Skoči na sadržaj

Foto
* * * * * 2 glasova

Dila

• Please log in to reply
12 odgovora na ovu temu

#1 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19009 postova
  • LocationPluton

Postirano 23 December 2013 - 02:53 PM

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju DILA - DILA HANIM !

“Dila” je utemeljena na istoimenom filmu iz 1977. godine. Priča se vrti oko Dile i Ihsana, prekrasnog mladog para koji se upoznao za vrijeme studija kada se Dila u Ihsana zaljubila na prvi pogled. Nakon nekoliko godina veze, mladi par se vjenčao. U trenutku kada se čini kako njihovoj sreći nema kraja, Dila gubi Ihsana... Njezino je srce osvojio šarmantni Riza, a ono što Dila nije znala jest činjenica da je upravo Riza skrivio smrt njezina muža...

Dila-Hanim-Dizi-Afisi.jpg

Glavne uloge povjerene su iskusnim turskim glumcima Erkanu Petekkayi, hrvatskoj publici najpoznatijem po ulozi Alija u Kako vrijeme prolazi i Hatici Sendil. Ostatak glumačke ekipe čine Engin Şenkan, Necip Memili, Ali Düsenkalkar, Yonca Cevher, Oktay Gürsoy i drugi.

Sve epizode nove turske serije DILA - DILA HANIM mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu....erija/dila.html

Uzivajte     :) 
Tabanko 

• joreakideoner se ovo sviđa.

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#2 Aras20

Aras20

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 9 postova

Postirano 30 December 2013 - 12:25 PM

Štoviše, broj izvrstan eser emlak subjekt nužno moraju slijediti vrlo uspješne prijatelje

Dila-Hanim-Dizi-Afisi2.jpg

#3 trepavica

trepavica

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 201 postova

Postirano 02 January 2014 - 11:50 PM

Serija je odlična,oduševljena sam.

Početak je baš zanimljiv, ono  za čistu peticu.

#4 Maksima

Maksima

Napredni

• Members
  • ZnačkicaZnačkica
  • 27 postova

Postirano 03 January 2014 - 09:27 AM

Cekacu malo da se nakupe serije pre nego sto pocnem da gledam.

#5 trepavica

trepavica

Ekspert

• Members
  • 201 postova

Postirano 03 January 2014 - 09:57 AM

Cekacu malo da se nakupe serije pre nego sto pocnem da gledam.

onda nećeš znati o će mu se radi  :P

#6 narin

narin

Ekspert

• Members
  • 1112 postova
  • Locationitalia

Postirano 03 January 2014 - 02:50 PM

odavno najavljuju ovu seriju ...recite mi jel zanimljiva ....da pocnem ,,,il ne 

#7 trepavica

trepavica

Ekspert

• Members
  • 201 postova

Postirano 04 January 2014 - 11:58 AM

Meni je jako zanimljiva i planiram da ne ispustim niti jednu epizodu  :P

narin , ja ti  dajem zeleno , kreni  sto pre , neces  se pokajati ...

• lady_de i narin se ovo sviđa

#8 Irmica

Irmica

Ekspert

• Members
  • 267 postova

Postirano 04 January 2014 - 11:31 PM

ja sam pogledala prvu ep i pravo mi zanimljiva serija, super imamo jos tema za diskusiju

#9 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19009 postova
  • LocationPluton

Postirano 05 January 2014 - 10:25 AM

Odgledah prvu epizodu,dobar pocetak,radnja,glumci..vredi poceti

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#10 krofnica

krofnica

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 9 postova

Postirano 19 January 2014 - 03:47 PM

Ja pogledala sve 13 epizoda,bas mi se svidja :wub:
Kako sam pretrazivala u vezi serije,skontah da se ona jos uvijek snima u Turskoj? Ja sam mislila da je vec odavno izasla u Turskoj kao inace.

Mislim da su negdje na 52 epizodi sada.

Kako kod njih jedna epizoda traje 2 sata a ovdje je sijeku na sat,nikako skontati na kojoj sam epizodi na turskom.

Dila vec u 8 epizodi na turskom se vraca Javuzu a ovdje u 13.

Bas sam nestrpljiva sto ce sve da bude.

Pozzddd

Only Allah can judge me!

#11 Irmica

Irmica

Ekspert

• Members
  • 267 postova

Postirano 22 January 2014 - 09:13 PM

serija je divna. cudi me da nas je ovako malo na ovoj temi. pozdravljam sviju

#12 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 975 postova

Postirano 24 January 2014 - 11:22 AM

Pozdrav cure.....

Serija se gleda al jos niko da pocne komentarisati....Sve je tako zapetljano i komplikovano, al to je uobicajeno za turske serije.. 

Riza...posten i pravedan, ne zeleci pocinje lagati sto ga dovodi u sve tezi polozaj. Znajuci da ce istina sigurno promjeniti njihov odnos on je vijesto skrivao..Dozvolio je da u tom periodu lazi se rodi ljubav na obje strane..Po meni to nije smijeo dozvoliti..Dila nesvijesno ne znajuci ni kraj ni obicaje, u momentima kad joj je potreban prijatelj za razgovor..nalazi ga u yavuzu..   

Koliko god da Riza nije kriv, nije namjerno ubio Ihsana ..tesko je da budu Dila i on zajedno..(moje misljenje)..Premda Ihsan, kratko je i bio al mi se uopste nije svidjeo..Ne vijerujem nesto ni u njegovu veliku ljubav prema Dili,.Koliko god  Dila volila  Rizu, ne moze izbrisati da je on ubica njenog muza..Vidjecemo da li ce uspijeti preci preko toga i biti zajedno...                                          

Azer...je jedna bolesna osoba, samo me cudi Fatma sto mu popusta, prihvata ga i pocinje se zaljubljivati u njeg, znajuci da je ozenjen a i netrpeljivost dviju familija... Sultan...zao mi je kao zene, medutim ona je jedna zloca koja je na sve spremna i sigurno ce mnoge smicalice praviti...                

Eto ja sam malo pocela, ima jos likova  dobrih ..losih..hajde sad nastavite, da pisete komentare, sta vi mislite o vezi Dila-Riza...                

• Irmica se ovo sviđa.

#13 IstanbuleGrade

IstanbuleGrade

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 5 postova

Postirano 13 February 2014 - 05:52 PM

Seriju sam pocela da gledam zbog Erkana! On je meni tako sarmantan! Ne glumi nesto specijalno, ali covek se pojavi u kadru i svi ostali nestaju! Od svih serija najvise sam gledala "Asi", odgledala sam je jedno deset puta, ali nijednu seriju posle nisam gledala zbog Murata, iako mi je on ubedljivo najlepsi! A serije u kojima glumi Erkan, gledam iskljucivo zbog njega! Tako sam odgledala i "Son bahar"!  I to odgledam na turskom, pa posle s prevodom. Ne znam, ja seriju volim zbog njega, pa sam subjektivna, sta god da odigra meni je on super! Svaki put se zaljubim! Za sada mi je serija ok!

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika