.gif

tvoj komentar , sa kojim se slazem , on je kao neka faca ... a Kerem je eto kvarnjak ... je samo jedan ugao posmatranja tog dogadjaja , postoji i drugi , koji je meni jos bitniji ... PA ZASTO NISI  ZNAO ???????? Zato sto te niko i nista ne interesuje izuzev sam sebe . Znao  si da je to njoj jako bitno ... ali ni prstom nisi  mrdnuo da joj pomognes , nista ucinio po tom pitanju ... bio si samo posmatrac I KRITICAR Keramovih postupaka . Bubo jedna . 

On je samoziv , uskogrud covek , on se sustinski nikada ni za koga nije brinuo ni interesovao ... Pa Kerem je to saznao , ne zato sto je kvarnjak , vec zato sto ga je  istinski zanimala Zeynep , pa uz nju i njeni  problemi ... 

• Lejla se ovo sviđa.

Ko vidi cilj , taj vidi i put 

#2242 VeraVera

VeraVera

Ekspert

• Members
  • 4457 postova

Postirano 11 February 2014 - 11:36 PM

pogledaj te sad ovo .....pred bolnicom razgovor izmadu borisa i zeynep.....Z ga pita TI NISI ZNAO,,,,on kaze tj B...-.ne..mislim...ucitelj dzihan je bio u potrazi za tobom ,,trazio je moju pomoc,,,tada sam saznao...inace bi ti rekao...Z,-,bili stvarno ,,,,B-naravno da bi,,covjeka kojeg trazila toliko dugo ,,,za kojeg si pitala toliko,,,,naravno da bi ti rekao....da sam znao ,,kako bi ti mogao precutat ,,,kako bi te moga samo pogledat u lice posle toga,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,et sad vi recite ,,,,,da bois nije g,,,,,o a zna da je kerem znao  ,,,,,sad on ispada ko fol faca on bi reko ...,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ee brise ne moze ssudit nekom ako nisi u njegovoj kozi,,,,sve vise sam uverena da on zna za njih,,,,

za pocetak posta ... 65.gif

tvoj komentar , sa kojim se slazem , on je kao neka faca ... a Kerem je eto kvarnjak ... je samo jedan ugao posmatranja tog dogadjaja , postoji i drugi , koji je meni jos bitniji ... PA ZASTO NISI  ZNAO ???????? Zato sto te niko i nista ne interesuje izuzev sam sebe . Znao  si da je to njoj jako bitno ... ali ni prstom nisi  mrdnuo da joj pomognes , nista ucinio po tom pitanju ... bio si samo posmatrac I KRITICAR Keramovih postupaka . Bubo jedna . 

On je samoziv , uskogrud covek , on se sustinski nikada ni za koga nije brinuo ni interesovao ... Pa Kerem je to saznao , ne zato sto je kvarnjak , vec zato sto ga je  istinski zanimala Zeynep , pa uz nju i njeni  problemi ... 

• primorka se ovo sviđa.

#2243 primorka

primorka

Ekspert

• Members
  • 413 postova

Postirano 11 February 2014 - 11:46 PM

Pod nekim uglom svetlosti kosa mu ima crvenkast odsjaj  :P  :P

VeraVera  meni ti je Robert Retford bio faca :)  ja sam ti njega voljela i kao glimca i kao muškarac mi se sviđao. :wub: ...a on je bio crvenokos ili ti rošast...tako i Keremče rošo vidi mu se i po obrvama.. :rolleyes: ..da sam mlađa...ali nisam....šta mogu godine me pretekle...bio bi moj tip...voljela sam rošave i plave....jedino je malo nizak za moj ukus....ako se ne varam 176 a to je moja visina....ma šta ja lupetam ....uživjela se  :lol:  :o  

#2244 VeraVera

VeraVera

Ekspert

• Members
  • 4457 postova

Postirano 11 February 2014 - 11:56 PM

1920296_253838774785024_1817984686_n.jpg

OVDJE OBJAŠNJAVA DA JE ŽALE I MEHMED BILI U VEZI...I GuNEŠ JE NJUHOV SIN...ALI ZAŠTO GA skriva

jednom je demet pitala zar nikog nisi imala sem mehmeta...ne to ,smo vidjeli...o djeci nije bilo rijeći

A kakve veze ima Cihan sa Gunesom ????????  Cure , pogledajte poslednjih 15-20 sekundi 15 ep.  Cihan sa torbom taksijem dolazi u neku izdvojenu , usamljenu kucu ... kuca na vrata , i kad se vrata otvore kaze , Zdravo Gunes .

Tulin je rekao da ide u Izmir na par dana zbog kosarke ... sa posla ga je vracao kolega fiskulturnik ... Cihan ne zeli da ga on odvede do kuce vec izlazi negde u gradu , uzima iz prtljaznika kofer ... zaustavlja taksi ... i na kraju ep. vidimo gde je stigao . 

#2245 primorka

primorka

Ekspert

• Members
  • 413 postova

Postirano 11 February 2014 - 11:59 PM

slika.jpg

CURE LAKA VAM I UGODNA NOĆ .........UZ JEDAN VELIKKKKKKKKKKKIIIIIIIII

slika.jpg

• VeraVera i Sofi74 se ovo sviđa

#2246 VeraVera

VeraVera

Ekspert

• Members
  • 4457 postova

Postirano 12 February 2014 - 12:02 AM

VeraVera  meni ti je Robert Retford bio faca :)  ja sam ti njega voljela i kao glimca i kao muškarac mi se sviđao. :wub: ...a on je bio crvenokos ili ti rošast...tako i Keremče rošo vidi mu se i po obrvama.. :rolleyes: ..da sam mlađa...ali nisam....šta mogu godine me pretekle...bio bi moj tip...voljela sam rošave i plave....jedino je malo nizak za moj ukus....ako se ne varam 176 a to je moja visina....ma šta ja lupetam ....uživjela se  :lol:  :o  

R,R,   jeste bio  :P  :P

:lol:   samo napred curo ....  kad si pomenula obrve ... jednom sam na bugarskom forumu naletela na neku Keremovu sliku iz perioda kad je imao 15-16 godina ... joj sto je bio smesan , slatkis mali , a obrve mu CERUPAVE   :lol:  :lol:    umrla sam od smeha ... a sad bi mi bilo prosto nemoguce da je nadjem ... oni imaju sigurno oko 50 tema sa po 50 stranica . 

#2247 narin

narin

Ekspert

• Members
  • 1329 postova
  • Locationitalia

Postirano 12 February 2014 - 12:14 AM

1623694_620950904626565_2044442985_n.jpg1607042_620950561293266_60583573_n.jpg1621960_620949697960019_1199255395_n.jpg33 EPKA

sad me interesuje jesul i ove dvije cule,,,,

#2248 narin

narin

Ekspert

• Members
  • 1329 postova
  • Locationitalia

Postirano 12 February 2014 - 12:16 AM

Ha ha ha...vala jesu doduše nisu se smijali njemu ali ćok komik

hahahahahshahaha a sto me nasmija,,,,sama sam se smijala naglas,,,,,,,jes vala cok cok,,,,hahaha

#2249 narin

narin

Ekspert

• Members
  • 1329 postova
  • Locationitalia

Postirano 12 February 2014 - 12:31 AM

Narin , no , no , Ferihu mi ne diraj  :lol:  :lol:  :lol:  E da , a zasto ti nisi pisala na onoj temi ... ili sam ja nesto propustila ????? Navrati tamo , Mirka i ja i dalje , postavimo po koju slicicu , neki klip ,  napisemo po koji redak ... pridruzi nam se . 

prvo sam vas citala ,,,i to kad je bila najzesca borba ,,,,jer nisam se mogla prijaviti na forum ,,,,neki problem je bio a kasnije sam bila tu al vec je serija bila zavrsila,,,,,mislim u turskoj ,,,,ne znam vise ni sta bi se moglo pisat vis se na tu temu ispisalo sve sto se moglo ispisat,,,,samo moj muz kad vidio yamana i miru kaze..ova mu nikako ne stoji bila je ljepsa ona tvoja   feriha ....ja pala on ti kodoja nista  ne gleda a svaku seriju koju sam gledala zna sta se radilo u njoj ,,,,i kako se zvao glavni lik,,,,

#2250 narin

narin

Ekspert

• Members
  • 1329 postova
  • Locationitalia

Postirano 12 February 2014 - 12:32 AM

Narin , no , no , Ferihu mi ne diraj  :lol:  :lol:  :lol:  E da , a zasto ti nisi pisala na onoj temi ... ili sam ja nesto propustila ????? Navrati tamo , Mirka i ja i dalje , postavimo po koju slicicu , neki klip ,  napisemo po koji redak ... pridruzi nam se . 

prvo sam vas citala ,,,i to kad je bila najzesca borba ,,,,jer nisam se mogla prijaviti na forum ,,,,neki problem je bio a kasnije sam bila tu al vec je serija bila zavrsila,,,,,mislim u turskoj ,,,,ne znam vise ni sta bi se moglo pisat vis se na tu temu ispisalo sve sto se moglo ispisat,,,,samo moj muz kad vidio yamana i miru kaze..ova mu nikako ne stoji bila je ljepsa ona tvoja   feriha ....ja pala on ti kodoja nista  ne gleda a svaku seriju koju sam gledala zna sta se radilo u njoj ,,,,i kako se zvao glavni lik,,,,

#2251 narin

narin

Ekspert

• Members
  • 1329 postova
  • Locationitalia

Postirano 12 February 2014 - 12:40 AM

da ,,, istina keremova prirodna kosa je crvena ----nas crvenokosi samo su ga malo farbali.....

#2252 Sofi74

Sofi74

Ekspert

• Members
  • 244 postova
  • LocationGermany

Postirano 12 February 2014 - 05:56 AM

dobro jutro Djevojke !
😊

#2253 Sofi74

Sofi74

Ekspert

• Members
  • 244 postova
  • LocationGermany

Postirano 12 February 2014 - 08:26 AM

http://instagram.com/p/kSiEuxGWzg/
😊

#2254 bursin_girl

bursin_girl

Ekspert

• Members
  • 104 postova

Postirano 12 February 2014 - 12:01 PM

bursin_girl je nova na forumu, pa dok se snadjem onda pocinjem sa komentarisanjem  :P Dobar dan svima.

#2255 bursin_girl

bursin_girl

Ekspert

• Members
  • 104 postova

Postirano 12 February 2014 - 12:01 PM

bursin_girl je nova na forumu, pa dok se snadjem onda pocinjem sa komentarisanjem  :P Dobar dan svima.

#2256 Sofi74

Sofi74

Ekspert

• Members
  • 244 postova
  • LocationGermany

Postirano 12 February 2014 - 01:24 PM

Dobro došla Bursingirl !
😊

#2257 ajlacanada82

ajlacanada82

Ekspert

• Members
  • 776 postova

Postirano 12 February 2014 - 01:28 PM

dobro-jutro.jpg

#2258 ajlacanada82

ajlacanada82

Ekspert

• Members
  • 776 postova

Postirano 12 February 2014 - 01:33 PM

A kakve veze ima Cihan sa Gunesom ????????  Cure , pogledajte poslednjih 15-20 sekundi 15 ep.  Cihan sa torbom taksijem dolazi u neku izdvojenu , usamljenu kucu ... kuca na vrata , i kad se vrata otvore kaze , Zdravo Gunes .

Tulin je rekao da ide u Izmir na par dana zbog kosarke ... sa posla ga je vracao kolega fiskulturnik ... Cihan ne zeli da ga on odvede do kuce vec izlazi negde u gradu , uzima iz prtljaznika kofer ... zaustavlja taksi ... i na kraju ep. vidimo gde je stigao . 

hmmm dobro pitanjee i ja sam to primjetila al nisam pisala o tome djelovalo mi nebitno al ima tu dosta tajni .. sad ce gunes biti cihanov sin heheh bas je neki zavodnik svima djecu pravio 

#2259 ajlacanada82

ajlacanada82

Ekspert

• Members
  • 776 postova

Postirano 12 February 2014 - 01:58 PM

1620360_621299637925025_283766362_n.jpg

#2260 ajlacanada82

ajlacanada82

Ekspert

• Members
  • 776 postova

Postirano 12 February 2014 - 01:59 PM

sta li snim aju u keremovoj sobi kazu da je sa seta

Also tagged with one or more of these keywords: cekajuci sunce, turska, serija, gunesi beklernek

4 korisnik(a) čita ovu temu

1 članova, 2 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Vanessa, Bing (1)