Skoči na sadržaj

Foto
* * * * * 2 glasova

Dila

• Please log in to reply
13 odgovora na ovu temu

#1 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19375 postova
  • LocationPluton

Postirano 23 December 2013 - 02:53 PM

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju DILA - DILA HANIM !

“Dila” je utemeljena na istoimenom filmu iz 1977. godine. Priča se vrti oko Dile i Ihsana, prekrasnog mladog para koji se upoznao za vrijeme studija kada se Dila u Ihsana zaljubila na prvi pogled. Nakon nekoliko godina veze, mladi par se vjenčao. U trenutku kada se čini kako njihovoj sreći nema kraja, Dila gubi Ihsana... Njezino je srce osvojio šarmantni Riza, a ono što Dila nije znala jest činjenica da je upravo Riza skrivio smrt njezina muža...

Dila-Hanim-Dizi-Afisi.jpg

Glavne uloge povjerene su iskusnim turskim glumcima Erkanu Petekkayi, hrvatskoj publici najpoznatijem po ulozi Alija u Kako vrijeme prolazi i Hatici Sendil. Ostatak glumačke ekipe čine Engin Şenkan, Necip Memili, Ali Düsenkalkar, Yonca Cevher, Oktay Gürsoy i drugi.

Sve epizode nove turske serije DILA - DILA HANIM mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu....erija/dila.html

Uzivajte     :) 
Tabanko 

• joreakideoner se ovo sviđa.

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#2 Aras20

Aras20

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 9 postova

Postirano 30 December 2013 - 12:25 PM

Štoviše, broj izvrstan eser emlak subjekt nužno moraju slijediti vrlo uspješne prijatelje

Dila-Hanim-Dizi-Afisi2.jpg

#3 trepavica

trepavica

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 202 postova

Postirano 02 January 2014 - 11:50 PM

Serija je odlična,oduševljena sam.

Početak je baš zanimljiv, ono  za čistu peticu.

#4 Maksima

Maksima

Napredni

• Members
  • ZnačkicaZnačkica
  • 29 postova

Postirano 03 January 2014 - 09:27 AM

Cekacu malo da se nakupe serije pre nego sto pocnem da gledam.

#5 trepavica

trepavica

Ekspert

• Members
  • 202 postova

Postirano 03 January 2014 - 09:57 AM

Cekacu malo da se nakupe serije pre nego sto pocnem da gledam.

onda nećeš znati o će mu se radi  :P

#6 narin

narin

Ekspert

• Members
  • 1338 postova
  • Locationitalia

Postirano 03 January 2014 - 02:50 PM

odavno najavljuju ovu seriju ...recite mi jel zanimljiva ....da pocnem ,,,il ne 

#7 trepavica

trepavica

Ekspert

• Members
  • 202 postova

Postirano 04 January 2014 - 11:58 AM

Meni je jako zanimljiva i planiram da ne ispustim niti jednu epizodu  :P

narin , ja ti  dajem zeleno , kreni  sto pre , neces  se pokajati ...

• lady_de i narin se ovo sviđa

#8 Irmica

Irmica

Ekspert

• Members
  • 267 postova

Postirano 04 January 2014 - 11:31 PM

ja sam pogledala prvu ep i pravo mi zanimljiva serija, super imamo jos tema za diskusiju

#9 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19375 postova
  • LocationPluton

Postirano 05 January 2014 - 10:25 AM

Odgledah prvu epizodu,dobar pocetak,radnja,glumci..vredi poceti

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#10 krofnica

krofnica

Ekspert

• Members
  • 572 postova

Postirano 19 January 2014 - 03:47 PM

Ja pogledala sve 13 epizoda,bas mi se svidja :wub:
Kako sam pretrazivala u vezi serije,skontah da se ona jos uvijek snima u Turskoj? Ja sam mislila da je vec odavno izasla u Turskoj kao inace.

Mislim da su negdje na 52 epizodi sada.

Kako kod njih jedna epizoda traje 2 sata a ovdje je sijeku na sat,nikako skontati na kojoj sam epizodi na turskom.

Dila vec u 8 epizodi na turskom se vraca Javuzu a ovdje u 13.

Bas sam nestrpljiva sto ce sve da bude.

Pozzddd

Only Allah can judge me!

#11 Irmica

Irmica

Ekspert

• Members
  • 267 postova

Postirano 22 January 2014 - 09:13 PM

serija je divna. cudi me da nas je ovako malo na ovoj temi. pozdravljam sviju

#12 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 994 postova

Postirano 24 January 2014 - 11:22 AM

Pozdrav cure.....

Serija se gleda al jos niko da pocne komentarisati....Sve je tako zapetljano i komplikovano, al to je uobicajeno za turske serije.. 

Riza...posten i pravedan, ne zeleci pocinje lagati sto ga dovodi u sve tezi polozaj. Znajuci da ce istina sigurno promjeniti njihov odnos on je vijesto skrivao..Dozvolio je da u tom periodu lazi se rodi ljubav na obje strane..Po meni to nije smijeo dozvoliti..Dila nesvijesno ne znajuci ni kraj ni obicaje, u momentima kad joj je potreban prijatelj za razgovor..nalazi ga u yavuzu..   

Koliko god da Riza nije kriv, nije namjerno ubio Ihsana ..tesko je da budu Dila i on zajedno..(moje misljenje)..Premda Ihsan, kratko je i bio al mi se uopste nije svidjeo..Ne vijerujem nesto ni u njegovu veliku ljubav prema Dili,.Koliko god  Dila volila  Rizu, ne moze izbrisati da je on ubica njenog muza..Vidjecemo da li ce uspijeti preci preko toga i biti zajedno...                                          

Azer...je jedna bolesna osoba, samo me cudi Fatma sto mu popusta, prihvata ga i pocinje se zaljubljivati u njeg, znajuci da je ozenjen a i netrpeljivost dviju familija... Sultan...zao mi je kao zene, medutim ona je jedna zloca koja je na sve spremna i sigurno ce mnoge smicalice praviti...                

Eto ja sam malo pocela, ima jos likova  dobrih ..losih..hajde sad nastavite, da pisete komentare, sta vi mislite o vezi Dila-Riza...                

• Irmica se ovo sviđa.

#13 IstanbuleGrade

IstanbuleGrade

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 5 postova

Postirano 13 February 2014 - 05:52 PM

Seriju sam pocela da gledam zbog Erkana! On je meni tako sarmantan! Ne glumi nesto specijalno, ali covek se pojavi u kadru i svi ostali nestaju! Od svih serija najvise sam gledala "Asi", odgledala sam je jedno deset puta, ali nijednu seriju posle nisam gledala zbog Murata, iako mi je on ubedljivo najlepsi! A serije u kojima glumi Erkan, gledam iskljucivo zbog njega! Tako sam odgledala i "Son bahar"!  I to odgledam na turskom, pa posle s prevodom. Ne znam, ja seriju volim zbog njega, pa sam subjektivna, sta god da odigra meni je on super! Svaki put se zaljubim! Za sada mi je serija ok!

#14 Salee

Salee

Ekspert

• Members
  • 12416 postova

Postirano 17 December 2014 - 09:32 PM

Evo ja, buduci da sam odgledao Dilu,da dam jedan komentar.Serija ko serija sve se na kraju dobro zavrsi.Mada da Riza nije Riza,vec da je ostao Javuz koji ima da ponudi romanticnu kolibu u neodjiji i srce,nista od tog ne bi bilo.Ali,posto je to serija,mastanja su dozvoljena.U svakom slucaju dobra serija.

"Godina prodje..dan nikad"

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika