Skoči na sadržaj

* * * * - 28 glasova

Kuzey Guney - Sever jug

Kuzey Guney sever jug turska serija online epizoda

• Please log in to reply
94191 odgovora na ovu temu

#22541 sara

sara

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 5204 postova

Postirano 11 March 2013 - 05:56 PM

---------

Eto vidis ta knjiga mi je promakla a bilo je price i o tome. Ja se odmah na Pamuka i njegov roman pomislim

..............

Pa zato sto su seriju prvo najavljivali kao Dzevdet bega (tako sam i pocela gledati seriju jer sam bas tad citala knjigu) a tek posle su pisali da su E/M u pregovorima sa Pamukom da rade po romanu

#22542 Kivančica

Kivančica

Ekspert

• Members
  • 3053 postova
  • LocationSplit

Postirano 11 March 2013 - 05:58 PM

cem-uzan-evleniyor_640.jpgevo te derin ...ona je valjda udata....ili je bila,a na jednoj slici pise ''hamile''...valda ima i decu....

bljak..

I dalje imas najljepsi pogled koji u meni moze probudit tisucu i jedan otkucaj srca,
drhtaj ruku i ubrzan govor u kojem se ni sam ne snalazim...

#22543 cemre

cemre

Ekspert

• Members
  • 4499 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:00 PM

a dragi nam kivanc pisu ponovo sa Azrom a opet po tviteru idu glasine da je sa nekom DErin MErmerci...ako je suditi po izgledu onda njegova izjava kakve zene voli nema veze s mozgom..em sto je plava i cela silikonska em sto je starija izgleda...plus je deholtirana i na ogromnim stiklama...hahahhahha

Daro i ostale ''iskusne'' cure on je za nas...Jeca i ove mladje nek se ne nadaju..nevoli covek piletinu..pa to ti je :P .

• Ruby i Karolina se ovo sviđa

#22544 sara

sara

Ekspert

• Members
  • 5204 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:00 PM

cem-uzan-evleniyor_640.jpgevo te derin ...ona je valjda udata....ili je bila,a na jednoj slici pise ''hamile''...valda ima i decu....

...........

E ako je ovo ona onda ipak bolje da ti, Ruby, Sienna i ja krenemo na ekskurziju nego ova mladjarija ...vidis da covek voli iskusnjare

#22545 sara

sara

Ekspert

• Members
  • 5204 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:01 PM

Daro i ostale ''iskusne'' cure on je za nas...Jeca i ove mladje nek se ne nadaju..nevoli covek piletinu..pa to ti je :P .

.........

Ma pusti ti poglavicu ona je njegovo godiste

#22546 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 6736 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 11 March 2013 - 06:01 PM

..............

Pa zato sto su seriju prvo najavljivali kao Dzevdet bega (tako sam i pocela gledati seriju jer sam bas tad citala knjigu) a tek posle su pisali da su E/M u pregovorima sa Pamukom da rade po romanu

----------

Da da zato uvek na njega  pomislim ;)

''Saznao sam, eto, sad, na kraju svega, da me nije zaboravila. I ne znam da li mi je drago, jer je tuzno. Cesto me pominjala, znaci da je mislila o meni. ''

#22547 tinanina

tinanina

Ekspert

• Members
  • 1257 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:04 PM

haha i ja spadam u starije ...........hahaha a i plava sam vidis da covek menja sad plave sad crne

#22548 cemre

cemre

Ekspert

• Members
  • 4499 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:06 PM

.........

Ma pusti ti poglavicu ona je njegovo godiste

Ko poglavica ili ova zenska?

#22549 tinanina

tinanina

Ekspert

• Members
  • 1257 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:07 PM

ona je bila u vezi ,pa raskinula skoro , a sad kao videli je pijanu pa misle zbog ljubavi zena propala a kad ono u grmu kivo zec...

#22550 cemre

cemre

Ekspert

• Members
  • 4499 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:08 PM

haha i ja spadam u starije ...........hahaha a i plava sam vidis da covek menja sad plave sad crne

k'o da je neki problem promeniti boju kose ;)

#22551 cemre

cemre

Ekspert

• Members
  • 4499 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:09 PM

ona je bila u vezi ,pa raskinula skoro , a sad kao videli je pijanu pa misle zbog ljubavi zena propala a kad ono u grmu kivo zec...

kakav zec ...jelen ''kapitalac'' :lol:

#22552 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 6736 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 11 March 2013 - 06:15 PM

bljak..

------

bljak,bljak. No coment

''Saznao sam, eto, sad, na kraju svega, da me nije zaboravila. I ne znam da li mi je drago, jer je tuzno. Cesto me pominjala, znaci da je mislila o meni. ''

#22553 tinanina

tinanina

Ekspert

• Members
  • 1257 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:16 PM

kakav zec ...jelen ''kapitalac'' :lol:

a ona je neka teska kapitalka da vam kazem ,ne znam cime se bavi on aizgleda meni ko Paris Hilton turkish...nigde ne pise ko je st aje a ima lovu samo kupuje neke klubove itd...tako da Kivo kapitalac moze biti u dva smisla.........

• Jeca se ovo sviđa.

#22554 cemre

cemre

Ekspert

• Members
  • 4499 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:20 PM

28923-eskiye-dondu.jpg ovo je ta Kivina zenska sl 31 januar 2013...slika levo ,a ova desno je verovatno od ranije...

#22555 sara

sara

Ekspert

• Members
  • 5204 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:21 PM

Ko poglavica ili ova zenska?

............

Ma nas poglavica Dara

#22556 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 6736 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 11 March 2013 - 06:21 PM

a ona je neka teska kapitalka da vam kazem ,ne znam cime se bavi on aizgleda meni ko Paris Hilton turkish...nigde ne pise ko je st aje a ima lovu samo kupuje neke klubove itd...tako da Kivo kapitalac moze biti u dva smisla.........

---------

A pa nema od toga nista,mozda ako zatvori sve klubove i jedina zanimacija joj bude da ide iza njega par koraka, prati snimanje serija iza zatvorenih vrata :D

#22557 Marij@

Marij@

Ekspert

• Members
  • 6736 postova
  • LocationWonderland.

Postirano 11 March 2013 - 06:24 PM

28923-eskiye-dondu.jpg ovo je ta Kivina zenska sl 31 januar 2013...slika levo ,a ova desno je verovatno od ranije...

--------------------

Na ovoj sa naocarima fino izgleda,gore u kolima gde pokazuje prsten kao da je plasticna :blink:

#22558 tinanina

tinanina

Ekspert

• Members
  • 1257 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:32 PM

a Baris u ovom trejleru kad sedi s naocarima  a mama prica u njegovo ime izgleda ko dete debil..retard...iako mi je on uvek bio kao neki frajer ovde bas izgleda ko debilce...

#22559 sara

sara

Ekspert

• Members
  • 5204 postova

Postirano 11 March 2013 - 06:49 PM

734110_151270081703982_1860337180_n.jpg

#22560 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 15499 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 11 March 2013 - 07:03 PM

...................

faZWV.gif

Also tagged with one or more of these keywords: Kuzey Guney, sever jug, turska, serija, online, epizoda

5 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 4 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Bing (1)